Şimdi Ara

E3 2013 [XBOX BÖLÜMÜ ANA BAŞLIK] (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.698
Cevap
4
Favori
24.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

GTA V listede vardı ne zaman gösterilir ?

rockstar e3te yok olmaz gta5 bu sene
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

quote:

Orijinalden alıntı: md07tr

E3 2013 [XBOX BÖLÜMÜ ANA BAŞLIK]

Önceki 360'lar ne güzeldi yahu. Bu nedir böyle

PlayStation 4 çarpıcı bir tasarımla gelir umarım. Kim ne derse desin tasarım önemli aga

Tasarım Şart

• quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

GTA V listede vardı ne zaman gösterilir ?

Rockstar katilmayacagini söylemişti ama umarım vardır, beklediğim tek oyun zaten gta v.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 15 ex gösterildimi, Sony'i yok edeceğiz diye konuştukları 15 exi merak ediyorum izleyemedim işten dolayı..
  • İzlediğimiz Xbox sunumunda xbox 360 + xbox one 20 tane irili ufaklı oyun gösterildi. Kalitesi-tadı tartışılır ama doyurucuydu.

Sony'nin 40 oyun ile gelecek olması ve konferansın yaklaşık 1 saat daha uzun sürecek olması (4'te başlayıp 7 gibi bitecek) , konsolun ilk kez görücüye çıkacak olması , ve tabikide kalıplaşmış EXC. oyun kalitesinde bariz bir üstünlük istikrarının bu güne kadar sağlanmış olması Sony tarafından heyecanlandırıcı sıfatlar olarak tanımlanabilir. From Software'den tutun (Dark ve Deamon Souls'un yapımcısı) pek çok firmanın exc duyum-söylenti haberlerini çok öncelerden aldık, bunuda unutmamak lazım.

Bir oyuncu olarak şöyle söyleyeyim, Last Guardian, yeni bir Santa Monica oyunu (gönül isterki yeni bir God of War) , Uncharted (veya Naughty Dog'a ait bir oyun -yada Quantic Dream oyunu-) duyrulsun ondan sonrada "bu kadar lan" deyip, E3 Sony platformunun sigortalarını indirip telefonlarınızın ışığı ile yolunuzu bulun diye bir anons yapsalar bile oyun-oyuncu camiasına yeter, kimsede sesini çıkarmaz(farz-ı misal). Ve bunu da maalesef MS sağladı. Politikaları (2.el , DRM sistemi, Tv odaklı sistem) , üst üste gelen soğutucu haberler, anti-patik yaklaşımları düzeltici değilde destekleyici yaklaşımlar, tasarım ve güç bazında bariz eksiklik , ilk lansımanın faciası ve bu facianın E3'ü gölgelemesi başlıca sayılabilecek etmenler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshmind -- 10 Haziran 2013; 22:15:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

O değilde geçmişte forumda kapıştığımız adamlar PS4 alabilirim diyor. Abooooo

E biz kiminle tartışacağız?

Biz daha ölmedik

Bu arada, Dead Rising 3'ün time exc. olacağı nerede yazıyor hocam?

Savaş mı istiyorsunuz? O zaman savaşalım! neogaf da yazıyordu hocam. Ne kadar doğrudur emin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daxteroy -- 10 Haziran 2013; 22:15:47 >

• D4
    Crimson Dragon
    Project Spark
    Killer Insctict

bunlardan kimse bahsetmiyor bide oyuncuyuz diye geçiniyorsunuz
  • FİFA 14'ü sabırsızlıkla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: FB_arda

Arkadaşlar 15 ex gösterildimi, Sony'i yok edeceğiz diye konuştukları 15 exi merak ediyorum izleyemedim işten dolayı..

