Şimdi Ara

E3 2018'in en beğenilen oyununu seçiyoruz [Anket#12]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
53
Cevap
1
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    EA Games, Microsoft, Ubisoft, Sony, Activision ve Bethesda gibi oyun devlerinin en yeni oyunlarını sergilediği E3 2018 oyun fuarı dört günlük maceranın ardından sona erdi. Ellinin üzerinde oyun yapımcısının katıldığı oyun fuarında yirmiden fazla oyun, oyunseverlerle buluşturuldu. Art arda duyuruların geldiği E3 2018'de heyecan bir an bile dinmezken, DonanımHaber olarak Mesut Çevik'in katılımlarıyla olay yerinden tüm haberleri sizlere aktarmaya çalıştık.  

İkinci Dünya Savaşı'nı konu edinen ve PUBG benzeri bir Battle Royale moduna ev sahipliği yapan Battlefield V dikkatleri üzerine çekerken, GTA 5'ten esintiler taşıyan açık dünya oyunu Cyberpunk 2077 fuara damga vuran oyunlar arasında yer aldı. PS4 için özel olarak geliştirilen Spider-Man ise çok farklı bir açık dünya oyun deneyimi vaat ediyor. PES 2019'a eklenen Şükrü Saraçoğlu Stadyumu Türk oyuncuların yüzünü güldürürken, Forza Horizon 4, PES 2019 ve FIFA 2019'un halihazırda Türkçe dil desteğine sahip oyunlar arasında yer aldığını söyleyelim.  

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve oylamaya geçelim: E3 2018 oyun fuarı kapsamında duyurulan/fragmanı yayınlanan oyunlardan en çok hangisini beğendiniz? 

• Cyberpunk 2077 açık ara alır gider ankette haksız rekabete yol açar. :)

• RE2
  • Daha cyberpunk dan oynanış videosu göremedik. O yüzden The Last Of Us part 2

• Ghost of Tsushima Japonyada bir Witcher
  • Re2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabii ki last of us part ll, onun haricinde resident evil 2 remake de güzeldi. Ankete onu koymamışsınız

• Yemişim sadece trailer veren cyberpunk ı, bu e3 ün oyunu The Last of Us part 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 17 Haziran 2018; 14:05:04 >
  • last of us 2 ve cyberpunk 2077 arasında çok gidip geldim ama tlou 1 in hatrına oyumuz tlou 2 ye

• FarCry 5 neden yok acaba?

• DMC

• Çıkış tarihi belli olduğu için Spiderman'e verdim. Diğerleri 1-2 E3'te daha gösterilecek. Eyvallah 8 dakikalık oynanış gördük TLOU2,GOT ve Death Stranding'ten fakat çıkış tarihi nerede?

• Metro Exodus acik ara.20 dakikalik oynanis videosuna bakmayan varsa mutlaka en yuksek kalitede baksin.

• RE2
  • Devil may cry ın bu kadar az kişi tarafından seçilmesine çok şaşırdım dmc:devil may cry şokunun ardından millet gerçek devil may cry isteriz diye tutturmuştu şimdi gerçek seri geliyor ama yüzde 2 oy almış.

• Galibi belli bir anket, her türlü The Last of Us 2...
  • Fifa 18 ne güzel beleşe oynuyorduk e3 bitti fifada bitti

• Birçok güzel oyun gösterildi ama Ghost of Tsushima beni benden aldı :)

• The Last of Us Part II bir oyun degil aksiyon filmiydi sanki
  • Kingdom Hearts 3 kesinlikle

Tlou balonu bir patlamadı gitti millet neyini bu kadar beğeniyor anlamadım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.