Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.554
Cevap
130
Favori
569.714
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    e-Turuncu hesap açmış zaten.
  • Yola cikmistir mesajindan sonra kac gun suruyor gelmesi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • puntoyel kullanıcısına yanıt
    15₺ senin için riskse vah sana vahlar sana 🤣🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • starfield kullanıcısına yanıt
    O zaman ulke bitmis. Yoksa eto bitmis mi desek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

e-Turuncu hesap açmış zaten.

Şubeden açılan hesaplar e-turuncu değil, turuncu hesaptır, hoşgeldin faiz süresi ise 2 aydır. İnternet sitesi üzerinden kendiniz e-turuncu açarsanız o hesapta istediğiniz zaman para çekebilirsiniz , havale, eft ücreti ödemezsiniz. Yukarıda da zaten belirtmişler.
  • ahmet0691 A kullanıcısına yanıt
    Haklısınız da ilgili arkadaş zaten e-Turuncu açmış ve ekran görüntüsünü de eklemiş, onu söylüyorum. Siz görmediniz sanırım.

https://i.hizliresim.com/RO1RqZ.png
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

15₺ senin için riskse vah sana vahlar sana 🤣🤣

Belki önemsenmeyecek bir rakam doğrudur. Sizden şunun cevabını aşabilir miyim? Şimdi sizin hesaptan bir 15 TL kesinti olsa müşteri hizmetlerini arar mısınız aramaz mısınız?
    Şahsen aramam o kadar büyük rakamlarla işlem yapıyoruz adamı 15₺ için arasam içinden kim bilir ne derler yani🤣

• Ege.. kullanıcısına yanıt
    Ben e-turuncu hesabımdan para çekebiliyorum, yatırabiliyorum. Hatta başka şubeden başkası tarafından ücretsiz para yatırıldı. e-turuncudan para çekemeyenler hesabı nakit karta tanımlamamış olabilir. Son 1 aya yakın kurallar değişti ise bilemem.
  • 1 yıl dolunca hoşgeldin faizini uzatma ihtimalleri var mı?
  • İng öncü en yüksek faizi veren vs. derken 13.75 faizi artık düşük kalmaya başladı özellikle birkaç haftadan beri acaba reklam yol boyu afiş harcamaları dolayısıyla mı aynı tutuyolar bu ara şekerbank 3 ayda olsa 14.25 veriyor ve diğer bankalarda da yukarı doğru bir hareketlenme göze çarpıyor
  • Evropos kullanıcısına yanıt
    Her konuda rakipsiz hala bilgin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet0691

Şekerbank'ta "Gece Gündüz" hesabı var. Gece faiz işliyor. Faiz oranı "14.25" Kaç yıldır kullanmadığım internet bankacılığımı yeniden aktif ettirip hesap açtım.

Havale eft ücretli mi?
  • Config kullanıcısına yanıt
    Aynen şekerbank'ta havale eft ücretli mi hesap işletim ücreti var mı yoksa iyi değilse kötü, birde internetten hisse senedi işlemlerinde de diğer bankalar gibi binde 2 değil binde 1.25 komisyon uyguluyormuş şekerbank
  • radko kullanıcısına yanıt
    rakipsiz de diğer bankalar faiz de üstüne çıkmaya başladı arttırmasını bekliyoruz ama iyice durdu sanki bu aralar ing
  • Evropos kullanıcısına yanıt
    Artırtdı dediğin bankalar belli bi miktar para ve 3 aylık diyor

• radko kullanıcısına yanıt
    Şekerbank'ta göremedim belli bir miktar diye diğer bankalarda vadesiz o bu vs şart şurt var buradan da takip ediyoruz ama sonuçta ing yi yakaladılar veya geçmeye başladılar ing durdu karşılık ve hareket yok nedense ama reklamlar full dönüyor afiş bilboard vs. demekki parayı buraya harcıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evropos -- 19 Ekim 2017; 21:30:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Şahsen aramam o kadar büyük rakamlarla işlem yapıyoruz adamı 15₺ için arasam içinden kim bilir ne derler yani🤣

Her bankaya senin gibi müşteriler lazım. 😀 Allah daha çok versin. Ağanın eli tutulmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puntoyel -- 19 Ekim 2017; 22:47:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan Akkır

quote:

Orijinalden alıntı: puntoyel

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan Akkır

Şifrem geldi ve internet şubeye giriş yaptım. Vadesiz ve E-Turuncu hesap görünüyor, vadesiz hesabı kapatmalı mıyım? Vadesizden yıllık ücret falan kesiyorlar mı?

https://i.hizliresim.com/RO1RqZ.png

Eğer vadesiz hesabı hiç kullanmazsanız bir sorun olacağını zannetmiyorum. İşlemlerin hepsini e turuncu hesap üzerinden yapınız. Vadesiz hesaba hiç para aktarıp bir işlem yapmayınız. Hiç hareket görmesin.

Kapattırsam ne olur vadesiz hesabı?

Kapatılma işini bilmiyorum. Hiç denemedim. Zaten vadesiz hesabı hiç kullanmadım.

Siz gerçekten 5,10₺ hesabınımı yaparsınız yani dh ölücüler timi üyesimisiniz?

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.