Şimdi Ara

E3 2017|ANA KONU|ÖNEMLİ DUYURULARIN TRAİLERLERİ İLK SAYFAYA EKLENDİ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.217
Cevap
17
Favori
133.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NOWITZKI

quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

The last of us part ii ve Gow 4 için canlı bir gameplay bekliyorum. Ardından o gameplayi youtube kanalından 4k açıp sigara yakıp izlemenin hazzı paha biçilemez. Yine sabahlıyacağız belli oldu. Geçen e3 'de işten izin almıştım

Kardeş bana senin gibi adam lazım bu sene bi kanal falan açsakda ortak grupça izlesek yorumlaşarak böyle heyecanlar paylaştıkça büyüyor

Yapalım hocam sabaha kadar kesintisiz. Böyle heyecanları es geçmek olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyuncu neden karşı konsola bok atar ki ? Xbox cephesi güçlense arada rekabet ortamı oluşacak. Rekabet ortamı da bize daha iyi oyunları sağlamış olacak.

Bir kızılderili atasözü var duymuşsunuzdur belki. 'Düşmanımı güçlü kıl ki elde edeceğim zafer onur versin' diye. Ben kesinlikle xbox cephesinin de güçlenmesini istiyorum. Ellerinde çok güzel IP ler var. Gears of war gibi, halo ve forza gibi şaheserler sizin o yerden yere vurduğunuz microsoft'tan çıkma. Söyleyin bana 7. jenerasyonda gears of war'un karşısına çıkabilecek benzer kalibrede bir oyun yapabildi mi sony ? Killzone mu ? güldürmeyin beni.

Gerçekten insanları asla anlamayacağım galiba. Fanatiklik kadar nefret ettiğim bir kafa yapısı yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NOWITZKI

quote:

The last of us part ii ve Gow 4 için canlı bir gameplay bekliyorum. Ardından o gameplayi youtube kanalından 4k açıp sigara yakıp izlemenin hazzı paha biçilemez. Yine sabahlıyacağız belli oldu. Geçen e3 'de işten izin almıştım

Kardeş bana senin gibi adam lazım bu sene bi kanal falan açsakda ortak grupça izlesek yorumlaşarak böyle heyecanlar paylaştıkça büyüyor

Yapalım hocam sabaha kadar kesintisiz. Böyle heyecanları es geçmek olmaz

Buradan bir grup oluşturmak lazım yeni bir başlık ile üyeleri kayıt ederiz. Skype, teamspeak veya discord ile bir grup kurarız. Sonra sabahlar olmasın :D

• Naughty Dog, Quantic Dream, Kojima Production, Santa Monica Studio, Guerrilla Games, Sucker Punch, Supermassive Games, Insomniac Games, SIE Bend Studio daha fazlası için PS4

'' Ne yapsalar boş, göklerden gelen Sony exclusive oyunlar vardır ''

40 GÜN ! Sony is Coming Only on PS4
  • Buralar yavaş yavaş hareketlenmeli bence

Şöyle bırakayım:

Not: Fanmade arkadaşlar, haberiniz olsun
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Kojima mgs yi bırakmadı mı ne oyunu çıkarıcak?? Ayrıca gow 3 ps3 çıktığı gibi gelmişti ve resmen damga vurmuştu piyasaya çok iyi hatırlıyorum umarım gölgesinde kalmaz yeni oyunu

Bir de artık şu star warsa güzel bi rpg çıkarsınlar fps oyunlar tam tadını veremiyor hele bir de freemap olursa vay diğer oyunların haline

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sommet de la montagne -- 20 Mayıs 2017; 13:53:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • E3 te yine bizi sabaha kadar uyku tutmayacak.Sabaha kadar yorum okuma zevki ayrı birşey

• Rdr 2 gelecek sony sunumunda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony konferans da RDR 2 ilk gameplay,ve yeni IP exculesive oyunlar ve Gow 4 yeni gameplay çıkış tarihi,Spiderman ilk gameplay,Death Strandig oyunu hakkında yeni bilgiler,yeni trailer,last of us 2 yeni trailer ve yeni bilgiler,Days Gone çıkış tarihi ve yeni gameplay gelirse ve tüm tahminlerim bunlar.Sony yine efsane konferans hazırlamıştır.Belki geçen seneki sunumdan daha iyi bile olabilir.Sucker Punch umarım yeni IP tanıtır,yeni infamuos yerine yeni IP olursa çok daha heyecanlı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 20 Mayıs 2017; 17:23:13 >
  • powersmachine54 kullanıcısına yanıt
    Yeni Ip dediğiniz nedir ?

• Etkinlik tam sinav haftama denk geliyor. Insallah sabahina sinavimin olmadigi bir gune denk gelir de sahur sonrasi bir guzel izlerim Sony konferansini.

Gecen sene 1 saat boyunca yatakta God of War diye diye donmustum heyecandan uyuyamamistim. Haydi God of War mahcup etme bizi. O kadar habersiz bıraktılar ki sakalinin uzayis hikayesini bile saatlerce izleyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moral Veren Adam -- 20 Mayıs 2017; 16:46:33 >
  • Saat kaçta

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    Yeni bir marka,yani yeni bir oyun demek.
  • Sunum saatlerini koyar misin anasayfaya

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    En kısa zamanda

• quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

13 Hazirana kadar günlük dozumuzu alalım beyler

https://www.youtube.com/watch?v=GwofRzkROo4&oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DGwofRzkROo4&has_verified=1

Son yıllarda izlediğim en iyi sony konferansıydı, en çok days gone'ı beğenmiştim, yine sabahlayacağız anlaşılan, saatler çok ters :(

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Sony konferansının saatleri izlemeyin diye koyulmuş resmen NBA maçı saatinden beter

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 2 yıldır işten dolayı izleyemiyordum bu sene işsizler ordusuna katıldığım için gece yayıla yayıla izlerim sony yayınını
  • The Order 1886'nın devam oyunu E3'de duyurulabilirmiş Her ne kadar yerden yere vurulsada ben çok sevmiştim
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.