Şimdi Ara

E3 2013 (ANA KONU) [10-13 Haziran] E3 Vidyoları Gelmeye Başladı (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.520
Cevap
11
Favori
31.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • commender sistemi gelmiş.adam tabletden comenderlik yaptı :D lol , birde adam yer altından kolono rpg yolladı.kolon paramparca oldu.yol ağırlığı kaldıramadı.metronun üstündeki tank yere düştü :D mükemmel bir sahneydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Evvvvvvvvveeeeeeeeeeeeeeeeeeetttttttttt

Hacı kaç kere sordun yeter artık.

hayır yani ona göre bekleyeceğiz saat 4 de başlasa 5 de biter anca
  • quote:

Orijinalden alıntı: YusufTaziM.

quote:

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

benim anlamadığım o zeminin altına indikleri yerde tüfeğin bomba atarıyla tek 1 mermiyle nasıl indirdi o tankı yerin altına

bf3te yolu patlatmayı bırak 1 mermide bina yerle bir olmuyor.

farkındaysanız herkes tarafından oynanışı takip edilen kişi asla ölmedi sunumu yapabilsinler diye. yoksa o apaçi o elemanları orada sağ komazdı

şuanda 94 puanla titanfall en çok beklenen oyun. ondan sonra bf4 geliyormuş .

kaynak:
    gametrailers istatistiği.

Evet önceden çalışılmış bence bu sahne için

Tabii , Tünel kolon ile bağlıydı üst tarafa yanlış görmediysem onu vurunca otomatik yukardaki bölge aşağıya düştü.

Zaten bina olayında yarısında toz bulut oldu hertaraf 2-3 tane düşme şekli yapsan yeterli bina 3/1 yıkılmışken tozdan başka hiçbirşey gözükmüyor zaten
    Bence emin olmayın arkadaşlar 64 kişi olacağına 60 fps denildi çünkü , o grafikler , binanın yıkılışı , 60 fps eğer bunlara rağmen 64 kişi olursa helal olsun konsollara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnesium -- 11 Haziran 2013; 0:10:28 >
  • Hepsini açıklayacak saat 4.00 da başlayıp 6.00 da bitecek..
  • Bf4 teki bina Caspian daki direk gibi düşecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • binaların aralarından geçerkenki o derinlik yükseklik hissiyatı beni etkiledi . hele ki tepeden aşağı denizin üzerindeki parıltılar çok iyiydi.

bakalım konsollarda da bu görsellikte çıkmazsa bu sefer pcye kayıcam bf4 konusunda .
  • EA bile MS den daha güzel haberler getirdi.[ BENİM AÇIMDAN]..
  • 1'de Ubisoft var değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnesium

quote:

Orijinalden alıntı: YusufTaziM.

quote:

benim anlamadığım o zeminin altına indikleri yerde tüfeğin bomba atarıyla tek 1 mermiyle nasıl indirdi o tankı yerin altına

bf3te yolu patlatmayı bırak 1 mermide bina yerle bir olmuyor.

farkındaysanız herkes tarafından oynanışı takip edilen kişi asla ölmedi sunumu yapabilsinler diye. yoksa o apaçi o elemanları orada sağ komazdı

şuanda 94 puanla titanfall en çok beklenen oyun. ondan sonra bf4 geliyormuş .

kaynak:
    gametrailers istatistiği.

Evet önceden çalışılmış bence bu sahne için

Tabii , Tünel kolon ile bağlıydı üst tarafa yanlış görmediysem onu vurunca otomatik yukardaki bölge aşağıya düştü.

Bence emin olmayın arkadaşlar 64 kişi olacağına 60 fps denildi çünkü , o grafikler , binanın yıkılışı , 60 fps eğer bunlara rağmen 64 kişi olursa helal olsun konsollara

Yeni nesil 64 kişi olucak ps3 te olmasi imkansız

• insan şunu normal bi saat da yapar sony avrupa için ideal değil o saat sonyyyyyyyy

• http://www.youtube.com/watch?v=3nJY7n8KaOY

Şu güzelliği tekrar tekrar izleyelim.
  • ben bf3te caspian borderda daha o kuleyi deviremedim ya rezillik onu nasıl deviriyorlar bağlantı noktalarına c4 attım bana mısın demedi . kulenin tepesine koydum dibine koydum yıkılmadı.

bir de elemanlar binanın tepesine çıkmak için asansöre bindiler ya orası çok iyiydi asansör müziği çalsın 2 dakika bekleyelim bir de asansörü
  • quote:

ben bf3te caspian borderda daha o kuleyi deviremedim ya rezillik onu nasıl deviriyorlar bağlantı noktalarına c4 attım bana mısın demedi . kulenin tepesine koydum dibine koydum yıkılmadı.

bir de elemanlar binanın tepesine çıkmak için asansöre bindiler ya orası çok iyiydi asansör müziği çalsın 2 dakika bekleyelim bir de asansörü

Ticket azalınca yikikinca bitiyor oyun

• şuanda gamerailersda beyond'un hiç görülmemiş yerleri gösteriliyor . Jodie savaşta
  • ne ps4'de ne xbox1'de 64 kisi olmaz. bir konsolcu olarak aci ama gercek BF 4 PC'de oynanir,,,

zaten konferans'da PC de oynadilar oyunu

• Asansor kismina hayran kalan bir ben miyim

• truestory.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

ne ps4'de ne xbox1'de 64 kisi olmaz. bir konsolcu olarak aci ama gercek BF 4 PC'de oynanir,,,

Xbox One'ı bilmem 5GB DDR3 ve ESRAM'le; ama PS4'ün 7 GB GDDR5 gibi hayvani bant genişliğine sahip bir sistemi var. Ekran Kartı da kuvvetli. PS4 oynatamazsa günümüzde neredeyse hiçbir PC açamaz.
  • quote:

ben bf3te caspian borderda daha o kuleyi deviremedim ya rezillik onu nasıl deviriyorlar bağlantı noktalarına c4 attım bana mısın demedi . kulenin tepesine koydum dibine koydum yıkılmadı.

Conquest modunda oyunun bitmesine 10-15 ticket kala kendiliğinden yıkılıyor o kule, boşa kasmışsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

ne ps4'de ne xbox1'de 64 kisi olmaz. bir konsolcu olarak aci ama gercek BF 4 PC'de oynanir,,,

Dalga geçiyor sunuz heralde 256 mb ram ile zorlasalar 64 kişi olacaktı 8 gb gddr 5 le havada karada64 kişi

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.