Şimdi Ara

E-Ticaret Alışverişinize 300TL Maxipuan (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
15
Favori
14.460
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Acemiyim hocam ondan acelem yok  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana kalırsa bunlar yatırmayacak hepimizi de uğraştıracak...

• pascalizma P kullanıcısına yanıt
    Aman öyle deme üstteki eleman kızar sonra acelen mi var der bilmem ne der boş yapar 😂😂

Burdaki sorun şu sayaç olmadığı için kimse %100 yatacağına emin olamıyor ondan tedirgin acaba yatçak mı yatmıcak mı diye ve burda da dile getiriyorlar doğal olarak ama bazı boş insanlar boş konuşuyor..bakalım yatçağını umut ediyorum bekliyoruz şimdilik gün içinde yatmazsa müşteri hizmetlerini arayacağız artık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H4RuNN -- 15 Aralık 2020; 14:44:29 >
  • iş bankası yamuk yapmaz bekleyelim.

• H4RuNN H kullanıcısına yanıt

Ahaha adam butun sulalesine yapmis ondan sabirsizligi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 15 Aralık 2020; 14:46:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: H4RuNN

Aman öyle deme üstteki eleman kızar sonra acelen mi var der bilmem ne der boş yapar 😂😂

Burdaki sorun şu sayaç olmadığı için kimse %100 yatacağına emin olamıyor ondan tedirgin acaba yatçak mı yatmıcak mı diye ve burda da dile getiriyorlar doğal olarak ama bazı boş insanlar boş konuşuyor..bakalım yatçağını umut ediyorum bekliyoruz şimdilik gün içinde yatmazsa müşteri hizmetlerini arayacağız artık..

yatar hocam heyecana gerek yok.

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Son dakika kampanyada farklı gün koşulu koyduğu için insan tereddüt ediyor bunların napçağı belli olmaz 😁
  • quote:

Orijinalden alıntı: H4RuNN

Son dakika kampanyada farklı gün koşulu koyduğu için insan tereddüt ediyor bunların napçağı belli olmaz 😁

ben şartlarda yazmasa bile sayaç yoksa hepsini aynı gün yapmam. 800tl puan bekliyoruz bakalım :D

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

500,300 ve 200 TL kampanyalarının sadece birinden yararlanılıyor. O da en yüksek alışverişi hangisi için yaptıysanız o. Nasıl 800 alacaksınız?

• 300 hala gelmedi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 15 Aralık 2020; 15:1:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chipparacıabi

500,300 ve 200 TL kampanyalarının sadece birinden yararlanılıyor. O da en yüksek alışverişi hangisi için yaptıysanız o. Nasıl 800 alacaksınız?

1 hesapla 300+200

1 hesapla 300

tek işlemle 2 kampanya olmaz tabi. önce 300ü bitirdim. sonra da n11 kuponları alırken 200lükten işlem yapınca ona saydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 15 Aralık 2020; 15:4:20 >
  • İsbank ın 0850 li numarası çalmadan kapanıyor. Mobil uygulama Maxi ye yönlendiriyor. Bir işi beceremediler.
  • 300 +200 gelen yok galiba. Akşama kaldı.

• bunu ilk defa siz söylediniz,, bu 3 e ticaret kampanyası nın sadece bir tanesinden faydalanırlır diye bir şart söz konusu değil di ama iş bankası işi sonradan buna çevirirse bu iş tüketici mahkemesine gider kesinlikle

aynı alışveriş 3 kampanyaya sayılmaz tek kampanyaya geçerli olur bu zaten belirtilmiş

ama bu dediğiniz farklı bir durum,, bir müşteri bu 3 kampanyadan sadece birine katılabilir dediğin an saçmalığın alası olur

beyler ekran görüntülerini hazırlayın bu iş uzar,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aradım ruh gibi bir temsilci 30 dk görüşme sonrası bugün 12 ye kadar yuklenecek yuklenmesse kayıt oluşturalım bizi arayın dedi.
    Bende diğer kampanyalarda olduğu gibi sayaç neden yok neden 12 de yatirmadiniz gece diye şikayet kaydı oluşturdum.adamlarin yasaması mucize 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bozkurt.85 -- 15 Aralık 2020; 14:9:25 >
  • Şartlar müşteri sadece birisine katılır şeklinde değil de yaptığınız harcama sadece bir kampanyaya sayılır şeklinde idi. 10.000TL x 1 500 Puan bu işlem 3x1000+ veya 4x400+ işlemi olarak sayılmaz veya 1000TL'lik işlem 4x400+ kampanyasına sayılmaz gibi.

Ama bu kampanyalara uyan ayrı ayrı işlemler var ve banka sadece bir tanesini (en yüksek olanı) kabul ederse o zaman işler değişir. Öyle bir şartı ben de hatırlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 15 Aralık 2020; 15:18:47 >
  • 500 yattı benim de 300 için beklemedeyim bir tanesini aynı gün yaptım ama şartlar değişmeden.

Uğraşalım biraz bakalım MH ile :D

• Ben bu üç kampanyadan sadece birinden yararlanılır diye anladım şartlarda. Yani en yüksek 10000 e 500. İkinci bir 300 ve 200 vereceklerini zannetmiyorum. Aynı şekilde 300 alana ayrıca başka işlemlerden dolayı 200 daha verileceğini zannetmiyorum. Takipte kalalım yine de.

• 300 +200 yatmadı maximum kaçmış diyorlar 🤣
  • 1000 x 3 Farklı gün Trendyol yaptım gelen yok
    Varmı gelişme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.