Şimdi Ara

E-Mail Hesabım Hacklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi benim e-mail hesabım breachlendi ve Rockstar hesabım çalındı. Steam hesabıma da Kore IP'li bilgisayardan giriş denemesi yapıldığı görülüyor.

Şu an Rockstar Games'e ticket attım ve Rockstar hesabımı kurtarmaya çalışıyorum. İçindeki RDR 2 GTA V filan şu an gitmiş gözüküyor asıl hesabıma mevcut e-mailim ile giriş yapamıyorum.

Öncelikle e-mail hesabıma mevcut şifremle giriş yapabildim ancak e-mail hesabımın üstüne olan Steam, Rockstar vs hesaplar gitmiş.

Bu olay başıma nasıl gelmiş olabilir ve bu olaya karşı nasıl önlem alabilirim. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

E-mail şifresini direk karma karışık bir şey yaparak değiştirdim.

E-Mail Hesabım Hacklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExMilitary -- 18 Ağustos 2020; 18:51:5 >

• Bu başıma neden gelmiş olabilir ve bir daha olmasını nasıl engellerim? Başına benzer olay gelen var mı?

• E-Mail Hesabım Hacklendi

bu sitede de breach yiyip yemediğimi kontrol ettim

• Hocam Rockstar çözüyor işleri. Zamanında bende kaptırdım hesabı ama ticket atıp kanıtlayınca hemen verdiler hatta profil ismini bile geri çevirdiler. Her yerde aynı şifreyi kullanınca yakalıyorlar hocam bunun için Google eniştenin önerdiği şifreler gibi şifreleri ve çift korumayı açmak lazım.

• dawras kullanıcısına yanıt

E-mail ve Rockstar hesap şifresi aynı değildi hocam ama şu çift koruma işi Outlook'ta varsa bakayım. Hesabı geri alsam bile RDR 2'de daily challenge streak'im gitmiş olacak hırsızlar yüzünden acaba PC'ye bir yerlerden yanlışlıkla bir şey mi indi? Diye şüphelenme geldi durduk yere breach yiyince.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.