Şimdi Ara

<<<e398 ciler>>>TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI E398 FORUMU!! BURAYA (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.769
Cevap
3
Favori
432.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vala sarz sorunu herkeste var galiba ama benim tel 3 giderken birgün karar değiştirdi ve sadece 6 saat sarz gidiyo flash flex denmi kaynaklanıyo yoksa donanımsal bir arzamı var bilmiyorum. en verimli boot menü hangisi bilen varmı? boot flash flex ne var ne yoksa değiştireceğim telin bluetood ta gitti dosya almıyor tel önceden alıyodu aynı flashla şimdi yok. yalnız bir gariplik var bluetood kulaklıkla çalışıyor deli olacam yaa. en uzun süre giden flash hangisi birde virüs falan bulaşmış olma ihtimali nedir acaba...
  • serco_ecz arkadaşım düzeltiğin seemleri ve flashı bulacağım linkleri verirmisin hafta sonu bende telin flashını falan değiştireyim.
  • belki yazılımla kurtarırım teli yoksa bi tamircinin elinde heba olacak maalesef...

vala yardımcı olursan çok sevinirim...
  • yeni flash iyide ses çok cırtlak çıkıyor
  • ne sorunu varki telin kardeş
    quote:

Orjinalden alıntı: musti77

belki yazılımla kurtarırım teli yoksa bi tamircinin elinde heba olacak maalesef...

vala yardımcı olursan çok sevinirim...
  • yeni flash hızlı mı onu söleyin siz
  • quote:

Orjinalden alıntı: serco_ecz

KARDEŞ SENDE FLASTA DEĞİŞİKLİKLER YAP I TUNESİ DEĞİŞTİR SEEMLERİ DEĞİŞTİR BEN ÖYLEE YAPIYORUM İİ OLAN ÖZELLİKLİ SEMMLERİ BEĞENDİİM FLASHA UYGULUYORUM GAYET GÜZEL OLUYO

kardeş itunes u nasıl değiştiriyorsun ?
  • arkadaşlar 398 için mp4 ayarı önceden verilmişti bitrate 110 frame rate 9 diye fakat o ayarlarda 3 saniyede bir donma yapıyor ekran.uzun denemeler sonucunda bitrate 90 ve frame rate 8 olduğunda daha kaliteli görüntü elde ettim.3gp formatıyla arasında dünya kadar fark var 3gp de ekranda karıncalanmalar oluyor fakat mp4 çok iyi sizde deneyin.
  • quote:

KARDEŞ SENDE FLASTA DEĞİŞİKLİKLER YAP I TUNESİ DEĞİŞTİR SEEMLERİ DEĞİŞTİR BEN ÖYLEE YAPIYORUM İİ OLAN ÖZELLİKLİ SEMMLERİ BEĞENDİİM FLASHA UYGULUYORUM GAYET GÜZEL OLUYO
    quote:

Orjinalden alıntı: u555

artık flash atmaktan biktim yeni bişi yok nasılsa sadece skın oyun uygulama degistırmek yetiyo.ama sarz sorununa bı çare bulamadım. neyse forumumuzu guncel tutmaya calısalım kardeslık adına

bende birtek şu seem olayını anlamıdım. nasıl neye gore degıstırcez hazır seemler mı var yada ordakı numaraları manuel olarak mı degıstırecegiz.Seemler değişirse telefonda ne degisir. anlatırsan biraz biraz sevinirim arkadasım
  • arkadaşım telin sarjı 6 saat zor gidiyo önceden 3 gün gidiyor... sorun yazılımmı yoksa donanımmı bilmiyorum. elimde 3 tane pil oldu yani pilden değil sorun...
  • hepsini anlatacağım Corelet Yüklemeyi Öğreteceğim arkadaşlar ve i-tunesi artık türkçe kullanacaksınız onun üzerinde çalışıyorum Sercoo Geri Döndü
    quote:

