Şimdi Ara

E60 530d aldim (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
11.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benimde sevdiğim sayılı araçlardan güle güle binin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun kazasız belasız sürün inşallah
    530d çok farklı çook
  • Makine cidden bela, hayırlı olsun çok zevkli bir araç almışsınız, sizin kafadan adamlar kalmış ya ölsem de gam yemem adam zevkini yapıyor abi...

Passattan inip buna binince zaten Allah Allah demişsindir. Kazasız belasız o tork mahfediyor adamı....
  • Merdomable kullanıcısına yanıt
    Allah razi olsun Rabbim hepimize daha iyilerini nasip etsin insallah.

Gercekten öyle 2012 Passatdan inip 2004 530D binince bu ne böyle dedim,özellikle yillardir hayalini kurduğum bir arac oldugundan dolayi daha bi farkli geldi.

Zamaninda 1.4 Astradan 1.6tdi passata gecincede öyle olmuştu fakat bu arac gerçekten yer uçağı gibi geldi.

İmkanim olsaydi 535D alacaktim o ayri bir dunya tabii.

En kisa zamanda konuyu duzenleyip Passatla ve kullanma fırsatı bulduğum diğer araclarla kiyasinida yapayim.

Konuyu başka yerlere çekmek gibi görmeyin fakat bu aracin yurtdisi piyasasini biliyorsunuz ben merak ettigim icin arastirdim dolu paket kmleri 190 200bin civari araclara 5000 euro gibi bi fiyat isteniyor.Gonul isterki ulkemizdede bu sekilde olsun herkes gonlunun istedigi araca binebilsin.

• kaputta gözle net görülür bir yamukluk var.
    231hp daha iyi olurdu sanırım onun maksimum tork devri 1750rpm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimhendrix -- 29 Temmuz 2017; 12:49:51 >
  • jimhendrix kullanıcısına yanıt
    Evet sofor tarafinda aciklik var hatta E60larin cogunlugudna var sebebi ise kaput un elle ayarlanabilir olmasi cogu insan karistirirken bozuyor.

Bende sonradan öğrendim kaputu acip motorun sag ve solunda ufak yuvarlak plastik parcasi var asagi yukari inip cikabilen.Ben kendim duzeltmistim su an açıklık yok

231lik bi arac vardi,cok gittim geldim bununla onun arasinda bildiğim guvendigim arac oldugundan varsin 218hp olsun dedim bunu sectim.

231lik surmemistim fiyatları bi tik daha fazlaydı farkediyormu fazla acaba?

• hayırlı uğurlu olsun,profilinizdeki amblemi değişin isterseniz
  • fat304h kullanıcısına yanıt
    sizin araç 4000 devirde 218hp, 2000 devirde 500nm tork veriyor. M57D30TU
    231hp olan 4000 devirde 231hp, 1750-3000 devir arası sabit 500nm tork veriyor. M57D30TU2

231hp olan az daha rahat hareket eder, az daha iyi hızlanır, biraz daha az yakar.

link koymadim çünkü bazen ana sayfaya atıyor, automobile catalog e60 yazabilirsiniz google'a, bayağı detaylı bir sitedir.
  • Aracınız hayırlı olsun hocam. Ben de konyalıyım. Belki bir gün denk geliriz e46 m3 var bende de
  • Paranormal Adam kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim.

M3 bambaskadir Rabbim kaza bela vermesin tanismak isterim sizinle.
    Sanirim siz Akyokusta takilan Bmw tayfasindan değilsiniz zira tanirdim sizi.

Numarami birakayim ozelden görüşelim bi etliekmegimi yiyin:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fat304h -- 29 Temmuz 2017; 16:17:22 >
  • Babamda 231 hplik versyonu var benimde 2.0 Tdi passattım ne zaman bi yere arka arkaya gitsek peşinden dipgaz yaparken buluyorum ama açarak devam ediyor

• Merhaba. Bende 2000 model 260 binde e39 530 d manuel almak üzereyim. Görüş ve tavsiyelerinizi beklerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetnurikok

Merhaba. Bende 2000 model 260 binde e39 530 d manuel almak üzereyim. Görüş ve tavsiyelerinizi beklerim.

Temizse icine sindiyse alinir ama ben tavsiye etmem.sebebi ise dizelin bakimi enjektoru tuebosu bakimi zordur benim gibi guvenebilirsen iyi tanidigindaysa iyi bakildigina eminsen olabilir onj gectim manuel E39da sıkıntı satarken piyasası yok ha verdiği keyif cok daha fazla ama manuel ikinci wl satarken sikinti

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.