Şimdi Ara

<<>>TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI E398 FORUMU!! BURAYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
11.808
Cevap
2
Favori
422.894
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Motorola >> <<>>TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI E398 FORUMU!! BURAYA
Giriş
    73 Mesaj
    Flash ATarken BAğlantı Koptu WE telefon Çöktü Bilgisayar Telefonu Görüyo Ama Flas Atmaya Çalışınca Resimdeki Hatayı WEriyo Ne yapmalıyım ??? Lütfen YArdım Edin
    |
    |
    Hafıza kartına nasıl atacağız bilgisi olan varmı.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: dellino

Arkadaşlar BulueTooth ile dosyaları alırken StarterXp3.46 da direk telefona atıyor.
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: NightMare_Konya

Ya lütfen Bi yardım Edin Şu Benim Sorunuma YA
    |
    |
    """""""""arkadaşlar benim bir sorunum var benim e398e flaş atarken tel her nasıl olduyunu bilemedemim ama tel çöktü himaleyanın kurtarma rehbeli ile kurtarmaya çalıştım.Ama ACK ERASE yazması gerekirken 10 diye bir rakam cıkıyor lütfen tarımcı olun yoksa gittimi e398 in biri diye üzülüyorum daha önce aynı kurtarma rehberi ile diger teli kurtarmıtım ama bu telde ACK ERASE yerine 10 yazdı lütfen yardım ediniz """""""""""""""
    Yukarda bi arkadaş yazmış bunun aynısı oluyo bendede kurtarma rehberini uygulamaya çalışınca
    |
    |
    sen konyalımısın. konyalıysan hemşeriyiz
    quote:

"""""""""arkadaşlar benim bir sorunum var benim e398e flaş atarken tel her nasıl olduyunu bilemedemim ama tel çöktü himaleyanın kurtarma rehbeli ile kurtarmaya çalıştım.Ama ACK ERASE yazması gerekirken 10 diye bir rakam cıkıyor lütfen tarımcı olun yoksa gittimi e398 in biri diye üzülüyorum daha önce aynı kurtarma rehberi ile diger teli kurtarmıtım ama bu telde ACK ERASE yerine 10 yazdı lütfen yardım ediniz """""""""""""""
    Yukarda bi arkadaş yazmış bunun aynısı oluyo bendede kurtarma rehberini uygulamaya çalışınca
    |
    |
    |
    |
    himaleya kurtarma rehberi bende var ama nereye ve nasl upload edilir ben blmiyorum sen acıklarsan ben yaparım ikincisi rehberedeki ramlıdırı kullanırken ,daha öncede demiştim ya ACK ERASE yerne 10 yazıyı diye sen devam et demiştssin ama olmuyor devam etmişyim ama şimdi yine deneyeceyim NightMare_Konya
    sende takip at belki sanada bir faydamız olur inşallah
    |
    |
    arkadaşalar bu konuya bir aydınlık getirmek gerekirse eğer backup dosyanız elinizde yoksa çok zor olur çünkü telin eeprom yani işlemcisi kendini kitlemiş onun açılması içinde aldığınız backupın içindeki sizin telin seri numarası var yani o seri tutmadığı için flash rom bişe yemiyo ack erase te gelir onun bir yöntemi vardı eğer gönderirseniz ben bi bakarım sorun bu hıı ayrıca eğer tel göçtüyse ramdlryle uğraşmaya gerek yok force boot loader yöntemi var hani kabloyla temas ettirip bataryayı takınca boot açılıyo işte onu uygulayip birde back upınızı yükledinizmi tel kesin olur ben çok denedim ve nigh_mare arkadaşımızda gördü force boot loaderi yaptı yani diyeceğim back up yoksa elinizde büyük sorun ancak eeprom yani işlemciyi(entegreyi) değiştrip sıfır flash rom takıcaksınız ii günler by_Sercoo
    quote:

Orjinalden alıntı: askyolcusu_37

himaleya kurtarma rehberi bende var ama nereye ve nasl upload edilir ben blmiyorum sen acıklarsan ben yaparım ikincisi rehberedeki ramlıdırı kullanırken ,daha öncede demiştim ya ACK ERASE yerne 10 yazıyı diye sen devam et demiştssin ama olmuyor devam etmişyim ama şimdi yine deneyeceyim NightMare_Konya
    sende takip at belki sanada bir faydamız olur inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serco_ecz -- 4 Aralık 2006; 12:23:34 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    727 Mesaj
    kardeş sorun o değil adamın elinde back up yok boot açılıyo bir şekilde ama tel flash yemiyo ancak back up yer oda kendi backup ı olursa tel açılır
    quote:

