Şimdi Ara

E3 2013 [ORTAK KONU/11-13 Haziran] (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
10
Favori
11.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Senātus

Hobaa , müthiş olucak ard ardda çok sevindim

Ben Ubi lansmanı görür yatarım yeni Far Cry gelebilir
  • Plant vs zombies disinda baska bir mobil oyun tanitildi mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plantvs Zombies:Garden Warfare
    mobil değil ilk olarak xbox one için sonrada xbox 360 için çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: md07tr

Plantvs Zombies:Garden Warfare
    mobil değil ilk olarak xbox one için sonrada xbox 360 için çıkacak

Cevabiniz icin tesekkur ederim.

• Bu Press konferanslardan sonra canlı yayın devam ediyor mu ? Oyunların tanıtım falan
  • Ubisoftun yarış oyunu hoşuma gitti.
  • the crew güzele benziyor. nfs underground-most wanted'tan beri bi tek midnight club los angeles'ı beğenmiştim sokak yarışında. umarım bu acılarımı dindirir.
  • Açık dünya haritası düşünsenize 6 kişilik yarış grubu kulağımızda mikrofonlu kulaklıklar elimizde joyistick ile bize verilen görevleri bi takım halinde arabalarla ilerliyoruz offf be ubi harbi güzel deneyim yaptın

• quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Listeden başlayarak gidiyim.

Mirror's Edge 2

Yıllardır bekledim Sonunda geldi.

Oyun budur, pc'ye de çıkacam mıymış acaba ?
  • The Division -online open world rpg inanılmaz grafikleri
  • sonunda güzel bi tps geldi ''the division'' çatışma sistemini ghost recondan almış gibi. ubisoft oyunları genelde birbirine benziyor
  • Oyun pc çıkacaktır sanırım ilk oyun vardı galiba. Ben xbox 360 da bitirmiştim.

The Division Aklımı aldı gece gece. Ben normalde çok online oyun oynayan biri değilim. Ama bu oyunu çok büyük bir heycanla bekliyorum.
  • Tom Clancy's The Division gece gece başıma ağrılar soktu yemin ederim; hatta ilk başta karakteri gösterip, kamera geri çekilmeden önce "Bu ne yahu, yine mi CGI?" dedim -ki söylediğimi yuttum 3 saniye sonra. İnanılmaz, sadece inanılmaz. Sırf bu oyun için konsol alacağım.
  • metal gear 5 ile the division en çok beğendiğim ön tanıtımlar oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ubisoft yaktı yıktı.. Bize diyecek laf bırakmadı.
  • the divisionu izlerken çenem yere düştü açılmaktan lan, oha lan yuh
  • quote:

Oyun pc çıkacaktır sanırım ilk oyun vardı galiba. Ben xbox 360 da bitirmiştim.

The Division Aklımı aldı gece gece. Ben normalde çok online oyun oynayan biri değilim. Ama bu oyunu çok büyük bir heycanla bekliyorum.

Maalesef hocam. Oyun PC'ye gelmiyor. Yine üvey evlat muamelesi.. Bir yandan da konsol sattırma çabaları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

quote:

Maalesef hocam. Oyun PC'ye gelmiyor. Yine üvey evlat muamelesi.. Bir yandan da konsol sattırma çabaları.

Anladım ama ilerde gelir bence ea kadar para göz bir firma pc çıkartıp para kazanmaz ise kahrından ölür

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

quote:

Anladım ama ilerde gelir bence ea kadar para göz bir firma pc çıkartıp para kazanmaz ise kahrından ölür

Yalnız ea'nın değil, ubisoftun oyunu division.

• The Division
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.