Şimdi Ara

EA, 2020'de yeni bir Battlefield oyunu çıkarmayacağını doğruladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bf1 var

• BfV gibi bir çöplükten sonra daha da yapmasınlar bir iki sene zaten. Yokluktan ve eski Bf ların hatrına aldım, yine yokluktan saatlerce oynadım ancak gerçekten koca bir çöp. Zevk yok oyunda ve bunun da en büyük sebebi eski dönem savaş oyunu olması. Silahlar birbirine benzer, hurda, av tüfeği vari, hava araçları inanılmaz kullanışsız ve zevksiz. E helikopter zaten yok. Tanklar da en küçük hasarda kontrol edilemeyecek kadar hurdaca tasarlanmış. Bir medic sınıfı yapmışlar, aman yarabbi, silahları berbat. Assault desen sniple boy ölçüşecek kadar iyi uzak mesafede.

Oyunda genel olarak araçlarla değil de silahlarla savaşılsın istenmiş. Bf yi Bf yapan araçlardı zaten en başından beri. Normal silah savaşı sarmadı hiç bir zaman. Bf4 te arkadaşın atack helikopterinde gunner, sen de pilot iken birlikte mücadele etmek, z11w ile daracık aralardan sıyrılıp yayalara kök söktürmek, takipli füzeler, rpg ile helikopter indirmek... Tankları kullanmak bile inanılmaz zevkliydi. Bunların dengi ne var BfV te? Hiç bir şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fırat.ç. kullanıcısına yanıt
    tanklar hala oyunda güçlü. arı kovanına dalar gibi düşmanın içine girmezsen kolay kolay ölmüyorsun. öbür durumda da öl zaten bir zahmet sonuçta tank sana ölümsüzlük vermiyor.
    sanırım bilim adamları 2. dünya savaşına helikopterleri yetiştirebilselerdi hiç bir şikayetin kalmayacaktı.

fg42, stg44, mg42, lewis gun, thompson, mp40, trench carbine... bunların av tüfeğiyle alakası yok özellikle de FG42 tam bir baş yapıt.
  • Arkadaşlar bu çok güzel bir haber aslında, Bf3 çıktı ardından 4 çıktı. 4 hemen cikmamaliydi. Onun ardından hardline cikti hangisini oynayacagimizi şaşırdık, böyle olmuyor. Yeni bir modern savaş isteyen arkadaslar, bf4'ün üzerin şu anda daha ne katilabilir onu bir dusunmeliler. Çok sık çıkmasın lütfen cidden hangisini oynayacagimizi şaşırıyoruz ben hala Battlefield 1942 oynuyorum yok abi bırakılmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

tanklar hala oyunda güçlü. arı kovanına dalar gibi düşmanın içine girmezsen kolay kolay ölmüyorsun. öbür durumda da öl zaten bir zahmet sonuçta tank sana ölümsüzlük vermiyor.
    sanırım bilim adamları 2. dünya savaşına helikopterleri yetiştirebilselerdi hiç bir şikayetin kalmayacaktı.

fg42, stg44, mg42, lewis gun, thompson, mp40, trench carbine... bunların av tüfeğiyle alakası yok özellikle de FG42 tam bir baş yapıt.
    Oyunda en çok Fg42 kullandım. Çok iyi bir silah ancak sıkılıyor insan. Mg42 + 200lük şarjör de güzeldi. Tanklar çok yavaş ve anında kontrolü bozulacak şekilde tasarlanmış. Bu yönleri inanılmaz sıkıcı. Yavaş olmaları dönem tanklarına göre normaldir belki ancak bu kadar çabuk kontrolde zorlanmaların olması, tankın neredeyse gitmemesi falan tadı kaçırıyor.

Oyunun beğenmediğim neyi varsa Ww2 oyunu olmasından kaynaklanıyor. Keza helikopter mevzusu da böyle. Modern savaş en iyisi benim için. Alıntıladığın mesajımda saydığım şeylerden hangisi yapılıyor bu oyunda? Ya da dengi olabilecek ne var? Hiç bir şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fırat.ç. kullanıcısına yanıt
    Tankların hızı konusunda şöyle yardım edebilirim. İngilizlerde olan Archer tanklarına motor upgrade'i yapılabiliyor. o zaman bu aletler harbi güzel yardırıyor, baya hızlanıyorlar.

hocam sıkıntı orda zaten. sen oyunu değil 1940'lı yıllardaki savaş teknolojisini eleştiriyorsun.
  • Tanklar hurdaca mı tasarlanmış ? Bari eleştiri yaparken mantıklı birşey söyleyin, sizin için helikopter de koysunlar modern ww2 olur böylelikle, usta oyuncular tank ve uçaklarla terör estiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fırat.ç.

BfV gibi bir çöplükten sonra daha da yapmasınlar bir iki sene zaten. Yokluktan ve eski Bf ların hatrına aldım, yine yokluktan saatlerce oynadım ancak gerçekten koca bir çöp. Zevk yok oyunda ve bunun da en büyük sebebi eski dönem savaş oyunu olması. Silahlar birbirine benzer, hurda, av tüfeği vari, hava araçları inanılmaz kullanışsız ve zevksiz. E helikopter zaten yok. Tanklar da en küçük hasarda kontrol edilemeyecek kadar hurdaca tasarlanmış. Bir medic sınıfı yapmışlar, aman yarabbi, silahları berbat. Assault desen sniple boy ölçüşecek kadar iyi uzak mesafede.

Oyunda genel olarak araçlarla değil de silahlarla savaşılsın istenmiş. Bf yi Bf yapan araçlardı zaten en başından beri. Normal silah savaşı sarmadı hiç bir zaman. Bf4 te arkadaşın atack helikopterinde gunner, sen de pilot iken birlikte mücadele etmek, z11w ile daracık aralardan sıyrılıp yayalara kök söktürmek, takipli füzeler, rpg ile helikopter indirmek... Tankları kullanmak bile inanılmaz zevkliydi. Bunların dengi ne var BfV te? Hiç bir şey.
    1 ve 5 koca çöp
  • Ben BF3 istiyorum ya modern silajlar modern tanklar saran kaliteli haritalar istiyorum. Ww1-2 saçmalığı yetti artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.