Orjinalden alıntı: kalpaklı

himalaya nın kurtarma rehberini uygula o zaman sorun çözülür
    quote:

Ya lütfen Bi yardım Edin Şu Benim Sorunuma YA

|
    |
    serco kardeş cevabın için c,ok teşekkür ederim ben şimdi denedim olmadı dediyin gibi bir yerler kendini kitlemiş ramlıdırda yazan bu
    Switching to flash mode
    ADDR03FD0000AD
    JUMP03FD0010AE
    ACKJUMP,03FD0010
    10
    uploading binary data

teli sana göndermeden sen bize yol gmstersende biz yapsak olmazmı ayrıca orjinal yedeyim yok çünki ben o zamanlar acemi olduyum için başka arkadaş 373 flaşına cevirmişti başka biwe398 orjinal yedeyi olsa olmazmı? şimdiden teşekkür ederim
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: dellino

Arkadaşlar BulueTooth ile dosyaları alırken StarterXp3.46 da direk telefona atıyor.
    |
    |
    hayır arkadaş başka yedek asla olmaz sanırım snein sorununda büyük ama ben hep diyorum rehberlerimde hep ilk önce backup diyorum bir nedeni vardır ama size başka yöntemler bulmaya çalışırım ne kadar faydalı olur orasını bilemem sen ramdlryle fazla uğraşma telin sarjı biterse hiç yapamssın

quote:

serco kardeş cevabın için c,ok teşekkür ederim ben şimdi denedim olmadı dediyin gibi bir yerler kendini kitlemiş ramlıdırda yazan bu
    Switching to flash mode
    ADDR03FD0000AD
    JUMP03FD0010AE
    ACKJUMP,03FD0010
    10
    uploading binary data

teli sana göndermeden sen bize yol gmstersende biz yapsak olmazmı ayrıca orjinal yedeyim yok çünki ben o zamanlar acemi olduyum için başka arkadaş 373 flaşına cevirmişti başka biwe398 orjinal yedeyi olsa olmazmı? şimdiden teşekkür ederim

|
    |

• Yüzbaşı
    727 Mesaj
    alın arkadaşlar burda force boot yöntemi videolu olarak anlatılmış uğraşmayın ramdlryle back up yoksa boşuna sarjı bitirmeyin

http://esnips.com/doc/5dc8c88e-b9e2-47fc-aea1-8e7e67decaaf/Force-Boot-loader-method.flv?

http://e398essentials.wikispaces.com/Force+Boot+Method

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serco_ecz -- 4 Aralık 2006; 12:45:04 >
    |
    |
    serco ben bir yedek buldum şöyleki ken orjinal yedeyi olmasada yine tel çökmüş vede ben yine himaleyanın rehberi ile kurtarmıştım onun rehbeeri ile gelen 59r i yüklemiş vede yedeyini almıştım şimdi senin rehberle gelen flasbackup programı ile o yedeyi yüklemeye çalışıyorum sen rehberde yaklaşık 8 dk olur dmişsin ama hala ilk baktaki gibi yani
    Sending loader. Please wait...
    Sending loader... Done.
    Erasing memory. Please wait...
    Erasing done.
    Restoring backup. Please wait...
    |
    |
    |
    |
    arkadaşlar ya gülmeyin ama bişi soracam !?!??!?!?!Rokr ne oluyo Tam olarak???? "The Future 46R MP for ROKR only By Mr.i398" isimli flash ı yükledim verimli çalışmadı daha dorusu ekran bile açılmadı sanırım yanlış bir flash ??!?!?!? Rokr Un tam olarak ne olduunu sölermisinisz ?
    |
    |

bunu yüklücen
    http://storage.e398mod.com/mp/thefuture/thefuture_46R_MP_By_Mr.i398.rar

quote:

Orjinalden alıntı: poisonkid

arkadaşlar ya gülmeyin ama bişi soracam !?!??!?!?!Rokr ne oluyo Tam olarak???? "The Future 46R MP for ROKR only By Mr.i398" isimli flash ı yükledim verimli çalışmadı daha dorusu ekran bile açılmadı sanırım yanlış bir flash ??!?!?!? Rokr Un tam olarak ne olduunu sölermisinisz ?
    |
    |

• Yüzbaşı
    598 Mesaj
    quote:

Switching to flash mode
    ADDR03FD0000AD
    JUMP03FD0010AE
    ACKJUMP,03FD0010
    10
    uploading binary data

kardeş repstudio yu denedin mi kurtarmak için ?
    |
    |
kolayoto.com
son dakika
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.