Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

e ticaret hızla büyürken Türkiye de 431 AVM var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
43
Cevap
0
Favori
2.257
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> e ticaret hızla büyürken Türkiye de 431 AVM var.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    464 Mesaj
    Zaten çoğu marka mağaza kapatmak ister, İnternet alışverişi iki taraf için de karlı. Bu ekonomiden dolayı değil internetin, elektronik aletlerin ve dijitalleşmenin yaygınlaşmasıyla alakalı.
    Hem alıcı, satıcının ayağına gitmiyor. Yol ve zamandan tasarruf ediyor, hem internete özel indirimlerinden yararlanıyor.
    Hem de satıcı mağaza açıp eleman çalıştırmaktan kurtuluyor, kira ödemiyor, fatura ödemiyor vs. Tek zararı kargo bedeli o da devede kulak.
    |
    |
    babam flodan bir ayakkabı beğenmiş ayağına denedi. ayak numarasını ve ayakkabı kod numarası yazan bölümün fotosunu çekip bana attı.mağazada 140 tl, flo internet sitesi, hepsiburada, n11, trendyol hepsinde 100tl+kargo diyordu, amazon.com.tr de 70 tl ye ve kargo bedava şeklinde aldım
    |
    |
    AMD Ryzen 5 2600 - MSI B450 Tomahawk - CoolerMaster MB511 Kırmızı - SilverStone Strider Essential 600w 80+ - Corsair Vengeance Lpx 2x16gb 3000mhz - PNY Rtx 2060 Gaming OC - Adata Xpg SX8200 pro 512gb - WD 2.5" 750GB Scorpio Black Sata 3.0 7200Rpm
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 17 saat 46 dakika kadarı kaldı.
    46 Not
    AVM'de ki lise terk kompleksli tezgahtarların tribini çekip XXX ürüne AVM'de 1000TL verene kadar internetten 500TL'ye almak paha biçilemez gerçekten.
    |
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019/2020 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.