Şimdi Ara

e mule porları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • emulede bu tcp ıp portlarını ne yazmamız gerekeyo ne yazarsak öncelikli oluyoruz bilen varmı

• bende cok ugrastım arkadas ama ıp durumumu bir türlü yüksek ıpye cıkaramadım simdi ares kullanıyorum iide calısıyor tavsiye ederim
  • 4662 tcp 4672 udp olması lazım
  • arkadaşım ben burdan çözmüştüm bir bak bakalım http://www.meretx.com/
  • "Public Port Start" "public Port End" "Private Port" "Port Type"
    1000 1000 1000 TCP
    1100 1100 1100 UDP

Zoom modemim var Sorunsuz emule kullanıyorum Freeangel mod da high ID alıyorum sure bekleme gibi bir derdim yok 1kb upload ile GB larca veri indirmistim :)

EDIT

Bu arada sorun yasarsan PM at Gordugum zaman bir sekilde yardım etmeye calısırım Zor cozmustum bende :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sumak -- 19 Ağustos 2005, 2:43:01 >
  • Standart olarak 4662 tcp, 4672 udp geliyor. Ama sen istediğini yapabilirsin. Mesela ben doğum tarihi filan kullanıyorum. Akılda kalıcı olduğu için başka programların ihtiyacın da kolaylık sağlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imparatore -- 19 Ağustos 2005, 5:55:43 >
  • portun ne oldugu degil ama protun acık olup olmamı low ip yada high ip olannızı saglar yani ole olması lazım bilmedigim biseyde olabilir tabi
  • modeminde açık olan portları emulede bağlantı ayarlarına yazarsan hıgh ıp alırısın aksi halde olmaz mesela bende
    tcp 1600
    udp 1700 portları
    açık alcatel modem kullanıyorum aynı portları emule freen angelde bağlantı ayarlarına yazdım 2 saattte 512 k bağlantıda 38 k ile dowonload yaptı
    sözün özü bu iş portlarda biter...
    kolay gelsin
  • benim modem usr 9205 benim bu durumda ne yazmam gerekiyo portları
  • %100 çözüm buraya mutlaka bak..www.e-sipa.de
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.