Şimdi Ara

E6300 1.86 ghz overclock

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • E6300 1.86ghz işlemcim var bunu overclock ile kaça kadar çıkarabilirim. Soğutucum stok fan 2007 de almıştım pc yi. Şimdi r7 240 ekran kartı almak istiyorum ama işlemci sıkıntı çıkarır diye korkuyorum acaba sıkıntısız oc potansiyeli nedir bu işlemcinin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam basın ocyi gitsin ya bende E8400 vardı stok fanlı 3.8'e ocluyordum 333mhzden 400mhzye cikarip 9x carpanda. Yükte 90 derecede calışsa da problem olmaz eski islemci zaten 20-50tlye bulursun bendeki E8400ü bile birakabilirim 50ye

• quote:

Orijinalden alıntı: Survivalist

Hocam basın ocyi gitsin ya bende E8400 vardı stok fanlı 3.8'e ocluyordum 333mhzden 400mhzye cikarip 9x carpanda. Yükte 90 derecede calışsa da problem olmaz eski islemci zaten 20-50tlye bulursun bendeki E8400ü bile birakabilirim 50ye

Hocam sizce bu işlemci ne 7850 ekran kartı alsam nasıl olur 2 gb da ram var elimde.

• shankssan kullanıcısına yanıt
    O islemci baya eski youtubeden videolarina bakmanizi oneririm. O sistemin iş gormesi için bir xeon e5460 (aliexpressden bulabilirsiniz) + 2 gb ram takviyesi + 2. El 750ti civari bir kart almaniz lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Survivalist -- 22 Nisan 2017; 16:0:1 >
  • Teşekkür ederim değiştirmeye çalışayım.

• Yok hocam 2.07 ye gelince yemiyor daha fazlası. Sistem hata verip fabrika ayarlarına döndürüyor. Değiştireceğim her ay bir parçasını alıp sıfırdan pc kurmak şart oldu. Başlangıcı zalman z3 plus kasa alarak yaptım. Gelecek ay da Power sonra işlemci ram 3erken yaz ortasında bitiririm gibime geliyor :-)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.