Şimdi Ara

e8500 :ANKARA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 11
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 6 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Psychonemesis (4 mesaj) eagle66 (3 mesaj) Pandemic (2 mesaj) hiickimse (2 mesaj) eagle58 (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1288 Mesaj
    Referanslar: 23

Katılım Zamanı
    16 Mart 2005

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    E8500 300TL. PAZARLIK YAPACAKLARA 325LİRA 1.4 VOLTTA 4500MHZ DE STABİL ÇALIŞABİLEN NADİR İŞLEMCİLERDEN. kullanan arkadaş dedi. bende stok fanla denedim. 1.37 voltta 4433mhz stabildi. PCDUNYASI NİKLİ ARKADAŞTAN ALINDI. SORUN ÇIKTIGINDA İNTELDEN DEĞİŞİYORMUŞ. FANI VAR KUTUSU YOK.
    http://img12.imageshack.us/my.php?image=4500ni1.jpg

TAKAS PAZARLIK DÜŞÜNMÜYORUM.
    0532 7134892
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle66 -- 17 Şubat 2009; 11:43:50 >

|
    |
  • Çavuş
    59 Mesaj
    Katılım Zamanı
    18 Ekim 2007

Durum
    Forumda değil

pm
    |
    |

Katılım Zamanı
    25 Kasım 2005

Durum
    Forumda değil

Süper Bir Abimiz Çok Güvenilir. İyi satışlar Ekrem Abi.
    |
    |
    Alış Veriş Yaptıklarım : SİBGATULLAH, MENEME2002, Desperatto, sakkaro, eagle66, bensende, name, memet, adam06, mahapurusha, CoMiSeR, ct76, _H@Z@R_,ioz, razor111, kudretx, msamy, borg, Resident, Fenix66, vipsec, gece.serkan, apollonx
  • Binbaşı
    1288 Mesaj
    Referanslar: 23

Katılım Zamanı
    16 Mart 2005

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    tşkkrler serkan.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    661 Mesaj
    Referanslar: 28

Katılım Zamanı
    13 Mayıs 2003

Durum
    Forumda değil

1.4 VOLTTA 4500MHZ DE STABİL hangi sogutucu ve fan ile calisiyor hocam ? Bu arada iyi satislar..
    |
    |

Katılım Zamanı
    16 Mart 2005

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: Xaroon

1.4 VOLTTA 4500MHZ DE STABİL hangi sogutucu ve fan ile calisiyor hocam ? Bu arada iyi satislar..

veren arkadaş öyle dedi. ben de merak ettim taktım. 1.37 voltta 4433 mhz intelin kalın olan fanıyla çalıştırdım 10 dakka da everest testi yaptım. sıcaklık 63 tü.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    874 Mesaj
    Referanslar: 153

Katılım Zamanı
    27 Kasım 2006

Durum
    Forumda değil

PM...
    |
    |
    |
    utkuidikut [İzmir elden teslim 2gb usb satıldı]maxwell78 [Karabükten kargo ile psp slim alındı]korbaşı [İzmir elden teslim hdd ve işlemci satıldı]stifflers [İstanbula kargo ile ram satıldı]walmoz [İzmir elden teslim usb kart okuyucu satıldı]Sonhanedan [İzmir elden teslim zippo satıldı]haydargul52 [İstanbuldan kargo ile ses kartı takaslandı]Hüzün Kovan Kuşu [Muğlaya kargo ile lcd monitör satıldı]_Ritter_ [Nazilliye kargo ile ram satıldı]zzrhep [Diyarbakıra kargo ile bisiklet satıldı]magborat [İzmir elden teslim nintendo ds lite satıldı]weros [İzmir elden teslim psp slim satıldı satıldıktan sonra parasını geri istedi ve parasını geri alamayınca beni sorunlu alışverişler kısmına ekledi]
  • Binbaşı
    1885 Mesaj
    Referanslar: 35

Katılım Zamanı
    11 Haziran 2004

Durum
    Forumda değil

Big typhoonla stabil kullanılabilir 4500 mhz de

Fakathttp://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=2532 X3 720 bunla kıyaslasak hangisi acaba

30 daha ver x3 al hesabı
    |
    |
    Referanslar: 427

Katılım Zamanı
    06 Şubat 2007

Durum
    Forumda değil

12 Not
    quote:

Orjinalden alıntı: safakhan

Big typhoonla stabil kullanılabilir 4500 mhz de

Fakathttp://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=2532 X3 720 bunla kıyaslasak hangisi acaba

