Şimdi Ara

E90 Kasa BMW Almaya Karar Verdim Ama Birkaç Sorum Var!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
6.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuanda limitim biraz arttı ve 320d yada CLK200komp bakıyorum

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Şimdi elimde 27000€-28000€ gibi bir para var bu paraya E46 kasa 2004-2005 316CI 318CI 318IA bakıyorum ancak kafama takılan bir kaç sorun var bu araçların 2.eli nasıldır 1 sene sonra Abdye gidicem ve satmam gerekicek elimde patlarsa çok kötü olur...

Sizce Coupe E46 lar Sedanlar kadar hızlı gider mi 2.elde???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@lken -- 20 Eylül 2007; 19:35:30 >

• sedanida coupeside elinde kalmaz

ikisininde meraklisi cok fazla
  • Almışken 318 al derim 316 gerçekten ölü gibi gidiyor
    şimdiden hayırlı olsun
  • 318ci.
  • Bende satılır diye tahmin ediyorum ama sonuçta tek kapı araba...

318CI bende isterim ama param yetimiyo gibi görünüyo gerçi daha internet ve gazetelere baktım yarın borusan istinyeye bi gidicem...
  • berk sen onları compact mı sandın ama dürüst olmak gerekirse öyle hemen elden çıkaramassın meraklısını bulman gerek. Alırken kesinlikle coupe al , sedanı boşver. Aracı aldıktan sonra stopları makyajlı olanla değiştirirsin ledli yaparsın. Artık kafana göre .. Arkadaki 318 yazısınıda sökersin yapıştırırsın oraya 330ci sanayide benim adamdan alırız. Bagaj üstü ince çıta spoyler .. Sana birde sub atarız.

geriye benle kapışmak kalıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

berk sen onları compact mı sandın ama dürüst olmak gerekirse öyle hemen elden çıkaramassın meraklısını bulman gerek. Alırken kesinlikle coupe al , sedanı boşver. Aracı aldıktan sonra stopları makyajlı olanla değiştirirsin ledli yaparsın. Artık kafana göre .. Arkadaki 318 yazısınıda sökersin yapıştırırsın oraya 330ci sanayide benim adamdan alırız. Bagaj üstü ince çıta spoyler .. Sana birde sub atarız.

sonra forumda "bir 3.30ci tokatladım dün" diyen bir Vectracı ile karşılaşmayalım

• ben de tam tersi yapmayı planlıyorum.mesela 2.0tfsi a3 alıp arkasına 1.6 yazısını yapıştırıp dolaşıcam.sonra kapışınca ne olacağını siz tahmin edin.

quote:

Orjinalden alıntı: tolgao2000

quote:

berk sen onları compact mı sandın ama dürüst olmak gerekirse öyle hemen elden çıkaramassın meraklısını bulman gerek. Alırken kesinlikle coupe al , sedanı boşver. Aracı aldıktan sonra stopları makyajlı olanla değiştirirsin ledli yaparsın. Artık kafana göre .. Arkadaki 318 yazısınıda sökersin yapıştırırsın oraya 330ci sanayide benim adamdan alırız. Bagaj üstü ince çıta spoyler .. Sana birde sub atarız.

sonra forumda "bir 3.30ci tokatladım dün" diyen bir Vectracı ile karşılaşmayalım

bu arada bmwyi elden çıkarmak pek zor değildir sanırım.hem güzel araba

• quote:

Orjinalden alıntı: stilll

ben de tam tersi yapmayı planlıyorum.mesela 2.0tfsi a3 alıp arkasına 1.6 yazısını yapıştırıp dolaşıcam.sonra kapışınca ne olacağını siz tahmin edin.

quote:

quote:

o da güzel

• Forumda bir üyemiz vardı 90 model di sanırım Mercedes 300 CE 24V yi söküp E200 takmıştı kasa çok benziyor birbirine, sonra kedi fare gibi oynuyorum diyordu arkadan selektör atıp korna çalanlarla
  • Parana yazık edersin bence

