Şimdi Ara

E3 2021 | 12-15 Haziran | ANA KONU | (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
401
Cevap
9
Favori
13.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Battlefield Maşuku B kullanıcısına yanıt

Adamların sunumun başından sonuna kadar gamepass ile dalga geçti  

• Devolver Digital Sunumu bitti. Şimdi Gearbox Sunumu başladı. :)

• Keşke dalga geçmeseydi ama Maksat şov olsuna getirmiş olabilirler. :)

@brnbry

• Haklısınız ama kendileri ile bile dalga geçiyorlar öyle değişik bunlar geçen senelerdeki sunumları da hep troll'dü :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brnbry -- 13 Haziran 2021; 0:4:26 >
  • Ginga Bishounen kullanıcısına yanıt

Avatar,Massive'in daha önceki oyunlarında kullandığı(Division 1,2) SnowDrop Engine ile geliştiriliyor yani yeni bir oyun motoru değil.Massive aynı zamanda Avatar'ında geliştiricisi olduğundan dolayı kendi oyun motorlarını bu oyundada kullanıyorlar.Snowdrop sistem kaynaklarını iyi kullanan ama optimizasyon açısından pekte iyi olmayan bir motor,ayrıca bugüne kadar çok az oyunda kullanıldı.Division 1 ve Division 2 deki durum ortada yinede Avatar için muhtemelen gelişmiş bir sürümünü kullanacak olsalarda oyun açık dünya olacaksa optimizasyon açısından pek beklentiye girmemek gerekiyor. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 13 Haziran 2021; 0:5:44 >
  • Aynen hocam adamların olayı bu yapacak birşey yok. Ama güzeldi geçen yıl ki :)

@brnbry

• Godfall: Spring Showcase E3 trailer – PS5 PS4 PC | Fire & Darkness | Lightbringer Update

• Tribes of Midgard ▪ E3 2021 ▪ Trailer Official

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony yokmu artik bu E3 lerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony E3'lere katılmıyor hocam kendi etkinliklerini düzenliyorlar. Bu Ayın sonuna doğru yada Temmuz başlarında bir etkinlik bekleniyor onlardan.

@ltrg

• Hmm bilmiyordum ogrenmis oldum.Tesekurler

• Şu an bir şeyler ispatlaması gereken MS, SONY değil. Lafla peynir gemisi yürümüyor.

Gow 2018, TLOU 2, FF7 Remake gibi şaheserler hala PlayStation’a özel. Gamepass falan hikaye. Çok kaliteli first party oyunlara ihtiyacı var XBOX’ın.

Her sene MS E3 inanılmaz olacak diye gazlıyor ama fos çıkıyor. Göreceğiz bu akşam.

• Katılıyorum hocam. Sony yine Oyunculara gereken IP ve Devam Exc. Oyunları veriyor. Ve bu döngü devam ediyor 2020, 2021, Çıkan ve çıkacak oyunlara bakacak olursak. 2022'de de Gazı kesmeden devam edeceğini biliyoruz. MS'nin atak yapması ve gösterdiği oyunları çıkarması gerekiyor artık. Yoksa rekabet kısmı biraz sıkıntıya düşebilir. Umarım bu E3'te biz oyuncuları sevindirecek Güzel oyunlar ve Tarihleri de duyurulur diye düşünüyorum.

@White Room by a Window

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 13 Haziran 2021; 12:56:21 >
  • Benim 3 konsol markasına da sempatim var yani hiçbiri ile problemim yok, hatta Xbox ı çok severim bilen bilir.

Ama MS güvenini bence çok yitirdi. Benim için GP falan onemli değil benim için önemli olan first party oyunlar. PC ye cıkıp cıkmaması umurumda degil orada oynamadığımdan.

Sony’nin yaptıkları yapacaklarının teminatı resmen, ortada çalışan çok iyi bir first party sistemleri var. PS5 aldiginiz zaman jenerasyon boyu bircok kaliteli first party oyun oynayacaginizdan emin oluyorsunuz mesela. Hele gectigimiz jenerasyon resmen costu SONY.

Xbox’ta 2-3 yıldır bu konuda hep vaad var, somut bir sey yok. Bu e3 de tatmin etmezse beni orta vadede Switch+ PS5 devam ederim.

• Microsoft bu seferde şov yapamazsa sıkıntı, E3 2018 hariç hep rezalet sunumlara imza attılar, E3 2019'da sunuma Keanu Reeves geldi diye iyi halt yediklerini zannettiler, oyun etkinliği böyle mi kurtarılır? E3 2018'de çok iyi değildi de işte, yine de ortalama üzeri, birçok oyun gördüğümüz etkinlikti.

Onlarca stüdyoları var, şaha kalkmaları lazım, beklediklerim:

• Hellblade 2'den oynanış

• Fable 6'dan yeni fragman

• The Initiative'in yeni projesinin fragman veya oynanışla duyurulması.

• TES 6 yıllardır geliştiriliyor, bu oyunu bu sunumda görmeyi beklemek hiçbir şekilde mantıksız değildir, eğer göstermezlerse yazık.

• Starfield ile ilgili oynanış videosu.

• 3. parti bazı AAA yeni oyunların duyuruları.

Çok mu şey istemişim, hayır, daha onlarca oyunları var ama benim sadece bunları görmem bile sunumun efsane olabilmesi için yeter, daha bir de bunun üzerine çıkar, Indiana Jones, Avowed ve yeni IP'leri falanda ortaya çıkarsa E3'ün yeni kralı Microsoft olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Aşırı hype'lıyım bu akşamki sunuma. O sene bu sene olsun MS hadi artık yoksa ağır mıçtınız haberiniz olsun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dediğiniz gibi hocam. MS'nin vaat ettiklerini artık gerçekleştirmesi gerekli olduğunu düşünüyorum. Elbet ellerinde güzel IP ve Devam oyunları var ama bunları piyasaya sunması gerekli. Umarım o sene bu sene olduğunu dile getirelim. "brnbnry" hocamızın dediği gibi. :)

Akşama pek bir şey kalmadı zaten buralarda olacağız umarım nabzı yükseltirler. :)

@brnbry @White Room by a Window

• Bekledikleriniz benim listem ile neredeyse hemen hemen aynı hocam. :) Ama artık oyunculara oyunlarının akıbeti ve Gameplay'leri kısa da olsa sunmaları gerekli olduğunu düşünüyorum.

Bu E3'te ise azda olsa bir ümidim var bakalım artık.

@Press a Key

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.