Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.554
Cevap
130
Favori
569.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    döviz al-sat sonucta iskli bir işlem benim karsılastırdıgım mevduat oranları. Benim soyledigim su yakında aylık mevduatlar %15'i görecek bu durumda da senin %13'ün düşük kalacak
  • kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    Ben neden böyle birşey isteyeyim.Ayıca bu dediklerim ne yazıkki kesin belgeli şeyler.
    İhracat ile ilgili istersen devletin resmi kurumlarının rakamlarına bak. Birşeyin televizyonlarda yayınlanmaması olmadıgı anlamına gelmez
  • Kart ile para çekme özelliği olmadıkça hiç bir işe yaramaz. Size verdiği 3-5 kuruşu da eft veya havale parası diye kesiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasimboo

Ben neden böyle birşey isteyeyim.Ayıca bu dediklerim ne yazıkki kesin belgeli şeyler.
    İhracat ile ilgili istersen devletin resmi kurumlarının rakamlarına bak. Birşeyin televizyonlarda yayınlanmaması olmadıgı anlamına gelmez

Ben teknik analiz olarak bakıyorum 2009 dan beri tahvik 11.60 üstüne çıkmamış kriz ortamında 2008 de 26 lara çıkmış yani kriz olması demek faizin buraya çıkması demek...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    kriz deprem gibidir.ummadığın anda gelir.

aaa faziler 26 olmuş kriz var galiba dediğinde zaten elinde avucundaki gitmiştir bile.....
  • quote:

Arkadaşlar bu tuzaga dusmeyin faizler artacak suan bile cogu banka 13.50 oran veriyor ve oranlar artacak . 13 düşük oran olacak

Hangi bankalar onlar yazarmısın? Benim bildiğim "günlük" olarak şu an için en iyisi budur...
  • herhangi bir ay parayı alıp hesabı kapatabilir miyiz?
    12 dan önce veya sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

quote:

Arkadaşlar bu tuzaga dusmeyin faizler artacak suan bile cogu banka 13.50 oran veriyor ve oranlar artacak . 13 düşük oran olacak

Hangi bankalar onlar yazarmısın? Benim bildiğim "günlük" olarak şu an için en iyisi budur...

gunluk degil ama aylıkta icbc (eski tekstil ) aylık 13.90 veryior ve paranın her ay %10unu faiz bozulmadan cekebiliyorsun
  • tunayek kullanıcısına yanıt
    Aynısını ben de merak ediyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

Ben teknik analiz olarak bakıyorum 2009 dan beri tahvik 11.60 üstüne çıkmamış kriz ortamında 2008 de 26 lara çıkmış yani kriz olması demek faizin buraya çıkması demek...

krizi tek tahville değerlendiremezsiniz örnegin 2009 da usd 1.80 eur 2.20 idi ... şuan biliyorsunuz
    ben 2009 ile suanı kıyaslayınca gelecege umutla bakmamı saglayacak birsey gormuyorum

• quote:

Yıllık bağlamıyorsun ki gecelik faiz işliyor. İstediğin zaman çekebilirsin, vade bekleme derdi yok.

Tek eksi tarafı eski turuncu müşterileri yararlanamıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar pardon ben 1 yıl calısmak zorundasınız sanıyordum.sistemden istediginiz zaman cıktıktan sonra avatajları var
  • Bizim buralarda ingbank yok arkadaşlar.75 km uzakta, il merkezinde var. Benim bir miktar birikmiş param TL var.Şubeye gitmeden EFT ile işlerimi görebilir miyim acaba? Paramı dolara çevirebilir miyim?Enpara gibi mesela? Selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

Günlük Paket'e başvurdum. E-Turuncu da açtım.

İki otomatik fatura ile,

Hesap İşletim Ücreti yok, Kredi Kartı Aidatı yok, EFT - Havale ücreti yok, bir yıl boyunca günlük ve %13 faiz var.

Çok memnunum ING'den. Enpara, Nuvo falan 32 günlük dokunamadığın paraya %12,5 - 12.75 ancak verirken buradan günlükten %13 alıyorum. Paramı yatırıp çekiyorum, harika bir olay.

Beğenmeyenler de beğenmesin. Kendi fikirleri. Saygı duyarım.

e-Turuncu konusu tamam da kredi kartı aidat muafiyeti günlük paketten kaldırılmıştı.

ING Günlük Paket hangi ürünlerden oluşur?
    ING Günlük Paket içinde Vadesiz Mevduat Hesabı, Destek Hesap ve Otomatik Fatura Ödeme Talimatları'nın yanında ATM'leri kullanabilmeniz için ING Nakit Kart bulunur. Ayrıca İnternet Şubesi'nden ve ING Mobil'den yararlanabilmeniz için kullanıcı kodunuz tanımlanır.

https://www.ingbank.com.tr/tr/bilgi-destek/gunluk#faq7521

NOT: ING Pegasus Plus kredi kartı günlük paket ile ilgili değildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• E-turuncu hesap ve ing pegasus plus kart kombinasyonu iyiye benziyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

Günlük Paket'e başvurdum. E-Turuncu da açtım.

İki otomatik fatura ile,

Hesap İşletim Ücreti yok, Kredi Kartı Aidatı yok, EFT - Havale ücreti yok, bir yıl boyunca günlük ve %13 faiz var.

Çok memnunum ING'den. Enpara, Nuvo falan 32 günlük dokunamadığın paraya %12,5 - 12.75 ancak verirken buradan günlükten %13 alıyorum. Paramı yatırıp çekiyorum, harika bir olay.

Beğenmeyenler de beğenmesin. Kendi fikirleri. Saygı duyarım.

e-Turuncu konusu tamam da kredi kartı aidat muafiyeti günlük paketten kaldırılmıştı.

ING Günlük Paket hangi ürünlerden oluşur?
    ING Günlük Paket içinde Vadesiz Mevduat Hesabı, Destek Hesap ve Otomatik Fatura Ödeme Talimatları'nın yanında ATM'leri kullanabilmeniz için ING Nakit Kart bulunur. Ayrıca İnternet Şubesi'nden ve ING Mobil'den yararlanabilmeniz için kullanıcı kodunuz tanımlanır.

https://www.ingbank.com.tr/tr/bilgi-destek/gunluk#faq7521

NOT: ING Pegasus Plus kredi kartı günlük paket ile ilgili değildir.

Bilerek 2 adet talimat decim. Kredi karti icin de bir adet talimat ile ucretsiz oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: batyaz

Bizim buralarda ingbank yok arkadaşlar.75 km uzakta, il merkezinde var. Benim bir miktar birikmiş param TL var.Şubeye gitmeden EFT ile işlerimi görebilir miyim acaba? Paramı dolara çevirebilir miyim?Enpara gibi mesela? Selamlar

e-turuncu zaten şube yok.. eft ile hesaba aktarabilirsiniz..

• Cevabınız için teşekkürler ibo3182 kardeş.
  • İşte turuncu hesap Twitter yardım ekibinin, Havale/EFT'den ücret almadıklarına dair yanıtı.Başka da bizleri avlamak için tuzakları var mı bilmiyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Turuncu hesaptan e-turuncu hesaba geçiş Nasıl oluyor. Bir arkadaş olduğundan bahsetmiş ama ben bulamadım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.