Şimdi Ara

e39 ustalarına

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
4
Favori
7.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar. 2001 e39 5.30 aldım. daha güzeli sizin olsun. bir sorum olacak. far sensörü olup olmadığını nasıl anlarız. bir de göğüsle camın birleştiği yerin ortasında bir alıcı gibi birşey var ne işe yarar. bir de aracın tüm özelliklerini paketini nasıl öğrenebilirim. ayrıca business müzik sistemiyle harman kardon arasındaki fark nedir. tv navigasyonda önerileriniz nelerdir.şimdiden teşekkürler.

e39 ustalarına

• hayırlı uğurlu olsun.abimde de 2001 model 5.30i var.guzel araçlar hemde çok :)
    evet far sensörunun olup olmadığını şurdan anlayabilirsiniz.farları açıp kapattığınız yeri sola doğru bir tane çevirebiliyorsanız o yer varsa far sensöru vardır.yok sola dönmuyor sağa doğru bir kez dönunce parklar ikinci kez dönuncede normal farlar açılıyorsa far sensöru yoktur.far sensöru olan araçta hem sağa iki tur dönebiliyo hemde sola bir tur ama far sensöru yoksa sadece sağa.
    alıcı tarzı olan şey için emin değilim fakat tahminim alarm için sinyal alan yerdir.
    bu araçlarda çok özellik var.her önune gelen full tam dolu şöyle dolu böyle dolu diyor ama tamamen dolu olan çok az var.
    bu araçlarda olan özelliklerden kısaca aklıma gelenleri yazayım.
    -deri koltuk
    -koltuk ısıtma
    -masajlı koltuk
    -elektirikli - hafızalı koltuk ( elektirikli bir çok farlı ayarı var her elektirikli olanda tum ayarlar mevcut olmuyo )
    -dsc bu sabit eskilerde asc olarak geçer
    -arka dijital perde
    -park sensöru
    -yağmur sensöru
    -far sensöru
    -açılır tavan
    -aracın paketine göre değişiyor ama sanırım emin değilim ama en fazla 10 hava yastığı oluyo bu araçlarda değişebilir daha az olanda olabilir
    -dijital klima
    -cd-kaset çalar
    -tv-navigasyon
    -triptronik vites
    -maun kaplama
    vs vs
    ses sistemleri arasındaki farkı bilmiyorum.
    tv-navigasyondaki önerileriniz derken ? kenidniz mi taktıracaksınız ?

• kardeş üşenmeyip cevap yazdığın için teşekkür ederim. anladıım kadarıyla far sensörü yok. navigasyon hariç diğerleri var. navgasyon taktırmayacağım galiba. baya bi masraf olacak. ilgin için teşekkür ederim.
  • yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
    dediğim gibi abimde de var.başka merak ettiğiniz birşey olursa elimden geldiği kadar yardımcı olurum.
  • teşekkür ederim eksik olma kardeşim. senin de avukatlık bir işin olursa çekinmeden arayabilirsin.
  • saolasın :)
  • Vay be arabayı alalı 2 sene olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zanaks

Vay be arabayı alalı 2 sene olmuş

• quote:

Vay be arabayı alalı 2 sene olmuş

• quote:

teşekkür ederim eksik olma kardeşim. senin de avukatlık bir işin olursa çekinmeden arayabilirsin.

hocam merhaba :) zaman hızlı geçiyor :) 2 yıl geçmiş konuşalı..aracınız duruyor mu hala ?km kaç bine geldi ?bu arada bende hukuk öğrencisi oldum

• Arkadaşlar yenı gördüm kusura bakmayın. Evet arabayı alalı 2 sene olmuş. İnanin her koltuğa oturduğumda şükrediyorum. Aldığım kişiye de dua ediyorum. Bilmeden ve görmeden bu arabayı aldim. Aldığımda 120binde idi. Fabrika çıkışı m paket recaro koltuk dsp ses sistemi olabilecek en güzel arabayı almışım. Araba bana hiç sıkıntı çıkarmadı. Yağ bakımı ve lastik hariç sadece ön takımları ve amortisörleri değiştirdim. İnanin çok güzel ve hâlâ keyifle biniyorum. E60 alacak durumum var şükürler olsun inanin arabadan vaz geçip alamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: aemred

quote:

teşekkür ederim eksik olma kardeşim. senin de avukatlık bir işin olursa çekinmeden arayabilirsin.

hocam merhaba :) zaman hızlı geçiyor :) 2 yıl geçmiş konuşalı..aracınız duruyor mu hala ?km kaç bine geldi ?bu arada bende hukuk öğrencisi oldum

Kardeş hayırlı olsun hangi okul

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aemred

quote:

Kardeş hayırlı olsun hangi okul

teşekkürler, antepte zirve üniversitesi

• Tekrar hayırlı olsun

• 5 serisinin en güzel araci
  • quote:

Orijinalden alıntı: TruckTörMinator

5 serisinin en güzel araci

Bizim torun f10 çok fena :-) nasip olursa f10 m5 değilse f10 5.30 alacağın

• F10 da fena degil , bir önceki E 60 serisi benim icin simdiye dek üretilen en tipsiz BMW, 2003 den 2010'a
    kadar kaybedilmis bir zaman/jenerasyon.
    Allah gönlünüze göre versin
  • E60 aslında ben de sevmiyorum özellike o arkaya doğru uzayan ön farlar

• quote:

e39 ustalarına

..bunun tipi bambaska,Masallah...cizgileri 1996 yilina dayanmasina ragmen halen cekici,güncel ve modern bir tasarima sahip.
    Keske Cinli Markalar bunu taklit edebilse, hemen alirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TruckTörMinator

quote:

e39 ustalarına

..bunun tipi bambaska,Masallah...cizgileri 1996 yilina dayanmasina ragmen halen cekici,güncel ve modern bir tasarima sahip.
    Keske Cinli Markalar bunu taklit edebilse, hemen alirim

Eyvallah kardeş daha güzellerini al insaallah. Bu fotoğrafı aldığım zaman çekmiştim sonra aynaları m yaptım başka değişiklik yapmadım araç fabrika çıkışı böyleydi.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.