Şimdi Ara

EA, 2020'de yeni bir Battlefield oyunu çıkarmayacağını doğruladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Oyun devlerinden Electronic Arts, Battlefield serisini seven kullanıcıları üzecek bir açıklama yaptı. Şirket 2020 yılında yeni bir Battlefield oyununun gelmeyeceğini, bunun yerine 2022 yılı için çalışmalar yaptığını resmi olarak duyurdu.

Ayrıca Bkz.Google'ın ana şirketi Alphabet, giyilebilir teknolojiler üreten Fitbit'i satın alabilir

Apex Legends'e yoğunlaşacak

Activision şirketinin Call of Duty serisinden farklı olarak, EA'nın Battlefield serisi her yıl yayınlanmıyor. Örneğin Battlefield V, 2018’de piyasaya sürüldü ve 2019 ise yılında serinin yeni bir oyunu çıkarılmadı. Şirket Battlefield serisi için vereceği bu arayı ise dağıtımını yaptığı ve Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Apex Legends oyununa yoğunlaşarak değerlendirecek.

Mobil platformlar için piyasaya sürülen bir Battle Royale oyunu olan Apex Legends, 4 Şubat 2019 tarihinden bu yana 70 milyon oyuncuya ulaşmış durumda. EA'nin ise bu başarıyı daha da yukarılara taşımak için planlar yapması şaşırtıcı değil. Ayrıca Call of Duty ve Battlefield'ın büyük rekabeti de göz önüne alındığında bu durum pazar payını artırmak isteyen Activision şirketi için avantaj olarak da görülebilir.

• "Takipçi konumunda kalmak", CoD MW önce BF3'e rakip olsun, Activision'ın elinde CoD serisinden başka elle tutulur oyun olmadığı için, EA'ya hiç bir zaman rakip olamaz, iki şirketin de bünyesindeki oyunları bir karşılaştırın bakalım, CoD oyunlarının bu zamana kadar satmasının sebebi ergen oyunu olmasıdır, satış rakamları olarak konsol tarafı kurtarıyor seriyi.
  • Battlefield 5 i sildik zaten sıkıntı yok. Pardon bipod field 5 demeliydim.
    Modern oyun yapmamak için yemin etmişler. Hayret bir şey arkadaş.
    Yetti artık 2.dünya savaşları.

• Kendi ayağına sıktı diyebilirim.2 tane eskiye dönük savaş oyunu çıkarıp ama hala akıllanmayıp modern savaş yapmayan bir firma.Activision kafasını çalıştırırsa piyasayı ele geçirir.

• valla ben cok sevindim. bf5 güzel oyun üzerinde uğraşsınlar biraz daha üstelik henüz kızıl ordu bile gelmedi. vasiliiiii

• BF4'e devam yani
  • Dolu dolu bir modern savaş gelmesi ümidiyle bekleriz her türlü

• Bf5'te ikinci dünya savaşı yerine modern savaş yapsalardı activision'ın önüne geçeceklerdi şimdi yeni oyunda modern savaş yapacaklar ve activision'ın takipçisi konumunda kalacaklar yine.

• "Takipçi konumunda kalmak", CoD MW önce BF3'e rakip olsun, Activision'ın elinde CoD serisinden başka elle tutulur oyun olmadığı için, EA'ya hiç bir zaman rakip olamaz, iki şirketin de bünyesindeki oyunları bir karşılaştırın bakalım, CoD oyunlarının bu zamana kadar satmasının sebebi ergen oyunu olmasıdır, satış rakamları olarak konsol tarafı kurtarıyor seriyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 30 Ekim 2019; 19:36:1 >
  • bf3 remastered gelsin 2020 de
  • bence oyun çıkarmayı bırakıp altyapılarını düzeltseler daha güzel olacak, ea gibi bir firmanın altyapısı durmadan çöküyor ve oyunlara güncelleme getirdiklerinde mutlaka bir şeyler problem çıkarıyor. Origin'de 17.14 gb güncelleme için 39.80 gb alan prepare yapıyor ancak disk dolu hatasını geçebilmek için 90gb alan ayırmamız gerekiyor.

• Bad Company 3'ün geleceği kesin gibi. Zaten COD serisi reboot yaptı en bilinen serisini. EA'da aynı şeyi yapacak %100.

• Vaziyet alın 2022 bomba gibi geliyor eğer infinity ward da 2022 de yapar her zamanki gibi 3 yıl sürerse bf serisi ona rakip olmak zorunda o yüzden ya bad company 3 olur yada yeni bi bf serisi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BF4’te hâla online oynayan var mı? 2.dünya savaşı falan istemiyorum ben günümüz BF’sini istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield Vietnam gelirse çok iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

BF4’te hâla online oynayan var mı? 2.dünya savaşı falan istemiyorum ben günümüz BF’sini istiyorum.
    Oynayacak başka oy un yokki :) Saklanmak için binaya giren oyuncunun üstüne binayı yıkmak kadar zevkli birşey yok sanırım
  • Gerçekten bfv’i ww2 yapalım, yeni bfyi de 4 sene sonra çıkaralım, modern savaşlı bfmiz 9 yaşındayken yenisini çıkaralım fikrini kim düşünüp icraate geçirdiyse o kafaya kafa atarım ben

• moderEn savaşlar için ölenler inşallah istedikleri geldiğinde bfv'yi övmezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Oynayacak başka oy un yokki :) Saklanmak için binaya giren oyuncunun üstüne binayı yıkmak kadar zevkli birşey yok sanırım

Alıntıları Göster
    Serverlar nasıl dolu mu hâla? Alayım mı?

• AirSupport kullanıcısına yanıt
    Baya server var hocam şuan için alıp almamak size kalmış tabi belli başlı serverlar var güzel olan onlara takılıyorum genelde.
  • şu modern savaşçı tayfa bir bitmedi gitti,

arkadaş bf2 modern savaştı,
    2142 gelecekte geçiyordu,
    bad companyler öyle,
    bf3 modern savaştı,
    bf4 modern savaştı,
    hardline çıktı yine modern savaş,

bf1 ile biraz özüne döndü, şimdi BFV de yaptıkları yok prostetik kollu kadın vs ile bizi soğuttular, adamlara ne yapıyorsunuz olm siz dedik beğenmiyosanız almayın dediler, e almadık. şimdi oyunu satana kadar uzun süre devam ettiricekler.

modern savaş falan istemiyorum ben, bıktım artık, gidin cod oynayın bitsin şu tatava.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.