Kimse E92 yi sevmedi ama yakında millet kanısksıcak E92 yi e46 lar 25ytl ye kadar düşücektir sene-ler içinde

Kısacası bence daha yeni model bir araba bakınız illa e46 alıcaksanız cabrio alınız daha yüksek seyrediyorlar coupelere göre eski kasa bmw piyasasında
  • quote:

Orjinalden alıntı: K@lken

Şimdi elimde 27000€-28000€ gibi bir para var bu paraya E46 kasa 2004-2005 316CI 318CI 318IA bakıyorum ancak kafama takılan bir kaç sorun var bu araçların 2.eli nasıldır 1 sene sonra Abdye gidicem ve satmam gerekicek elimde patlarsa çok kötü olur...

merak etme ben alırım
  • Meraklısı çok bu tür arabaların. Temizse rahat satarsın. Benim araba E36 kasa hergün enaz iki kişi yolda durdurup soruyor. E46 sı havada gider ama tek şart temiz olucak.
  • E46 alınır tabi..Bi de CI alınırsa tadından yenmez..
  • quote:

Şimdi elimde 27000�-28000� gibi bir para var bu paraya E46 kasa 2004-2005 316CI 318CI 318IA bakıyorum ancak kafama takılan bir kaç sorun var bu araçların 2.eli nasıldır 1 sene sonra Abdye gidicem ve satmam gerekicek elimde patlarsa çok kötü olur...

bu 27000 Euro mu yoksa 27 mlyarmı nasıl bulcaksın 2004 model 3.18Ci bu fiyata ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: anshered

quote:

Şimdi elimde 27000�-28000� gibi bir para var bu paraya E46 kasa 2004-2005 316CI 318CI 318IA bakıyorum ancak kafama takılan bir kaç sorun var bu araçların 2.eli nasıldır 1 sene sonra Abdye gidicem ve satmam gerekicek elimde patlarsa çok kötü olur...

bu 27000 Euro mu yoksa 27 mlyarmı nasıl bulcaksın 2004 model 3.18Ci bu fiyata ?

Euro işareti sende çıkmamış. Euro yazıyor

• quote:

Orjinalden alıntı: stilll

ben de tam tersi yapmayı planlıyorum.mesela 2.0tfsi a3 alıp arkasına 1.6 yazısını yapıştırıp dolaşıcam.sonra kapışınca ne olacağını siz tahmin edin.

quote:

quote:

Çok yapan varki M5 'e 520i yazan bile var

• Utanmasa 5.16 felan yazan da çıkar ki 5.16 diye bişey yok

Abarttım mı ?
  • Öncelikle cevap yazan herkese teşekkürler anladığım kadarıyla forumun geneli Coupelerin rahat satılacağı yönünde düşünüyor benim alıcağım arabada temiz olucağına göre sorun yaşamam...

Bir arkadaş E92ler çok tutulucak E46ların fiyatı çok düşer demiş ama ben en fazla 9-10 ay binebilicem bu arabaya sonra satıcam 9-10 ay içindede ciddi bi fark olmaz heralde fiyatlarda...

Birde 318CI lerde ne zaman 143HPlik motor kullanılmaya başlandı gerçi 2004 altı düşünmüyorum ama cazip temiz bir araç düşerse neden olmasın...

Birde arkasında ne yazıcağı belli 316da olsa 330da olsa "???" koyarım olur biter

Yusuf alırım anahtarını

• quote:

Bir arkadaş E92ler çok tutulucak E46ların fiyatı çok düşer demiş ama ben en fazla 9-10 ay binebilicem bu arabaya sonra satıcam 9-10 ay içindede ciddi bi fark olmaz heralde fiyatlarda...

Olan zaten 9 10 ay içinde olucak E92 M3 ler yaygınlassın 3.35CI lar 70K cıvarina insin

Bunlar uzun wadede olucak ısler degil 9 10 ay binmeniz ile 24 ay binmeniz arasında pek fark olucagını sanmıyorum simdi alıncıa bir 3XXCI için

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.