Şimdi Ara

E3 2018 | ANA KONU |E3'TE DUYURULAN TÜM OYUNLAR ANA SAYFADA (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.877
Cevap
21
Favori
51.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çıkış tarihi verileceğini düşünmüyorum hocam Sony ağırdan alıyor ne yazıkki çıkış aralığı verileceğini düşünüyorum gameplay ile beraber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi umut işte hocam..Yoksa 2019 da çıkacağını düşünürsek acele etmezler tabi bu konuda

• Last of us için göreceğimiz şey gameplay, sonunda ise 2019 yazısı belki o bile gelmez.
  • Days Gone 2019 son çeyrek
    Last Of Us 2 2020 son çeyrek
  • Eylül Ayı için bazı oyunların Çıkış tarihi :)

4 Eylül: Dragon Quest XI
    7 Eylül : Spider-Man
    14 Eylül: Shadow of the Tomb Raider
    21 Eylül: Spyro: Reignited Trilogy
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt
    oha

2020 çok geç yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

oha

2020 çok geç yahu

2020 olacağını bende zannetmiyorum 2019'da göz kırpacaktır. :)
  • 65 gün kaldı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 6 Nisan 2018; 11:48:30 >
  • Yeni bir SplinterCell oyunu mu geliyor acaba ? :)

When duty calls, he answers. Stay tuned for a full briefing on April 9.

https://twitter.com/GhostRecon/status/982287200497778689
  • Gelsin bir zahmet :)

• Sanırım yakın zamanda Trailer görebiliriz.

New Cyberpunk 2077 Trailer Could Be Coming Soon
    http://comicbook.com/gaming/2018/04/08/cyberpunk-2077-trailer-ps4-xbox-one-pc/

E3 2018 | ANA KONU |E3'TE DUYURULAN TÜM OYUNLAR ANA SAYFADA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 8 Nisan 2018; 21:31:44 >

• Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Special Operation 1: Splinter Cell

• Electronic Arts, EA Play 2018 basın konferansının 9 Haziran 21:00'da (11:00 p.m. PT / 2:00 p.m. ET) düzenleneceğini duyurdu.

Basın konferansında bir sonraki Battlefield oyunu, ki söylentiye göre Battlefield V, Anthem, EA Sports oyunları, yeni oynanış videoları, sürpriz duyurular ve daha fazlası olacak. (BSC)
  • Battlefield ve anthem ı bekliyorum. Battlefield dan ziyade anthem ı daha da çok merak ediyorum. Cidden umut vaat eden bir oyun. Umarım güzel bir oyun ortaya çıkar.

• OVERKILL'S The Walking Dead - Maya Trailer

• Güzel duruyor ama sonu diğerleri gibi olmaz umarım. Benzer türde çıkıp beğenilmeyen yapımlar çok çünkü.

• E3'ten FromSoftware'in yeni oyuna hakkında detay verilmesini istiyorum.
  • Bakalım nasıl olacak bu oyun şuan takipteyim ama henüz elle tutulur bir şey yok oyun hakkında. Gameplay gelse anlarız biraz.
  • E3 2018 | ANA KONU |E3'TE DUYURULAN TÜM OYUNLAR ANA SAYFADA

Dediğimi destekler nitelikte ready at dawn tekrardan geniş bir işe alım yapıyor. Yüksek ihtimal AAA konsol exc. oyun yapacaklar. Umarım bu hazırlıklar the order 1886 nın devam oyununun hazırlığıdır.

• Forza Horizon 4 E3'te Tanıtılacak

Forza Horizon 4 yapım aşamasında ve E3 2018'de tanıtılacak.

Xbox İspanya ve Portekiz sorumlusu Fernanda Delgado, Gamereactor'a yaptığı açıklamada bir sonraki Forza Horizon oyununun Haziran ayında gerçekleşecek E3 2018 etkinliğinde resmi olarak tanıtılacağını doğruladı. Fernanda Delgado bunun dışında herhangi bir bilgi vermedi.

"Bir sonraki Forza Horizon'ın nerede geçeceğine dair birçok birçok spekülasyon var ve bu E3'te söyleyeceğimiz bir şey." dedi Fernanda Delgado.

Playground Games'in geliştirmiş olduğu seri 2012'te Xbox 360 platformunda başladı ve bu nesilde Forza Horizon 2 ve Forza Horizon 3 olmak üzere iki Horizon oyunu gördük. Eğer Microsoft iki yılda bir çıkarma geleneğini bozmazsa muhtemelen "4" ismine sahip olacak bir sonraki Horizon oyunu bu yıl içinde çıkacak.

BSC

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.