Şimdi Ara

EA access download sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar herkese EA access üyeliği aldım.Nba live 18'i indirdim sorunsuz bir şekilde fakat ufc2'yi indirmeye çalışırken şöyle bir hata kodu aldım error 0x87e0000f "Installation Stopped"
    başka oyunları denedim yine aynı hata,araştırdım kodun hatasını "xbox güncel değildir"bağlantınız kopmuş olabilir* gibi sonuclara ulaştım ama böyle bir durumda söz konusu değildi. Bu hatayı yaşayıp üstesinden gelen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi?

• Hafızanızda yeterli yer kalmamış olabilir.
  • Kontrol ettim 276 gb yer mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemelerinize bakın, ondan kaynalı olabilir.
  • Malesef o da değil makine güncel..
  • Selam kardeşim. Ea accesste degilde bende genel bazen yapıyor gamepass oyunlarında falan. Büyük ihtimal ip cakısması yasıyorsun bndede aynı sorun oldu tekil ip kullanmamaktan kaynaklı. Çözümğ şöyle takıldıgı yerde telefonu model olarak konsola bagla yükleme devam edecektir. Sonrasında tekrar telefon agından cıkarıp normsl internetine bagla ben öyle çözüyorum o hatayı.

• BlackEagle_03 kullanıcısına yanıt
    Hemen deneyip sonucu yazacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle_03

Selam kardeşim. Ea accesste degilde bende genel bazen yapıyor gamepass oyunlarında falan. Büyük ihtimal ip cakısması yasıyorsun bndede aynı sorun oldu tekil ip kullanmamaktan kaynaklı. Çözümğ şöyle takıldıgı yerde telefonu model olarak konsola bagla yükleme devam edecektir. Sonrasında tekrar telefon agından cıkarıp normsl internetine bagla ben öyle çözüyorum o hatayı.
    Ya sana nasıl teşekkür edeyim.. Çok sagol ya cansın can :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperdia -- 7 Nisan 2018; 22:12:5 >
  • alperdia kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam ne demek:))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.