Komple izleyemesemde konferansda 10'dan fazla oyun yoktu
  • Herkes bilirki izleyenler orda sadece doyurucu MGS5,FORZA5,RYSE Var idi içlerinde en doyurucu görselde RYSE İdi ama şahsıma bekleneni veremedi ama ilk çıkış için iyi nitelikde idi birebir canlı çokdaha iyidir
  • Tasarım olarak güzel gibi duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

Herkes bilirki izleyenler orda sadece doyurucu MGS5,FORZA5,RYSE Var idi içlerinde en doyurucu görselde RYSE İdi ama şahsıma bekleneni veremedi ama ilk çıkış için iyi nitelikde idi birebir canlı çokdaha iyidir

google translate ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

Herkes bilirki izleyenler orda sadece doyurucu MGS5,FORZA5,RYSE Var idi içlerinde en doyurucu görselde RYSE İdi ama şahsıma bekleneni veremedi ama ilk çıkış için iyi nitelikde idi birebir canlı çokdaha iyidir

RYSE da veremedi bence görsel olarak güzel olsada çok fazla Quick time var oyunda sıkar bir süre sonra
  • ms bu sefer güldürmedi
  • Daxteroy D kullanıcısına yanıt
    Her zaman

Bu arada, bazı sitelere ve forumlarına baktım, kimse Dead Rising 3'ün time exc. olacağı hakkında kaynak verip konuşmuyor. Sadece bazı yorumcular umarım PS4'e de çıkar modunda. Editörler bahsetmiyor bile zaten. Sen nereden çıkardın hocam time exc. olacağını?
  • Gelsin artık FIFA 14
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

Her zaman

Bu arada, bazı sitelere ve forumlarına baktım, kimse Dead Rising 3'ün time exc. olacağı hakkında kaynak verip konuşmuyor. Sadece bazı yorumcular umarım PS4'e de çıkar modunda. Editörler bahsetmiyor bile zaten. Sen nereden çıkardın hocam time exc. olacağını?

Neogaf da gördüm hocam bir de Gametrailers'da chatte yazıyorlardı. Yanlis bilgi ise herkesin affına sığınıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

MS'in baya kötü bir imajı oluştu, kötü bir sunum değildi ama yine de millete beğendiremedi. Bu arada yeni Xbox slim'e özel değil her Xbox LIVE üyesine her ay iki oyun bedava olacak, saçmalamayın.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu kadar oyunu beğenmiyosunuz da Sony'nin elinde ne var ki? Teknoloji demosu KZ, arcade DC, Infamous -iyi bir oyun Second Son da güzel görünmüştü- ve reyize laf yok Last Guardian. MS'in sundukları daha önde bence. Bir tek Last Guardian var insanın ağzını sulandıran.

Sony'nin sızan E3 listesi:

Beyond: Two Souls
    DriveClub
    EverQuest Next
    Gran Turismo 6
    Infamous: Second Son
    Invizimals: The Alliance
    Invizimals: The Lost Kingdom
    Killzone: Mercenary
    Killzone: Shadow Fall
    Knack
    PlanetSide 2
    Puppeteer
    Tearaway
    The Last Guardian
    The Last Of Us
    Until Dawn
    Warrior’s Lair
    Wonderbook: Diggs Nightcrawler

Tamam PS3'e gelecek oyunlar çok iyi de PS4 PS3'ünkiler kadar bile sağlam oyunlarla bile gelmiyor. Bekleyelim görelim, Sony bu listeyle gelirse MS işi götürdü demektir, politikalarından dolayı MS'in yüzüne yüzüne esen rüzgarlar da bir anda tersine döner.

sunum kötüydü. e3 2009 izlediysen farkedersin o zamandan beri hep kötü gidiyor. ozaman az oyunu vardıfakat iyi tanıttı bune arkadaş arka arkaya oyunmu koyun dediler size adam gibi tanıtım yapacaksın adam shooter arkasına shooter koyuyor killer inisnict 'i saçma sapan bir yapımcıya veriyor 1 dakika bile sürmüyor ses gidiyor sunumlarda bu değildir yani elindekini iyi kullanamadı ayrıca bu drm falan ile kimse o konsolu almaz(Amerika dışı)

Sony'de o sızan liste dışı oyun yokmu sanyorsun yanılıyorsun
    eminim 2 tane kesin bomba gizli oyun var. Rockstar'dan agent gelecek diyolar final fantasy 15 kingdom hearts 3 bunların hepsi ordaki oyunlardan kaliteli

• ubisoft ea konferanslarında exclusive tanıtma olasıkları var mı?
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.