Şimdi Ara

<<<e398 ciler>>>TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI E398 FORUMU!! BURAYA (478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.769
Cevap
3
Favori
432.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • askyolcusu_37 fLASH BACKUP ile flash atmayı denedimi akşam bende multi flash flex le atamayı denedim olmadı flash backupla flash attım oldu FlashBackup v2,5 bence denemeye değer.
  • arkadaşlar ya gülmeyin ama bişi soracam !?!??!?!?!Rokr ne oluyo Tam olarak???? "The Future 46R MP for ROKR only By Mr.i398" isimli flash ı yükledim verimli çalışmadı daha dorusu ekran bile açılmadı sanırım yanlış bir flash ??!?!?!? Rokr Un tam olarak ne olduunu sölermisinisz ?
  • kardeş sen rokr versiyonunu yüklemişsin e398 olacak o yüzden açılmamıştır

bunu yüklücen
    http://storage.e398mod.com/mp/thefuture/thefuture_46R_MP_By_Mr.i398.rar

quote:

Orjinalden alıntı: poisonkid

arkadaşlar ya gülmeyin ama bişi soracam !?!??!?!?!Rokr ne oluyo Tam olarak???? "The Future 46R MP for ROKR only By Mr.i398" isimli flash ı yükledim verimli çalışmadı daha dorusu ekran bile açılmadı sanırım yanlış bir flash ??!?!?!? Rokr Un tam olarak ne olduunu sölermisinisz ?

• quote:

Orjinalden alıntı: askyolcusu_37

serco kardeş cevabın için c,ok teşekkür ederim ben şimdi denedim olmadı dediyin gibi bir yerler kendini kitlemiş ramlıdırda yazan bu
    Switching to flash mode
    ADDR03FD0000AD
    JUMP03FD0010AE
    ACKJUMP,03FD0010
    10
    uploading binary data

teli sana göndermeden sen bize yol gmstersende biz yapsak olmazmı ayrıca orjinal yedeyim yok çünki ben o zamanlar acemi olduyum için başka arkadaş 373 flaşına cevirmişti başka biwe398 orjinal yedeyi olsa olmazmı? şimdiden teşekkür ederim

kardeş repstudio yu denedin mi kurtarmak için ?
  • benim rehber olsaydı telin yedeğine ihtiyaç yoktu. tüm işlemleri bitirdikten sonra 59 r atarak çalıştırcaktın. ne olaki o son çıkan. peki sen işlemi devam ettirdinmi

quote:

serco kardeş cevabın için c,ok teşekkür ederim ben şimdi denedim olmadı dediyin gibi bir yerler kendini kitlemiş ramlıdırda yazan bu
    Switching to flash mode
    ADDR03FD0000AD
    JUMP03FD0010AE
    ACKJUMP,03FD0010
    10
    uploading binary data

teli sana göndermeden sen bize yol gmstersende biz yapsak olmazmı ayrıca orjinal yedeyim yok çünki ben o zamanlar acemi olduyum için başka arkadaş 373 flaşına cevirmişti başka biwe398 orjinal yedeyi olsa olmazmı? şimdiden teşekkür ederim

• kardeş senin yüklediğin wersiyon e398 için olan değil. sen motorola rokr 1 için olanı yüklemişsin. inş sorun çıkmaz
    quote:

Orjinalden alıntı: poisonkid

arkadaşlar ya gülmeyin ama bişi soracam !?!??!?!?!Rokr ne oluyo Tam olarak???? "The Future 46R MP for ROKR only By Mr.i398" isimli flash ı yükledim verimli çalışmadı daha dorusu ekran bile açılmadı sanırım yanlış bir flash ??!?!?!? Rokr Un tam olarak ne olduunu sölermisinisz ?
  • himalaya zaten senin rehber ile kurtarıyorum işleme devam ettim ama sonuç vermedi
  • HİMALAYA ARKADAŞIM SORUN O DEİL EEPROM KİTLENMİŞ BİŞE YEMİYO BACK UP LAZIM AMA DEDİĞİN GİBİ OLABİLİRDE
    quote:

