Şimdi Ara

E3 2019 | ANA KONU | (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.052
Cevap
11
Favori
44.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

E3 2019 | ANA KONU |
  • heyecanla bekliyorum umarım güzel birşeyle karşılaşırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-714AB4560

heyecanla bekliyorum umarım güzel birşeyle karşılaşırız
    Bende güzel şeyler ile karşılaşacağımızı düşünüyorum. :)
  • Dying Light 2, ABD'de Square Enix tarafından yayınlanacak

https://twitter.com/TechlandGames/status/1134112255241523200

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 30 Mayıs 2019; 18:15:2 >
  • Beyond Good and Evil 2 Live Stream on June 5th, won't be at E3 2019

https://beyondgoodandevil.ubisoft.com/en-us/news/ignt16316-Space-Monkey-Report-#5-Livestream

E3 2019 | ANA KONU |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 30 Mayıs 2019; 18:17:53 >

• Umarım sadece ABD ile sınırlı kalır, bu adamlar yayınladıkları oyunlar için bizim ülkede doğru düzgün fiyat ayarlayamıyorlar. Octopath Traveler'a Steam'de 320 TL gibi saçma sapan bir fiyat koydular.
  • avengers hype 0 seviyelerine indi multiplayer gündem videosunda oyunun büyük ihtimalle online olacaklarını söylediklerinde cyberpunk 2077 bekliyorum artık sadece dying light keşke ms de olsaymış bir onun için 5 de kalkıp square enix izleyemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Umarım sadece ABD ile sınırlı kalır, bu adamlar yayınladıkları oyunlar için bizim ülkede doğru düzgün fiyat ayarlayamıyorlar. Octopath Traveler'a Steam'de 320 TL gibi saçma sapan bir fiyat koydular.
    Aynen fiyat konusunda belirli düzen olması gerekli.
    Neye göre yada kime göre fiyat politikası yapıldığını da bilmiyoruz. Ancak şu bir gerçek yada ben öyle düşünüyorum "Fiyat Belirleyelim alanlar başta alsın sonradan indirim yaparız" mantığı ile yapılıyorsa çok hak yendiğini düşünüyorum bu konuda.
    Ülkemizde ki Fiyatlandırma sistemi bana saçma geliyor oyunculara yönelik ve onların kalplerini kazanması gerekirken tam tersi oluyor sanki önemsenmiyormuş gibi ama bakalım ilerleyen zamanlarda nasıl bir adım atılır. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

avengers hype 0 seviyelerine indi multiplayer gündem videosunda oyunun büyük ihtimalle online olacaklarını söylediklerinde cyberpunk 2077 bekliyorum artık sadece dying light keşke ms de olsaymış bir onun için 5 de kalkıp square enix izleyemem
    Cyberpunk 2077 içinde söylentiler var 2020'ye sarkabilir diye ama emin değilim yabancı oyun sitelerinin yazılarında öyle görünüyor.
  • sarksın zaten hocam 2019 yılında çıkmaması daha iyi olur büyük ihtimalle yakın çıkar ds ile para yetişmez yani 2020 gayet makul cyberpunk için
  • PC tarafında yerel dağıtımcılar müdahale etmediği taktirde şahane fiyatlar ortaya çıkabiliyor. PSN'den 259 TL'den satılan The Sinking City'i indirimlerde 39'a aldım ki indirim olmasa bile 99 TL fiyatı var, yine makul. Aynı şekilde Control'da The Sinking City ile aynı fiyata sahip ve Epic'de yine aynı fiyattan satılıyor. Steam'de yine iyi fiyatlar koyuyor eğer dağıtımcı müdahale etmezse Kingdom Come Royale Edition satışa sunuldu 61 TL'den, PSN'de düz oyun 179 TL'ye satılıyor. İstenilirse çokta güzel fiyatlar çekilebiliyor ama isteyen var mı? Tabii ki yok, yoksa nasıl milleti yolacaklar.
  • Tabi bunlar söylenti/sızıntı vs. haberler. E3'te daha fazlasını gösterecekler bunu söylemişlerdi Cyberpunk 2077 için tarih açıklanır ama 2019 yada 2020 için mi bilmiyorum :)
    Çünkü geniş kapsamlı bir oyun olduğunu ve üzerinde çalışan ekibin çok olduğunu söylemişlerdi.
    Detaylara önem veren firma haliyle bekleyip görelim benimde beklediğim oyunlardan bir tanesi. :)
  • Neden herkes ceplerini daha fazlası ile doldurma peşinde hala anlamış değilim. İsteseler yapabiliyorlar ellerinde imkan ve kabiliyet varken. :)

