Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.554
Cevap
130
Favori
569.691
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şubeden açılan turuncu hesabın hoşgeldin faiz süresi 60 gün; e-turuncununki 1 yıl. İsterseniz 60 gün turuncu hesabın hoşgeldin faizinden yararlanır, ardından internet şubesinden e-turuncu hesap açıp +1 yıl da ondan yararlanırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Hocam bende e-turuncu hesap açtırmak istiyom bunu şubeden direk yapılabiliyormu?birde geçen arkadaş açtırmış şubeden fakat 60gün boyunca hoşgeldin faizden yararlanacaksın demişler?

Daha önce ing ile hiç çalışmamışsanız. Şubeye gidip bir özlük oluşturun internet bankacılığı sözleşmesi falan imzalayın müşteri numarası alın. Onlar normal vadesiz hesap açacaklar sana. Hızlı atm kartı almayı da unutma. Sonra e-turuncu hesabı aç internet şubeden/mobil şubeden. Sonra açtıkları normal vadesiz hesabı iptal ettir. Atm kartını da e-turuncu hesaba bağlattır. Böylece normal vadesiz hesaba hesap işletim ücreti de ödememiş olursun..

Edit: normal turuncu hesap la falan uğraşma bence açtırma sonra e-turuncu olmaz falan sıkıntı yaşama :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydemirci -- 28 Mart 2017; 21:55:41 >

• Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Yani şubeden normal hesap açtırıyoruz e-turuncu için mutlaka internet üzerinden heaap açtırıyoruz anladığım kadarıyla

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Yani şubeden normal hesap açtırıyoruz e-turuncu için mutlaka internet üzerinden heaap açtırıyoruz anladığım kadarıyla

Evet hocam, en azından ben bu şekilde bi sorun yaşamadım, ING'de zaten hesabım olduğu için internet şubesinden açmıştım e-turuncu hesabı 1 yıl boyunca hoşgeldin faizinden yararlandım.
  • fiba kiraz hasabı ve odeabank %13 yapmış

e turuncu sıra sende
  • Gelmeyen banka kartı yapmış banka
  • İnternet üzerinden başvurumu yaptım kurye teslimatı yapınca sözleşemeyi imzalayıp kuryeyemi teslim edicem ve bankamatik kartını kuryemi teslim edicek?

Kartı teslim aldıktan sonra aktif mi olucak hesap

• umityasar kullanıcısına yanıt
    Bizimkini 20. Gunde getirdiler. Baskasinin kartini gondermisler. Simdi ugrasiyoruz salaklarla. Kopek gibi pisman olduk basvurdugumuza da. İsim yok cisim yok gelen zarfta, kartta. Salak kuryeler de yanlis getiriyor. Dikkatli olun. Birazdan arayip basvuruyu da karti ds iptal edeceğiz. Ben bu kadar acemilik görmedim.

• Gordon Milne kullanıcısına yanıt
    İnsan sonuçta onlarda kurye kaynaklı hata olabilir,sonuçta maddi bi kaybınız yok yani,hoşgörülü olabilmeli bazen 😉

• artık 13 yapsanız sizde ,13,50 ler var şuan piyasada,
  • ali bey amca kullanıcısına yanıt
    Neye yatırmak mantıklı sence ? 3.75 yıllık dolar faizi ile yılda bence cok yuksek faızler alınabılır. Gayrumenkul balonu var pıyasada kıra yemek mantksız fln en ıyısı suan en yuksek faızı bulmak ve degerlendırmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: soul_spear

Neye yatırmak mantıklı sence ? 3.75 yıllık dolar faizi ile yılda bence cok yuksek faızler alınabılır. Gayrumenkul balonu var pıyasada kıra yemek mantksız fln en ıyısı suan en yuksek faızı bulmak ve degerlendırmek

bilmiyorum ki.

ben yıllardır vadesiz dövizde tutuyorum. 100 bin dolara yıllık 3750 dolar veriyor sizin hesabınıza göre. stopajı dahil mi bilmiyorum. ki bende o kadar bile yok.

gayrimenkule de yatırım yapmak bana da doğru gelmiyor. parayı bağlamak doğru değil.

vadesizde duruyor. ben de karışıklık içerisindeyim.
  • ali bey amca kullanıcısına yanıt
    dolarin dusup cikma riskine girmeyi goze alamayanlar icin turuncu tl hesabi en mantiklisi.(tl / doviz arasinda) sizin yaptiginiz gibi vadesizde tutmak yapilacak en yanlis sey, banka kazaniyor siz enflasyondan dolayi paranizin eridigi ile kaliyorsunuz.
    ev, arsa isinden anlamam onlari takip edecek alip satacak zamanim ve imkanimda yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 29 Mart 2017; 16:15:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali bey amca

quote:

bilmiyorum ki.

ben yıllardır vadesiz dövizde tutuyorum. 100 bin dolara yıllık 3750 dolar veriyor sizin hesabınıza göre. stopajı dahil mi bilmiyorum. ki bende o kadar bile yok.

gayrimenkule de yatırım yapmak bana da doğru gelmiyor. parayı bağlamak doğru değil.

100 bin doların tl karşılığı 360 bine senede 40 bin civarı faiz alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaju waffle

quote:

Orijinalden alıntı: ali bey amca

quote:

bilmiyorum ki.

100 bin doların tl karşılığı 360 bine senede 40 bin civarı faiz alırsınız.

yil sonunda 400 bin lira ile 100 bin dolar alabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kuryeden zor bela karti aldik. Bundan sonra ne okcak arkadaslar? Hesap ne zaman acilacak, nasil kullancaz? Bankaya mi gidilecek? Kurye karttan baska birşey getirmemis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Milne

Bizimkini 20. Gunde getirdiler. Baskasinin kartini gondermisler. Simdi ugrasiyoruz salaklarla. Kopek gibi pisman olduk basvurdugumuza da. İsim yok cisim yok gelen zarfta, kartta. Salak kuryeler de yanlis getiriyor. Dikkatli olun. Birazdan arayip basvuruyu da karti ds iptal edeceğiz. Ben bu kadar acemilik görmedim.

Bugün başvurdum hemen kuryeye verilmiş,kurye gelmeden önce iletişime geçermi?

• %13 olması lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobil uygulamaya güncelleme gelmiş bugün.
    forex işlemleri ile ilgili.
    alış satış farkı baya düşük.
    fiyatı 20saniye dondurma gibi özellikler gelmiş.

bu iyi oldu.
  • bydemirci B kullanıcısına yanıt
    Heaap işletim ücretimi var vadesiz hesaplarının bunların ? Ne kadardır hangi durumlrda ücret keserler ?

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.