Şimdi Ara

EA 30K için?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

EA 30K, 1 yıl çalışarak mümkün mü? EA olan ve yakın derece yapmış arkadaşlardan yorum bekliyorum.

• Ben geçen sene 31-7 türkçe, 17-2 sosyal, 19-3 mat1, 37-3 ede-sosyal1, 8,2 matematik 2 netleriyle 48 bine girdim.Eğer mat 2 netim 12-13 arasında olsaydı 28-30 bin arasında bir sıralama yapıyordum.kısaca yapılmayacak bir şey değil. En fazla matematiğe çalış,mezuna kaldım ben bu sene öyle yaptım.Özellikle geometrin iyi değilse ona çalış.Geçen sene geometri kısmını boş bırakırken şuan 1 sorum boş kalıyor en fazla.
  • akkurt4081 A kullanıcısına yanıt
    Ben senin geçen seneki halinim ya 1 sene geriden geliyorum o zaman
  • akkurt4081 A kullanıcısına yanıt
    hocam 37-3 edebiyat kısmını nasıl yaptınız, nasıl çalıştınız? Öneriniz varsa çok sevinirim
  • Açıkçası geçen seneki sınavda edebiyat kısmı kolaydı, eleyici soru sormamışlardı. Edebiyat için konuşursam ben ilk yazar-eser ezberledim,bundan sonra yazarlarla ilgili bir kaç bilgi öğrendim.(Özellikle önemli yazarların çoğu eserini ve eserlerinin özetlerine çalıştım.) Hatta geçen seneki sınav beni üzdü çünkü kolay olunca bu neti yapmanın karşılığını alamadım. Elbette ki her sene kolay olmaz kışa hazırlık yap yaz çıkarsa bahtımıza. Ezber olmayan kısımlarda şiir yapı vb. konularada bol soru çözdüm. Tarih için bir şey diyemiyeceğim çünkü ilkokuldan beri hep iyidi ve çalışmadım fazla ama 2 kaynak kitap bitirirsen hiç yanlışın çıkmaz. Coğrafya için önce sınavdan bir ay önce çalışırsan bile yeter(AYT kısmı)
    Açıkçası Sözelde son 3 ay kala çalışmaya başlasan bile çok iyi netler yapabilirsin önceliğin matematik olmalı,fark atmak istiyosanda geometri çalış.Çoğu EA geometri çalışmaz. Ben bu sene Şubat ayına kadar hiç sözel çalışmadım sadece matematik odaklandım çünkü geçen sene 30 mat yapıp 0 net ede-sos1 yapan adam ilk 8 bine girmişti. Onun için matematiği yaparsan sözeli her türlü yaparsın.
  • Kardesim cok sistemli bir sekilde calisirsan 1k ya bile gireblrsn ben 100 gun kala basladim gunluk 10 12 saatle sabah ucdortbes tyt denemem soyle : Turkce 35 3 sosyal 16 4 Mat 27 4
    Dunku ayt denemem sos 34 6 mat2 21 8 hedef su anda mat 2 ustune yogunlastim benimde hedefin 28k-38k arasi bir terslik llmasa gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bırak bütün mesajları temelin var mı yok mu tek soru bu sıfırdan başlayan adam için çok zor
  • Towns T kullanıcısına yanıt
    Netler nasıl hangi denemeleri cozuyorsun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Towns T kullanıcısına yanıt
    doğrudur hocam benimde aynı tyt 350 k dan mezuna bıraktım ama geçen sene az çok temel atıyım diye ne kadar uğraştığımı bir Allah bilir bi ben bazı şeyleri zamana yaymadan olmuyor malesef
  • YKS bir matematik sınavıdır.

Matematiği yapan istediği hedefe en yakın olandır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.