30 daha ver x3 al hesabı

Fiyat performansa göre ürün yorumu yapmak güncel ürünler için biraz bana göre bile yanlış ki ben ederinden yanayım her zaman ürünün. Sonuçta ben amd sevmiyorum o yüzden benim o ürün alternatifim olamaz, oc bilmem iz bilmem amd sistemde ve ben gibi çok insan var. 4.5Ghz de bu işlemci zaten yüksek fsbsi ile intelciler için güzel seçenek, gücüm yetse almayı isterdim . 200 lira limit var işlemciye en çok
    |
    |

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
    Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
    cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

• Binbaşı
    1885 Mesaj
    Referanslar: 35

Katılım Zamanı
    11 Haziran 2004

Durum
    Forumda değil

yav misal bende am2 anakart+cpu var. Ve abimde core2duo e8400 var ve p35 çipsetli bir anakart.

2 diskte aynı olarak (seagate 500gb 32 cache) xp kuruyorum nedense e8400 çok daha seri geliyor. tepkileri çok seri belki anakartdan kaynaklı fakat anakart olarak da 7XX serisi mobo var...

Intel gerçekten çpk güzel iş çıkardı bu core2duo larda
    |
    |
    Referanslar: 45

Katılım Zamanı
    11 Aralık 2007

Durum
    Forumda değil

quote:

Orjinalden alıntı: safakhan

yav misal bende am2 anakart+cpu var. Ve abimde core2duo e8400 var ve p35 çipsetli bir anakart.

2 diskte aynı olarak (seagate 500gb 32 cache) xp kuruyorum nedense e8400 çok daha seri geliyor. tepkileri çok seri belki anakartdan kaynaklı fakat anakart olarak da 7XX serisi mobo var...

Intel gerçekten çpk güzel iş çıkardı bu core2duo larda

Bence de.. EP45-UD3P anakart ile aynı işlemci , şu an 1.375v ve 4.3 Ghz stabil gidiyor.. ( Zalman CNPS9500)
    |
    |
    Katılım Zamanı
    20 Ocak 2009

Durum
    Forumda değil

coookkkkkk
    |
    |
    Referanslar: 427

Katılım Zamanı
    06 Şubat 2007

Durum
    Forumda değil

12 Not
    3 taksitle alabilirim anca ben =D
    olursa alıyorum, 2 taksit de olabilir 140-140
    |
    |

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
    Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
    cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.
  • Yüzbaşı
    688 Mesaj
    Referanslar: 104

Katılım Zamanı
    24 Ocak 2009

Durum
    Forumda değil

pm
    |
    |
    INTEL CORE i5 6600K ''O.C 4,8 GHz'' - MSI Z170A GAMING PRO CARBON LED - CORSAIR VENGEANCE LED Series DDR4 16GB KIT (2x8GB) 3200mHZ - MSI GTX970 GAMING 4GB - 480GB SSD CORSAIR NEUTRON XT SATA3 & 1TB WESTERN DIGITAL CAVAIR GREEN 7200RPM 64MB CACHE SATA3 - LG 29UM65-P 29'' 21:9 2560x1080p WIDESCREEN IPS LED MONITOR - EVGA 750WATT GQ PSU - ROCCAT ISKU FX MULTICOLOR KEYBOARD - RAZER DEATHADDER GAMING MOUSE - CREATIVE SOUND BLASTER TACTIC 3D SIGMA KULAKLIK - CORSAIR CARBIDE SERIES® AIR 540 HIGH AIRFLOW ATX CUBE CASE
  • Yüzbaşı
    688 Mesaj

Katılım Zamanı
    24 Ocak 2009

Durum
    Forumda değil

bir pm daha
    |
    |
    INTEL CORE i5 6600K ''O.C 4,8 GHz'' - MSI Z170A GAMING PRO CARBON LED - CORSAIR VENGEANCE LED Series DDR4 16GB KIT (2x8GB) 3200mHZ - MSI GTX970 GAMING 4GB - 480GB SSD CORSAIR NEUTRON XT SATA3 & 1TB WESTERN DIGITAL CAVAIR GREEN 7200RPM 64MB CACHE SATA3 - LG 29UM65-P 29'' 21:9 2560x1080p WIDESCREEN IPS LED MONITOR - EVGA 750WATT GQ PSU - ROCCAT ISKU FX MULTICOLOR KEYBOARD - RAZER DEATHADDER GAMING MOUSE - CREATIVE SOUND BLASTER TACTIC 3D SIGMA KULAKLIK - CORSAIR CARBIDE SERIES® AIR 540 HIGH AIRFLOW ATX CUBE CASE
  • Yüzbaşı
    688 Mesaj

Katılım Zamanı
    24 Ocak 2009

Durum
    Forumda değil

tarafımdan alınmıştır
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,278
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.