Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

............E M U L E............

4
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> ............E M U L E............
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      57 Mesaj
      20 Mart 2006 02:19:32 Konu Sahibi
      arkadaşlar biraz alakasız mı olacak bilmiyorum ama buraya yazmayı uygun gördüm... emuleden indirdiğim herhangi bi video dosyasını windows media player da açamıyorum lisans alınıyor diye bi uyarı geliyor gerekli ilerlemeleri yaptığımda ise sonuç alamadım bu indirilen dosyalar lisanslımı yoksa bana mı hep lisanslısı denk geliyor ne yapmam lazım ares de böle bi sorunla karşılaşmadım.lütfen yardımcı olun onca süre beklediğim ve neticede indirdiğim filmi izleyemiyorum... şimdiden teşekkürler...

|
      |
      20 Mart 2006 03:01:38
      Dostum bu videonun istediği codeclerin sende olmamasından kaynaklı.google'da "xp codec pack" diye arama yap;indir. o zaman sorunun çözülür.Ben de bunu bilmiodum az mı video sildim bozuk die
      |
      |

O'nu Özlüyorum. Aslında O'nu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama O'nu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü; çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. O'nu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 77 yıl sonra, O'nunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. O'nun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. O'nu arıyorum.. [1881 - 193∞]

Veteriner Hekimi, Gıda Güvenliği Danışmanı
    • Çavuş
      57 Mesaj
      20 Mart 2006 03:23:24 Konu Sahibi
      teşekkürler
      ancak daha fazla bilgi verirsen sevinirim aynen bende senin gibi sinir oldum...
      |
      |
      20 Mart 2006 05:33:23
      emule de bazı dosyalar genelde çoğu 10-30mba arası bunlar lisnslıdır yani istediğin codec i indir yinede açmaz satın almak zorundasın. zaten ful hızla iniyor hemen diğer dosyalara göre

banada denk geldi böyle 3 4 tane lisanslı dosya geri dönüşüm kutusuna yolladım
      |
      |
      20 Mart 2006 13:20:18 Konu Sahibi
      doğru x_bytar_x arkadaşın dediği codeci indirdim ancak hala lisans istiyo codecle pek alakası yok gibi gözüküyo...
      |
      |
haberler
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,124
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.