Şimdi Ara

E3 2019 | ANA KONU | (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.052
Cevap
11
Favori
44.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında unutulduğu yok sadece üzerinde çalışıyor ancak bilgi vermekten kaçınıyorlar.. :)

PS4 oyunu olduğu için Sony bünyesi altında olabilir.
    E3'te olmayabilir daha farklı bir şekilde gösterirler gibi State of Play yada ona benzer bir etkinlik düzenlenerek.

Lost Soul Aside Bu oyunda PS4'e özel ancak bu oyundan da hala bahseldilmiyor elbet oynanış görüntüleri var ama işte daha fazla bilgi almak istiyor insan. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 31 Mayıs 2019; 11:12:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Aslında unutulduğu yok sadece üzerinde çalışıyor ancak bilgi vermekten kaçınıyorlar.. :)

PS4 oyunu olduğu için Sony bünyesi altında olabilir.
    E3'te olmayabilir daha farklı bir şekilde gösterirler gibi State of Play yada ona benzer bir etkinlik düzenlenerek.

Lost Soul Aside Bu oyunda PS4'e özel ancak bu oyundan da hala bahseldilmiyor elbet oynanış görüntüleri var ama işte daha fazla bilgi almak istiyor insan. :)

Lost Soul Aside bildiğim kadarıyla PS4'e özel değil,PC'ye de gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Lost Soul Aside bildiğim kadarıyla PS4'e özel değil,PC'ye de gelecek

Alıntıları Göster
    İlk olarak PS4'de geliştiriliyordu daha sonra Windows için de çalışmalara başlanmış galiba :)
    Güzel sevindirici haber PC kullanıcıları için de :)
  • E3 e kadar Xbox One'ı tutucam. Sanmıyorum ama belki kaliteli oyunlar duyururlar bu E3
  • quote:

Orijinalden alıntı: kratosunbicaklari

E3 e kadar Xbox One'ı tutucam. Sanmıyorum ama belki kaliteli oyunlar duyururlar bu E3
    Temennimiz bu yönde bakalım alınan Oyun firmaları ile kendile has bir exc. oyunları daha doğrusu kaliteli oyunları görmeyi çok isterim. :)

Rekabete ortak olması gerektiğini düşünüyorum artık Xbox tarafının. Sağlam uzun yıllar adından ve yaptıklarından bahsedeceği yapımlar görmek heyecanlı olacaktır. :)

Umarım bu sefer Xbox şaşırtır diyelim yoksa Sony çok sağlam adımlar ve oyunlarla geliyor ve gelecektir de.
  • Bu E3 RPG severler için çok güzel geçecek.

CDProjekt, Cyberpunk 2077 için yeni bir oynanış gösterecek ve belki bir ihtimal çıkış tarihi açıklayacak.

Paradox, Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 için oynanış yayınlayacak.

Larian büyük ihtimalle bir RPG klasiği olan Baldur's Gate serisinin 3. oyununu tanıtacak.

Microsoft'un Forza Horizon'ı yapan ekibe Fables 4 yaptırdığı söyleniyor, Forza Horizon yapımcılarından bir RPG oyun görmek çok ilginç olacak.

The Outer Worlds ve Wasteland 3 içinde çıkış tarihi gelmesi pek olası.
  • Ms iyi oyun gosterse dahi pc ye de gelecek buyuk ihtimal yani xbox a gerek yok iyi bir pc de oynanabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    doğrudur ama bi oyun bilgisayarım yok, Ps4 ve Xbox kullanıyorum Pc’ye gelmesi bana bişey ifade etmiyor yani...

• Shinji Mikami is coming to E3! The Evil Within 3 HYPE!

HYPE! Mikami is coming to E3 next week...all the way from Japan!

We might see The Evil Within 3 or a new IP from Tango.

• bu e3 için nedense hiç heyecanlanmadım sony nin olmamasından galiba zira beklediğim bir şey de yok cyberpunk dışında umarım yanılırımda iyi oyunlar görürüz
  • Ciddi misin hocam? Aman aman geliyor mu yoksa?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Ciddi misin hocam? Aman aman geliyor mu yoksa?
    Bütün herkes The Evil Within 3 olarak görüyorlar galiba sürpriz bir duyuru olacak gibi :)
  • Sony yok sönük bir e3 olacak bu sene

• Bu 2-3 hafta boyunca oyun dünyası cok hareketli gecicek.

• ben resident evil 8 bekliyorum belki gelir
  • Arkadaşlar E3 fuarda Disney Alaaddin oyunu ve Prince Of Persia oyunları gösterilirmi

• Stadia'yı E3'te daha da tanıtacaklar sanırım. :)

• Outriders - Awaken (New Square Enix Project, Info on June 10)

• Marvel's Avengers official website in countdown to worldwide reveal

https://avengers.square-enix-games.com/en-us/

E3 2019 | ANA KONU |
  • Prepare for Dying Light 2 at E3 2019 with an exclusive new look at its dystopian, story driven setting

https://www.gamesradar.com/dying-light-2-exclusive-concept-art-e3-2019/

E3 2019 | ANA KONU |

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.