Orjinalden alıntı: himalaya

benim rehber olsaydı telin yedeğine ihtiyaç yoktu. tüm işlemleri bitirdikten sonra 59 r atarak çalıştırcaktın. ne olaki o son çıkan. peki sen işlemi devam ettirdinmi

quote:

Switching to flash mode
    ADDR03FD0000AD
    JUMP03FD0010AE
    ACKJUMP,03FD0010
    10
    uploading binary data

• degerli himalaya senin rehberin ile zaten telin birini kurtardım ben de iki tena de398 var dediyim gibi birini zaten kurtrdım digerinde ACK ERASE yerina 10 yazması yerşeyi mafetti ama şimdi tekrar deniyorum son kez ne yapalımmm :(((((
  • YAAW BURDA KİMSE BENİM AÇIKLAMALRIMI KAALE ALMIYO NEYSE KOLAY GELSİN NASIL BİLİYOSANIZ ÖLE YAPIN
  • serco hemen kızma tamam sen haklısın sen motorepiar dite bir programdan bahsetmiştin onu nerden bulacayız lütfen yardımcı ol cok zor durumdayım
  • serco ben o programı şimdi buldum sen nasıl lulanacayımızı öter lütfen teşekkürler
  • kardeş ben dedim repstudio yu sen onunla halledersin korkma benim başımada aynısı geldi bir çok kez en sonda geçen gun kabloya elim değdi flash atarken gene repstudioyla yaptım korkma
  • samuraxy o programı nasıl ne şekilde kuulanmam gerektiyi konusunda en ufak bir bilgim yok sen madem biliyorsun o zaman bana nasıl olması gerektiyi konusuda yarımcı olurmusun? lütfen
  • Ramasan kardeş selamlar....dediğin flashı yükledim fena bir program deil en azından bir süre sonra saçmalamıyor ve açılış kapanış sesleri var,daha önce elektro 255 final kullanmıştım açılış kapnış sesleri yoktu ve ilk yüklememde sorunlar olunca 2.kez yüklemiştim ve gayet güzel çalışıyordu ama açılış kapanış sesleri benim için önemli.Bu Future flashında tuş sesini açmak gerekiyor açılış kapanış seslerini duymak için bu seferde tuşlardan gıcık sesler geliyor buna bir çare bir ayar bilen varsa anlatsın bi zahmet.
    Birde şu kamera çekimini en fazla 1.30 dakka yapabiliyorum birçok flash denedin ama hepsinde aynı acaba süreyi daha fazla arttırabilcek bir ayar bilen varmı yada daha fazla olan bir flash varmı? yorumlarınızı bekliyorum...

quote:

Orjinalden alıntı: ramasan

mrb.arkadaşlar...ben size bu flashı tavsiye ederim...
    kullandıgın en iyi flashlardan birisi..ses güzel.hız iyi.otomatik tuş kilidi.mediaviewer,clock ve kare tuşuna 2 kere basıncada el feneri yanıyor.itunes ritim ışıklarıda var.bence çok kullanışlı..zaten bu mr.i398 her zaman süper flashlar yapıyor..hele skinleri son derece muhteşem..
    sercan çalışmalarını destekliyorum.itunesi türkçeleştirme olayı harika bence..bunu yapabildin mi ?ben pek inceleyemedimde..

işte bahsettiğim flash...tabiki motomodderste...

http://www.motomodders.net/Default.aspx?tabid=55&forumid=13&postid=280976&view=topic

