Şimdi Ara

E3 2017|ANA KONU|ÖNEMLİ DUYURULARIN TRAİLERLERİ İLK SAYFAYA EKLENDİ! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.218
Cevap
17
Favori
133.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Death Stranding, red dead redemption 2, last of us 2, cod ww2 bakalım bunların hangilerine gameplay gelecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecen sene e3te duyurulup sonrasında haber alinamayan o kadar oyun var ki (god of war, days gone, spiderman, death stranding) bu sene Sony'den sürpriz beklemiyorum açıkçası gecen sene duyurulan oyunlar artik netlik kazansin yeterli.

• assassin ve last of us'tan haberler bekliyorum
  • Şaka maka kaç aydır beklediğimiz E3 Konferansına çok az zaman kaldı. Mayıs bitti bile resmen.

Bloodborne 2, Last Of Us 2, God Of War, Days Gone, Death Stranding, Resistance 4, Spiderman oyunu, Detroit Become Human aklıma gelmeyen bir sürü exclusive oyunlar valla bu oyunlarla Xbox'un şansı çok zor. Kimse yeni konsol istemiyor şu oyunları oynamak istiyor artık
  • Ben daha çok Death Stranding merak ediyorum. Ayrıca Xbox mutlaka yeni IP ler tanıtacaktır boş çıkan bir konsol yaparlarsa intihar olur.

• Bloodborne 2 gelsin konferans bitebilir benim için
  • Anladigim kadariyla Sony konferansi 13 Haziranin ilk saatlerinde olacak. Muhtemelen sabah 4'te baslar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Anladigim kadariyla Sony konferansi 13 Haziranin ilk saatlerinde olacak. Muhtemelen sabah 4'te baslar.

Her zaman öyle zaten.
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Xbox'da çıkarsa 1-2 oyun çıkar, Sony kadar oyun çıkaracağını düşünmüyorum. Xbox'un patronu demişti artık exc oyun çıkarsak bile multi odaklı olucak ve donamımı yüksek 4k konsol çıkarıcaz demişti Scorpio'da yeni konsol zaten. Xbox'a çalışan hiç bir oyun firması yok en son Remedy vardı onlarda artık bıraktı ortalıklarını bundan sonra konsolunu görsel şölen yapar o kadar.
  • Hiç oyun çıkarmamalarından iyidir. Ben zaten sony i ezer geçer demiyorum.

• Arkadaşlar saatler belli mi bulamadimda ilk sayfada

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    İlk sayfayı güncelledim arkadaşlar,yayın gününde linkler ayrıca eklenecektir
  • Güzel

Xbox izlemem

Pc ile ilgili olanıda izlemem

Gece 5 de başlayanida izlemem

GERİ kalanı izlerim

• izlenecek olanlar sony ve bethesda var gerisi çöp, bethesdada bir ihtimal tes 6 duyurabilir eğer duyurmazsa oda çöp.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • God Of War'ın koleksiyoncu sürümü resmi olmasa da sızmış.Oyunun bu yıl çıkma iht. yüksek.

• Beyler borderlands 3 duyurulacak bundan artik cok eminim. Son aylarda heryerde borderlands dagitilar. Steamda oyunlarin tanesi 2 3 euroya düstü gecen. Xbox games with goldla verdi borderlands oyunlarini bedavaya. Sony telltale borderlands verdi ve handsome sürümüne 75% indirim yapti. Kesin gelecek eminim. Gel artik gel.

• god of war'ın tür değiştirmesinden hiç memnun değilim.
  • Ben yeni wolfenstein duyurusu bekliyorum.umarım bethesta bir sürpriz yapar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

god of war'ın tür değiştirmesinden hiç memnun değilim.

Ben de o konuda tedirginim.
  • E3'e 15 gün kaldı
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.