Şimdi Ara

<<<e398 ciler>>>TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI E398 FORUMU!! BURAYA (482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.769
Cevap
3
Favori
432.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • walla 6 saat çok az ya pil tasavvuf modunu öneririm ayrıca şebeke ayarlarında bağlantı hızı orta olması şahsen tercihimdir son olarak ekran ışığını düşür
    eğer bunlarla da bir çözüm bulamıyorsan saa bi orjinal pil ve şarj aleti öneririm
    iyi günler...

quote:

Orjinalden alıntı: musti77

Ya arkadaşlar benim tel ne yazılım olursa olsun bekleme modunda 6 saati geçmiyor şarjı donanımda biryede hata var galiba pil dışına neden böyle bir sorun olabilir. telefoncuya verip tamir ettircem ne yapacak veya yapması gerekli onu bileyim bari. Yardımcı olacak arkdaşlara şimdiden çoooook teşekkür.

aynı görüşde deilim dostum walla "the future" den bahsediyorsan çok hoş skinleri var ve o kadar da yawaş deil
    quote:

Orjinalden alıntı: gokhan4848

beyler e398mod daki son çıkan flashı deneyen varmı ben kurdum ama pişman oldum yavaş bi flash ayrıca skinler çok iğrenç boşu boşuna kurmanızı tavsiye etmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Akcay -- 13 Aralık 2006; 16:57:44 >

• KİMDEN BAHSETTİĞİNİ ANLASAM
    quote:

Orjinalden alıntı: makoc_06

sağol kardeş yaardımın için teşekkür ederim. bu arada tele şu uyku modunu nasıl yükliyebiliriz bu konuda da bizi aydınlatırsan sevinirim. tşk. ederim.
  • yardım eden herkesden
    ayrıca seni geçen kırdım sanırım özür dilerim flash versiyonlarını hiç hesaba katmamıştım bir arka sayfada yazıyor.....
    tekrar özr dilerim
    quote:

Orjinalden alıntı: serco_ecz

KİMDEN BAHSETTİĞİNİ ANLASAM
    quote:

Orjinalden alıntı: makoc_06

sağol kardeş yaardımın için teşekkür ederim. bu arada tele şu uyku modunu nasıl yükliyebiliriz bu konuda da bizi aydınlatırsan sevinirim. tşk. ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Akcay -- 13 Aralık 2006; 16:59:53 >

• poisonkid bahsettiğin herşeyi denedim yok yok elimde pille şarj aleti dolu olmuyorrr. 6 saati geçiremiyorum telde tahminim donanımsal artık başka çarem kalmadı telefoncuya götürcem donanımda biyerde sorun varsa yaptırcam yok yine olmuyosa artık ruhuna fatiha yapacak birşeyim kalmıyor.

yinede ilgilendiniz ama çözüm bulamadık olsun saolun...
  • söliyim sana telefoncular adamı resmen inek gibi sağar batarya falan çözüm getirir bence yaada bataryanın telefonla temas ettiği o 4 tane teli bi temizle ve gerdir bataryanı iyice boşalt bidaha doru düzgün şarj et yine de olmuyorsa telefoncuya gönder...
    quote:

Orjinalden alıntı: musti77

poisonkid bahsettiğin herşeyi denedim yok yok elimde pille şarj aleti dolu olmuyorrr. 6 saati geçiremiyorum telde tahminim donanımsal artık başka çarem kalmadı telefoncuya götürcem donanımda biyerde sorun varsa yaptırcam yok yine olmuyosa artık ruhuna fatiha yapacak birşeyim kalmıyor.

yinede ilgilendiniz ama çözüm bulamadık olsun saolun...
  • Telefoncu arkadaşım var o biraz zor sağar beni para alabilirse ne ala da telefonu elletmek istemedim sadece daha beter olursa geri dönüş yok çünkü. benim korkum sadece bu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: poisonkid

bence e398den şaşma en iyi telefon o rokr u 2 gün önce gördüm telefoncuda hoş telefon aynı özellikler bence sesi aynı...
    quote:

Orjinalden alıntı: ahmetkip2

ya arkadaşlar rokr e2 telefonun sesini duyan varmı? e398den dahamı iyi dahamı kötü aynımı bi yardımcı olurmusunuz? dün e398imi parçaladım da e2 almayı düşünüyorum

rokr e2 yi telefoncuda gördün eline aldın yani? bende görsem ne iyi olucak ya :) sesini duyman güzel.Eger sesi aynıysa kamerasıda 1.3 mp zaten bence o çok daha iyi.zaten başka alternatif yoq e398im gitti:(

• ARKADAŞLAR BENİM TELEFONUMUM ŞU AN BATARYASI ZAYIF VE

EKRANDA PİL ZAYIR YAZISI VAR VE BİP SESİ HER 4-5 DAKİKADA BİR SAATLERCE ÖTÜYOR

BU BİP SESİNİ NASIL KAPATABİLİRİM
  • arkadaşlar sony erricson walkman ''skin''i var mı ?
    bi arkadaşın imzasında gördüm de aklıma düştü o da jar çıktı ve uygulama hatası verdi :(
  • kardeş o corelet itunesin bir benzeri onun skini walkman eğer e398 için istiyosan çok güzel bir walkman skini var linki atarım sana
    quote:

