Şimdi Ara

e-sim gerçek hayat strateji oyunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

E-sim Sosyal ağ ve Strateji web tarayıcısı oyunudur.

Oyunumuz Askeri , Ekonomi ve Politik olmak üzere 3 ana daldan oluşuyor.

Oyunumuzun içeriğine gelecek olursak başlıca şunları yaza biliriz.

*Siyasi Partiler
    Partiler gerçek hayatta ki gibi Milletvekili çıkarır ve kendi görüşlerini yansıtır.
    Yasalara yön vere bilir.

*Askeri Birlikler
    Askeri Birlikler Partilerden daha önemlidir. Stratejik olarak nasıl Pozisyon alacağınızı belirler.
    Askeri Birliklerde en önemli şey ise Komündür.
    Komünü yani Dağıtımı iyi yapan Askeri Birlik her zaman biraz daha öndedir.

*Anonim Şirketler

Anonim Şirketler hakkında pek bir bilgim yok olmadığı için sizi yanıltmak istemem.
    Biraz Riskli bir iş gibi Şirketten hisse alıyorsunuz filan hissenize göre para kazanıyorsunuz o yüzden hiç girmedim bilmiyorum

Belkide oyunda en güzel gelen şey BAŞKAN seçimleri her Ayın 5'inde Başkan seçilir ve bir Ay boyunca Ülkeyi en güzel şekilde idare etmeye çalışır.
    Bazen BAŞKANLAR Yüzünden iç savaş çıkabilir İç savaş başarılı olursa Milletvekilleri düşer ve yenileri gelir.

Aslında oyunun daha bir çok yönü var ama ben kısa kısa geçtim ve sonra olarak size Saldırıyı nasıl yapacağınızı anlatmak olacak.
    Oyunu sakın Age Of filan benzetmeyin çünkü oyuna bende ilk başladığımda öyle sandım saldırıyı filan.
    Örnek olarak size bir tane Üyelik aldım.

*Ekmek, her gün sıfırlanır ve 10 harcama hakkı verir.
    *Hediye, her gün sıfırlanır ve 10 harcama hakkı verir.
    *Silah, Belkide en önemlisi savaşta hasarınızı belirler q1 q2 q3 q4 q5 diye sıralanır tabi ki fiyatıda ona göre artar.
    Ayrıca Askeri Birlikte Çalıştığınız zaman Ekonomi Yeteneğinize göre Ekmek Silah Gift verilir.
    Hasarı resimde gördüğünüz gibi Envanterinize göre vuruşlar yaparak oynaya bilirsiniz.

https://suna.e-sim.org/lan.695196/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.