Şimdi Ara

E-Ticaret Alışverişlerinde 50 TL İndirim Fırsatı (CEPTETEB) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
20
Favori
81.762
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cepteteb veya TEB müşteri hizmetleri kampanyalardan haberleri yoktur pek bilmezler aslında, sallamışlar

madem dediği gibiyse adam gibi kampanya yapsınlar açıklamaları derli toplu girsinler

bu TEB neyin peşinde? 7 günlük alelacele kampanya yaptım diyor kampanya yaptığını sanıyor
    şartları açıklamaları tam kördüğüm!

her markanın kendi internet sitesinde kim 150 tl üzeri alışveriş yapabilir ki?
    tamamen cahillikten veya çok saçmalamışlar

bari banka müşteriyle dalga geçmeseler adamakıllı kampanya yapabilseler

cepteteb mobil uygulamadan kampanya katılım ve takibini aylar geçti hiç beceremiyorlar
    en son Halkbank Paraf girdi mobilden kampanya katılım işine canavar gibi müşteri çekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

E-ticaret olduğu için sanal ortamda yapılan her alışveriş sayılacaktır. İlgili maddeyi sektör kısıtlı kampanyaların birisinden kopyala yapıştır yapmışlar, kalmış. Zaten okunduğu zaman anlamsız olduğu görülüyor.
    Bu sayfaya da koyalım, kopyala yapıştır hatasını ilk defa yapmıyor TEB, bütün alışverişler sayılacaktır. Sadece kombo yaparken dikkatli olmak gerekiyor.
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    Hocam haklosiniz herkesten ricam sizlerde arayip bir sorun baska bir sey soylerlerse burada yazin bizlerde yararlanalim dediklerinize tamamen katiliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mobilde hata veriyor hemen katıla basınca
  • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.

giyimse giyim, kitapsa kitap satacak sadece demek istemiş.

Ag de geçiyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk defa böyle bir kampanya goruyorum internet alışverisi diyor ama içerigini anlayabilen yok milletle dalga geciyorlar resmen.
  • garfieldt G kullanıcısına yanıt
    Ag harcaması yaptım sayaç işlemedi ama daha dönem içine yansımadığı için olabilir
    E-Ticaret Alışverişlerinde 50 TL İndirim Fırsatı (CEPTETEB)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zippeople -- 10 Eylül 2019; 23:23:34 >
  • MOBİLDEN katılım yapamıyorum hata veriyor android kullanıyorum bunun bir cozumu varmi ?
  • İptal var mıydı, yansıtmazsa iptal ederdik

• Tebin müşteri temsilcileri çok acemi . İnanın siz onlardan daha tecrübelisinizdir

• zippeople Z kullanıcısına yanıt
    sayaçları dandik bunların banka kartı 100/10 kampanyasında 2 gün sonra işliyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: zippeople

Ag harcaması yaptım sayaç işlemedi ama daha dönem içine yansımadığı için olabilir
    Sayaç işlerde sayarsa buraya yazarsaniz sevinirim ona göre rdaksiyon alalım

• quote:

Orijinalden alıntı: mirana1

Bu mesaj silindi.
    Trendyol bonus üye işyeriyse eğer?

• quote:

Orijinalden alıntı: secovaleo

Teb bu isi yapamiyor sayac yok hangi e ticaret sitelerinde gecerli bello degil farkli urun katogorisi yapan sanal magzalar kimler yapacagin kampanyaya.....vesselam
    sayın hocam mobil uygulamaya şifreyle girince, sayacı görebilirsiniz.slm.
  • Az önce teb müşteri hizmetlerini aradım. Hepsiburada'dan yaptığım alışverişin sayılmaması için bir neden olmadığını, sayacın şimdilik sıkıntılı olduğunu söylediler.

• E-Ticaret Alışverişlerinde 50 TL İndirim Fırsatı (CEPTETEB)

Bu hatayı düzeltebilen oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matandberenice -- 11 Eylül 2019; 8:52:48 >
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    destek@cebteteb.com.tr ye ekran görüntüsü alıp Mail atın diyorlar. Mail atınca domain hatası veriyor. Arıyorsun mailiniz domain hatası veriyor diyorsun. Bizde sorun yok yanıtını alıyorsun.

• Teb in kampanyaları tam bir kumar :)
  • merhaba_2233 M kullanıcısına yanıt
    destek@cepteteb.com.tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmuhendis

destek@cepteteb.com.tr
    Bir harf için beni kırıyorlar. Şaka bir yana sabah sabah dalgınlığıma gelmiş. Gönderdim. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba_2233 -- 11 Eylül 2019; 9:29:35 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.