• serco dün bana kızdın ama lütfen yardım ette kurtaralım teli
  • kardeş msn imi ekle yardımcı olayım ufuk_gunes_35@hotmail.com
  • YARDIMCI OLURUMDA KARDEŞ BÖYLE BİZİM AÇIKLAMALARIMIZI DİNLEMİYORSUNUZ HALEN REHBER DİYİP DURUYORSUNUZ REHBER BOOT AÇILDIKTAN SONRA BİR İŞE YARAMAZ BİZDE REHBER YAPTIK HEMDE EN KRALINI AMA İŞ GEREKTİĞİ YERDE KULLANMAK ŞİMDİ MSNİ YAZ İLGİLENİM
    quote:

serco dün bana kızdın ama lütfen yardım ette kurtaralım teli
  • KARDEŞ TUŞ SESİ İÇİN BENDEKİ SEEMİ YÜKLERSİN BİR ÇOK ÖZELLİKTE GELİR SESLİ KOMUT MESAJDA TÜRKÇE GÖNDERİNCE 3 SAYFADA GÖNDERMEZ AYRICA BİR HAT ÜZERİNDEN 2 HAT KULLANABİLİRSİN MSNİ Nİ YAZ YARDIMCI OLAYIM ÇÜNKÜ BURDA ARTIK EMEĞE SAYGI KALMAMIŞ HERKES REHBERİNİ ÖNE SÜRÜYOR KOLAY GELE

quote:

Orjinalden alıntı: codecman

Ramasan kardeş selamlar....dediğin flashı yükledim fena bir program deil en azından bir süre sonra saçmalamıyor ve açılış kapanış sesleri var,daha önce elektro 255 final kullanmıştım açılış kapnış sesleri yoktu ve ilk yüklememde sorunlar olunca 2.kez yüklemiştim ve gayet güzel çalışıyordu ama açılış kapanış sesleri benim için önemli.Bu Future flashında tuş sesini açmak gerekiyor açılış kapanış seslerini duymak için bu seferde tuşlardan gıcık sesler geliyor buna bir çare bir ayar bilen varsa anlatsın bi zahmet.
    Birde şu kamera çekimini en fazla 1.30 dakka yapabiliyorum birçok flash denedin ama hepsinde aynı acaba süreyi daha fazla arttırabilcek bir ayar bilen varmı yada daha fazla olan bir flash varmı? yorumlarınızı bekliyorum...

quote:

kullandıgın en iyi flashlardan birisi..ses güzel.hız iyi.otomatik tuş kilidi.mediaviewer,clock ve kare tuşuna 2 kere basıncada el feneri yanıyor.itunes ritim ışıklarıda var.bence çok kullanışlı..zaten bu mr.i398 her zaman süper flashlar yapıyor..hele skinleri son derece muhteşem..
    sercan çalışmalarını destekliyorum.itunesi türkçeleştirme olayı harika bence..bunu yapabildin mi ?ben pek inceleyemedimde..

http://www.motomodders.net/Default.aspx?tabid=55&forumid=13&postid=280976&view=topic

• Serco msn adresin mehmets@bilgi.edu.tr

quote:

Orjinalden alıntı: serco_ecz

KARDEŞ TUŞ SESİ İÇİN BENDEKİ SEEMİ YÜKLERSİN BİR ÇOK ÖZELLİKTE GELİR SESLİ KOMUT MESAJDA TÜRKÇE GÖNDERİNCE 3 SAYFADA GÖNDERMEZ AYRICA BİR HAT ÜZERİNDEN 2 HAT KULLANABİLİRSİN MSNİ Nİ YAZ YARDIMCI OLAYIM ÇÜNKÜ BURDA ARTIK EMEĞE SAYGI KALMAMIŞ HERKES REHBERİNİ ÖNE SÜRÜYOR KOLAY GELE

quote:

Orjinalden alıntı: codecman

Ramasan kardeş selamlar....dediğin flashı yükledim fena bir program deil en azından bir süre sonra saçmalamıyor ve açılış kapanış sesleri var,daha önce elektro 255 final kullanmıştım açılış kapnış sesleri yoktu ve ilk yüklememde sorunlar olunca 2.kez yüklemiştim ve gayet güzel çalışıyordu ama açılış kapanış sesleri benim için önemli.Bu Future flashında tuş sesini açmak gerekiyor açılış kapanış seslerini duymak için bu seferde tuşlardan gıcık sesler geliyor buna bir çare bir ayar bilen varsa anlatsın bi zahmet.

quote:

• 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.