Orjinalden alıntı: samurayx

quote:

kardeş itunes u nasıl değiştiriyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serco_ecz -- 28 Kasım 2006; 11:55:58 >
  • KARDEŞ BEN SEEM HARİTASI YAPACAĞIM HANGİ SEEM NE İÇİN HANGİ ÖZELLİĞİ KAPSADIĞINI GÖSTEREN BİR TABLO YAPACAĞIM O YÜZDEN İSTEDİĞİNİZ SEEMİ DEĞİŞTİREBİLCEKSİNİZ
    quote:

quote:

quote:

artık flash atmaktan biktim yeni bişi yok nasılsa sadece skın oyun uygulama degistırmek yetiyo.ama sarz sorununa bı çare bulamadım. neyse forumumuzu guncel tutmaya calısalım kardeslık adına

bende birtek şu seem olayını anlamıdım. nasıl neye gore degıstırcez hazır seemler mı var yada ordakı numaraları manuel olarak mı degıstırecegiz.Seemler değişirse telefonda ne degisir. anlatırsan biraz biraz sevinirim arkadasım
  • quote:

KARDEŞ BEN SEEM HARİTASI YAPACAĞIM HANGİ SEEM NE İÇİN HANGİ ÖZELLİĞİ KAPSADIĞINI GÖSTEREN BİR TABLO YAPACAĞIM O YÜZDEN İSTEDİĞİNİZ SEEMİ DEĞİŞTİREBİLCEKSİNİZ
    quote:

quote:

quote:

şimdiden tesekkurler . bekliyoruz serco kardeş
  • Serco seni müzik alemden çıayacak sanıyorduk hoşgeldin
  • evet müziklede ilgileniyorum adamım Baterist oldum her konuda uzmanız neyse bu akşam bişeyler upload edim
    quote:

Orjinalden alıntı: dellino

Serco seni müzik alemden çıayacak sanıyorduk hoşgeldin
  • quote:

KARDEŞ BEN SEEM HARİTASI YAPACAĞIM HANGİ SEEM NE İÇİN HANGİ ÖZELLİĞİ KAPSADIĞINI GÖSTEREN BİR TABLO YAPACAĞIM O YÜZDEN İSTEDİĞİNİZ SEEMİ DEĞİŞTİREBİLCEKSİNİZ
    quote:

quote:

quote:

o rehberi ilk indirenlerden olacağım
    Rehberi Ne Kadar Çabuk hazırlarsan O Kadar İyi Olur
  • S.a Ya beyler bende şuan e398 war size bişey sorucam ben hani bu 42r 46r 49r olayı filan warya flash larda bende şuan 46r li bi flash yüklü ben bunun üzerine 49r li bişey yükleyemezmiyim ??? yada yüklemek için ne yapmam gerekir ?? CEvaplarınız için Şimdiden Teşekkürler!!
  • hiç bişe olmaz eğer orginal flash 59r yüklü deilse 46r vs yüklü ise direk yükle flashı üstüne hıı birde sakın yedek almayı unutma eğer yedek alamssan tel bozulrsa çöpre gider
    quote:

Orjinalden alıntı: NightMare_Konya

S.a Ya beyler bende şuan e398 war size bişey sorucam ben hani bu 42r 46r 49r olayı filan warya flash larda bende şuan 46r li bi flash yüklü ben bunun üzerine 49r li bişey yükleyemezmiyim ??? yada yüklemek için ne yapmam gerekir ?? CEvaplarınız için Şimdiden Teşekkürler!!
  • Ok çok saol Şimdi Deniycem Ama Ben Mesela Şu startxp midir nedir onu yüklemeye çalıştım hata werdi :( elektro da öyle sadece 2pac warya badyguard mı dr nedir :) onlar oldu. benim o starxp yi yüklemem için ne yapmam gerekiyo ?
  • serco msn warmı acaba bu akşam yapmam gereken bi telefon warda =) azcık yardım etsen msn den olabilirmi ?? ( Aslında şuan 4 tane e398 war hepsini flashlamam gerekiyo )
  • 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.