Şöyle bir durum çıkıyor o zaman ortaya biz sadece kendimize "X" oyunu alabiliyorken o paraya. O paraya 2-3 kişiye daha oyun alabiliyor mantığı çıkıyor. Dağıtımcıyla anlaşıldıktan sonra da gerçekten ortaya çıkan miktar bizleri yoldukları gerçeğini değiştirmiyor malesef.

Durum iyiye mi gider daha da kötüye mi bilmem ama sistemin yanlış gittiği belli. :)
    Oyunları artık ya indirim ile yada 2. el ile alımlar yaparak alabiliyoruz bu durumda içler acısı olabiliyor bazı durumlarda hemen oynamak varken bazen uzun süreler bekleyip oynamak da bir zaman sonra sıkabiliyor.

Neyse bu konu uzar gider verdiğiniz bilgiler için de ayrıca teşekkür ederim. :)
  • Bu konuları bu saatten sonra konuşmanın bir anlamı yok zaten, zamanında çok eleştirmiştim dağıtımcıları o dönemde savunanlar vardı ama iş işten geçti, olan oldu. Artık bu fiyatlara mahkumuz, bu saatten sonra alıp oynayabildiğimiz oyunun keyfini çıkarmak asıl önemli olan. E3 yaklaştı, neslin sonu da büyük ihtimalle bir sürü bomba patlayacak. Microsoft önden haberlere başladı bile, artık Xbox Game Pass'deki bütün oyunlar PC kullanıcılarına da açık olacak ve Microsoft'un 1.parti oyunları Steam'de satışa sunulacak.
  • Call of Duty: Modern Warfare Reveal Trailer

Çıkış Tarihi : 25 Ekim 2019

• E3 gelmeden şimdiden hype olduğum iki oyun geliyor. Bakalim daha neler gelicek hadi bakalım az kaldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Avengers Project Gameplay Details/Info via E3 Coliseum
    (Cinematic Action-Adventure w/ Four Player Co-Op & Single Player, Ever-Expanding World)

"Embrace your powers and join key members of the development team at Crystal Dynamics and the creative team at Marvel Games as they talk exclusively about the upcoming Marvel’s Avengers. This is the defining Avengers gaming experience: an epic action-adventure that combines cinematic storytelling with continuous single-player and co-operative gameplay. Moderated by Andrea Rene, assemble in teams up to four players, master extraordinary abilities, customize your heroes to fit your playstyle, and combine powers to defend an ever-expanding world under constant threat.
    So

- Third-Person (we already knew this from job listings)
    - Cinematic Storytelling
    - Epic Action-Adventure
    - Co-Op
    - Continuous single-player with ever-expanding world (GaaS? Probably. This has been rumoured for a while now so it wouldn't surprise me)
    - Customizable Heroes (originally people thought we'd be playing as a SHIELD Agent especially with job listings talking about 'cover-based' gameplay but maybe the game allows you to play as both Avengers and SHIELD Agents? Dunno, just a bit of speculation on my end)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 30 Mayıs 2019; 22:58:59 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 30 Mayıs 2019; 23:17:2 >

• Phil Spencer: We Have 14 Xbox Game Studio Games in the Show This Year

• Acaba E3 haftasında "Project Awakening" ile ilgili bir bir şeyler görebilecek miyiz?

Bir duyuru videosu yayınlandı unutuldu oyun.

E3 2019 | ANA KONU |

E3 2019 | ANA KONU |

E3 2019 | ANA KONU |

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.