Şimdi Ara

E5'i Savaş Alanına Çevirdi ( 1 Kişi Hayatını Kaybetti )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
73
Cevap
0
Favori
9.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 48
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 20 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 3 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheCaliph_ (8 mesaj) C.CEMİL (6 mesaj) vonderplanitz (5 mesaj) EmreGLC (3 mesaj) Ö1f1 (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (38 mesaj) Mobil (26 mesaj) Mini (6 mesaj) Uygulama (3 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> E5'i Savaş Alanına Çevirdi ( 1 Kişi Hayatını Kaybetti )
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    208 Mesaj

Tamamlanması için minibüs ve taksi nin de terör listesine girmesi lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Havya Makinesi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2973 Mesaj

Passat a vurduğu için neden sevindin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ö1f1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TV'deki haberlerde o hata cok sık yapılmaya başlandı, yani asıl orada tepkimi cekmeye başladı bu olay, tepkim aslında size değil.
    |
    |
    22mert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Daha bugün bir taksi sokağa cok hızlı girdiği için bir yaya taksiye bağırdı, taksici araçtan indi havada bir iki yumruk savruldu son anda araya giren bir adam sayesinde kavga cok daha büyümeden önlendi. görüldüğü kadarıyla taksi şöförleri son dönemlerde oldukça gergin.
    |
    |
    ermanitouch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

"hayret bu defa sol şeridi işgal edenler yüzünden diyen bir canavar henüz gelmemiş"

Bunu yazan sen degil misin ? Ofke kusuyorsun. Zevkine makas atmakla, hiz yapmak ayni sey degildir. Bunu anlayabildigin zaman yine tartisiriz. İyi geceler

Alıntıları Göster
    aşırı hız yapmakla makas atmanın hiçbir farkı yok ,sen ister kabul et ister etme
    bu arada aşırı hız meraklısı olduğunu kabul etmişsin ,daha önceleri bunu dahi kabul etmiyordun ya neyse

öfke kusan hız meraklılarıdır ,makasçılardır ,kuralları hiçe sayanlardır

bana burada öfke kusuyorsun demenin hiç önemi yok ,siz yollarda sakin olun yeter
    ayrıca yasa dışı şeyleri savunmak için başka şeyler söylemenin anlamı yok ,çünkü tartışması dahi yapılamaz
    ben hırsızlık yapmadım ,görmeden aldım demekten farkı yok (yasaları arkadan dolanmaya çalışmaktır bu)
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    16777 Mesaj

İfadem biraz yanlış olmuş. Passat'a vurduğu için üzüldüm, ucuz yırttığı içi sevindim.
    |
    |
    ^7pMş^ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2973 Mesaj

Peki

|
    |
    Ö1f1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Herkez araba almayaçak tek cözümmu bu. Heryer sokaklar araba kayniyor yeter artik bu kadar araba doymadi bu millet... keske ek vergiler çıksada canlarimiz gitmese. O arabada olmaza olmezdi makas sAdece prkte suclu diyemmeyiz acil bir isi var besbelli 4lüllerde yakili gidiyor zaten. ALLAH rahmet eylesin insALLAH önemli olan öbür taraf.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Şimdi ben yıllardır polis çalışmıyor der dururdum. Suriyeli itin biri benim motoru çaldı karakola gittim polisler bayağı kibar, işlemler uzun sürüyor falan şikayetçi olduk.
    Aradan 5 saat geçti başka karakoldan aradılar şu araç sizin mi diye. Gittim aldım. Motoru buldular.

Ben 90'ları iyi kötü bilen 2000'leri de bilen biri olarak polisler oldukça kibarlaşmış diyorum. O gece bir sürü telefonu çalınan insan geldi bunların telefonlarını buldular.

Olayın en önemli kısmı cezalar hafif. Adamlar ne yapsın yakalasa ne oluyor ki? 18 yaşından küçük ol gel tüm motorları çal. Milleti soy. Ceza almazsın çocuk ıslahevleri kapatılmış bu ülkede.
    Savcılıkta, hakimde ve kanunlarda iş yok. Bu it takımına uymayan bayağı modern kanunlar çıkarılmış.
    Siz gelin o hırsızların karakoldaki tavrını görün hiçbirşeyden korkmuyorlar çay, sigara istiyorlar. Dalga geçiyorlar. Polisler birşey yapamıyor bunlara. 90'lardaki karakollar olacaktı ki onların anasını bellerlerdi. Yetmez bir de 2. şubeye götürür lambanın altında yumruğun nereden geldiğini göremezlerdi. Yediği dayaktan sürünerek çıkardı. Ancak artık karakollar olmuş çiftlik.
    |
    |

• Yarbay
    7846 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gOkO

Estağfurullah hocam ben de biraz alınganlık yaptım ama yazınız hedef gösterir gibiydi. Bende özrünüze karşılık kınamamı geri çekiyorum , bu kibar tavrınız için de ayrıca teşekkür ederim...

Alıntıları Göster
    Ben teşekkür ederim.
    İyi günler diliyorum.

|
    |
    Videoda yanlış görmuyorsam beyaz minivan aniden sağa kırınca sağda duran koyu gri araca carpıyor değil mi? Koyu gri araç gerçekten orada duruyorsa o yolda durulmaz, hem kural ihlali hem tehlikeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kazanın sebebi %90 sağ şeritte yasak alanda duran eski kasa Caddy, yani taksici ve önünde gidip yan dönen Caddy kazaya sebebiyet vermemiş gibi görünüyor ki, adamlar haklı sol ve orta şeritte uyuz uyuz 50km hız ile gidiyor herkes, mecburen sağ şerite yolluyorlar, Ankara'da böyle. İnatla sol şerit ihlali ve yol vermeme gibi durum çok oluyor.

Kazanın en şanslısı taksi, en şanssız Passat.
    |
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019/2020 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Yarbay
    3046 Mesaj
    Devlet haklının değil suçlunun yanında nasıl oluyor bunlar serbest bırakılıyor aklım almıyor hamile kadına saldıranları polis karşılıyor karakolda yazık günah gerçekten

|
    |
SEO
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.