Orjinalden alıntı: video çekemeyen

arkadaşlar sony erricson walkman ''skin''i var mı ?
    bi arkadaşın imzasında gördüm de aklıma düştü o da jar çıktı ve uygulama hatası verdi :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serco_ecz -- 13 Aralık 2006; 22:21:43 >
  • SERCO KARDEŞ ŞU SEEM HARİTASI İŞİ NE OLDU BEKLİYORUZ DÖRT GÖZLE....
  • GÜNAYDIN ARKADAŞLAR UMARIM HEPİNİZ İYİSİNİZDİR...
    SİZDEN Bİ İSTEGİM VAR E398 İLE İLGİLİ BANA DOWLAND YAPABİLECEĞİM JAVA(SANTRAC İÇİN ÖZELLİKLE) VE RESİM FALAN DİNDİREBİLECEĞİM SİTE VARSA LİNK ATABİLİRMİSİNİZ...
  • Slm arkadaşlar. Serco kardeş şu telin mesaj hafızasını cartını curtunu düzeltmek için seem yüklemek gerekliymiş herealde. bide bu uyku modu denen olay telin bataryasının kullanım süresini mi uzatıyor. Üstad bu konuda yardımcı olursan sevinirim. msn adresim makoc06.
  • 10 milyona 800 mAH bataryalar var piyasada acaba çare olabilir mi yada daha yuksek aHM li batarya bulacağımız yerler var mı acaba..sarz derdine tek çare bence batarya değiştirmek .ortalama2 yıldır aynı batarya kullanıyoruz.ömrü bu kadar zaten bataryaların. yakında ben değiştirecem umarım çare olur..
    bu arada serco kardes seemleri bizde bekliyoruz. teşekkürlerr..
  • Bu arada arkadaslar telefonlarımızın kıymetini bilelim. ben baska bi telle değiştirmiştim ama vazgeçtim geri e 398 ime.. birde keşke kamerasını 1,3 yada 2,00 mp lik bi kamera takabilsek baskada bişey istemez.. belki yakında boye bişi olurda kamera değiştirebiliriz. Duygusal olarak bağlandık sanırım tele baska tele alışmak zor olacak eğer ayrılabilirsek tel.den
  • arkadaşlar ben pst yi cdye yedekleyip pcye format attım. geripstyi yüklediimde flash atamıyorum hata veriyor nerden pst bulabileceğimi bileniniz var mı ya da ne yapmamız gerektiini? e398mod a vista flashı gelmiş de çok merak ettim

msn adresim: demon-hunter-yolgezer@hotmail.com

yardım ederseniz sevinirim. yardım isteyen ark varsa da elimden geleni yaparım
  • ha ya da sadece flash backup v2.62 ile flah atayım mı bi şey olur mu?
  • dostum p2ktools dan telefonun sesini filan yükseltiyoruz ya orda system volume gibi bişi war yanlış hatırlamıyorsam onu 0 larsan ses kesilir. denemedim ama daha önce forumda konusu geçti
    quote:

Orjinalden alıntı: telit35

ARKADAŞLAR BENİM TELEFONUMUM ŞU AN BATARYASI ZAYIF VE

EKRANDA PİL ZAYIR YAZISI VAR VE BİP SESİ HER 4-5 DAKİKADA BİR SAATLERCE ÖTÜYOR

BU BİP SESİNİ NASIL KAPATABİLİRİM
  • kardeş wallaha abartayın senin dediğin hacı murada f1 aracı motosu takmak gibi bişi olsa gerek. 2 mp bi resim çekebilmek için önce telefonun çözünürlüğü iyi olması lazım. bizim emektarın böle bişiyi kaldıramaz
    2mp kamerası olmasada e398 kendi haliyle bir ekol
    quote:

Orjinalden alıntı: u555

Bu arada arkadaslar telefonlarımızın kıymetini bilelim. ben baska bi telle değiştirmiştim ama vazgeçtim geri e 398 ime.. birde keşke kamerasını 1,3 yada 2,00 mp lik bi kamera takabilsek baskada bişey istemez.. belki yakında boye bişi olurda kamera değiştirebiliriz. Duygusal olarak bağlandık sanırım tele baska tele alışmak zor olacak eğer ayrılabilirsek tel.den

• quote:

Orjinalden alıntı: himalaya

kardeş wallaha abartayın senin dediğin hacı murada f1 aracı motosu takmak gibi bişi olsa gerek. 2 mp bi resim çekebilmek için önce telefonun çözünürlüğü iyi olması lazım. bizim emektarın böle bişiyi kaldıramaz
    2mp kamerası olmasada e398 kendi haliyle bir ekol
    quote:

Orjinalden alıntı: u555

Bu arada arkadaslar telefonlarımızın kıymetini bilelim. ben baska bi telle değiştirmiştim ama vazgeçtim geri e 398 ime.. birde keşke kamerasını 1,3 yada 2,00 mp lik bi kamera takabilsek baskada bişey istemez.. belki yakında boye bişi olurda kamera değiştirebiliriz. Duygusal olarak bağlandık sanırım tele baska tele alışmak zor olacak eğer ayrılabilirsek tel.den

BELKİ OLUR KARDES YA...
    BU ARADA S.E LA ARAN NASIL

video cekemeyen flash backup teli goruyosa sorun yok yuklersin..

• 
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.