Şimdi Ara

E5'i Savaş Alanına Çevirdi ( 1 Kişi Hayatını Kaybetti )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
9.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.haberturk.com/e-5-i-savas-alanina-ceviren-o-maganda-kamerada-2521085

Gece vakti çıkıyorlar E5'e sırf makas atıp instagram'a video atmak için. Böyle yaşam formlarını kimyasala atmayıp ne yapacaksın ?? Kendi kendilerini de yok etmiyorlar ki illa birilerine zararları dokunuyor.

Küfür etsen çare değil dediğim gibi bunlara hapis falan olmadan çözüm bulunmalı. Dexter yapacaklar insanı en sonunda

• Arabadan indirip polis gelene kadar döveceksin bir ay yattığı yerden kalkamayacak. Mamayla besleyecekler altına bez bağlayacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shunter -- 12 Eylül 2019; 9:19:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağdaki gri Caddy'nin arka stopları mı yanmıyor yoksa kameradan mı öyle gözüküyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölen kişi makas atandır diye ummuştum ama maalesef değil sanırım.
  • Ticari araç, arka sisler açık zaten başlıca potansiyel keşke ölüp gitseymiş

• Şu ticari araçlara gps ve hız sınırlayıcı koyduracak devlet, anca böyle adam olurlar. 80’i geçemese şunlar rahatlarız. Gps’de 30 km limitli yolda 40 yaptığı anda çat diye cezasını yollayacak evine.

• beyaz caddy makas atarken sağ şeritteki caddye vuruyor.
    tüm sorumlusu beyaz caddy..
    kesin tokatlıdır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falken34 -- 11 Eylül 2019; 13:42:44 >
  • İnstagram bunun gibi öküz kaynıyor. Siber suçlar ve trafik şubenin birlikte çalışma vakti geldi diye düşünüyorum. Böğürte böğürte bu hayvanlara kimsenin canına malına kastetmemeleri gerektiğini öğretmeli devlet.
  • Çok şükür şu istanbul denen hayvanat bahçesinde yaşamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: falken34

beyaz caddy makas atarken sağ şeritteki caddye vuruyor.
    tüm sorumlusu beyaz caddy..
    kesin tokatlıdır..
    İstanbul trafiğinde 15 yıldır her gün trafikteyim. Tespitin çok doğru tokatlılar casdy ve doblo kullanır bir kısmı osmanlı turası yapıştırır ve o kocaman puntololarla erbalı veya 60 yazan krom yazısı yapıştırırlar kısaca bir bitmediniz kro maganduslar.

• falken34 kullanıcısına yanıt
    😂😂 hiç alakası yok bizim buralarla

• Bu makascı ve modifiyeyi yanlış anlayıp bedel ödendi gibi ibarelerle gezen hıyarlar potansiyel suçlu/katildir. Genelde eğitimsiz bireyler olan bu kişilerden uzak durunuz. Bakınız yukarıdaki videoda belki akşam evine giden bir kişinin evine ölüm haberi gitti.
    Şansa yaşıyoruz bu ülkede

• Passatçıda iyi sekmiş. Ulan kendi ölüp gitmiyor ki dürzünün. Ceza desen caydırıcılığı bile yok bir can almış adam belki 2 sene yatıp çıkacak. Bir daha trafiğe çıkamamalı böyle adamlar.
  • daha sabah, magma tabakasına kadar indirilmiş apaçi arabasından makas yedim, sol arka tampondan dokunduruyodu. bi yapsa ben belki gidicem orda. arkasına koyuldum takibe selektör attım durmasi için fakat 5 para etmez tenekelerine motor yükledikleri için yetişilmiyor ve radar vardı. bıraktım gitti ama acayip sinir oldum. 3 kişiye daha atti giderken.

• 0.39 saniye sakıncalı, psikolojisi kaldırmayacak olan izlemesin.
  • Ölen kim ?

Makası atan ise allah cezasını versin.

Başkası ise allah rahmet eylesin.
  • Ölen kişi nasıl ölmüş ya. Çokta ağır bir kaza değil gibi geliyor anlamadım Ayrıca hangi araçtaki kişi ölmüş
  • Bence olayı ticari araç olayına çevirmeyelim. Bunların sayfaları var her türlü araçla makas atıp video atıyorlar önemli bir şey yapar gibi. Bunu lüks araç da yapıyor kötü araç da yapıyor.

Bunlara artık caydırıcı bir ceza gelmeli. Hadi sol şeritte yol vermeyeni sağlarsın ama zevkine makas atana ceza gelmeli. Otoban kenarlarında çöp toplat, umumi tuvaletleri temizlet vs vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Ölen kişi nasıl ölmüş ya. Çokta ağır bir kaza değil gibi geliyor anlamadım Ayrıca hangi araçtaki kişi ölmüş
    Ölen en sağ şeritte olmayacak yerde yolcu indiren Caddy de. Bariyerle indiği Caddy arasına sıkışıyor. Makas atan kadar indirende de suç var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi düşünün ;

Orta şeritte nizami bir şekilde eşinizle çocuğunuzla ilerliyorsunuz bu kanı bozuklar gelip makas atmaya çalışırken kazaya sebebiyet verip eşinizi veya çocuğunuzun canına kıyıyor.

Devletin polisi 1 gün nezarette tutup salıyor.

Savcısı tutuksuz yargılasın 6 ay sonra gel davaya diyor.

Siz eşinizin veya çocuğunuzun cenazesini kaldırıyorsunuz.

Aradan aylar geçiyor.

Devletin hakimi karar vermiş ; Takım elbise giydi diye 2 sene düş, pişman olduğu için 2 sene düş, mahkemeye samimi davranıp suçunu kabul ettiği ve devletin organlarını uğraştırmadığı için 2 sene düş, daha önce suçu yoksa 2 sene düş. Ver 4 sene yatarını onunda yarısını düş geriye kalan 2 senede denetimli serbestlik alsın.

Adam çıkınca sen gidip onu silahla vurursan ortalama 25 sene yatarın var onu başka yerde anlatırım.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.