Şimdi Ara

E-kitap okuyucu tavsiyesi(kindle sony vs..) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
777
Cevap
33
Favori
177.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba . Öncelikle burdaki arkadaşların tavsiyesiyle ve ihtiyacım doğrultusunda aliexpress üzerinden kobo touch almıştım . 2 ay kadar kullandım 4 tane kitap okudum sürekli yanımda taşıdım gece okuma meselesine ilk başta takılmamıştım ama sonradan bana gerek olduğunu farkettim N11 üzerinden Kindle 2015 aldım . Bugün geldi şu an kullanıyorum . Tabi arada baya zaman farkı var ama kesinlikle para konusunda sorun olmayan arkadaşlara kindle öneriyorum çok beğendim herkese tavsiye ederim
  • Arkadaşlar,

Kindle için şöyle sağlam bir İngilizce-Türkçe sözlük nereden bulabilirim?
  • Arkadaşlar merhaba. Kindle'ım geldi. Şu send to kindle eklentisini kullanmak istiyorum. Rehberde
    "Öncelikle amazon kindle hesabınızdan klip.me yi Kindle’ınıza döküman gönderebilmesi için yetkilendirmeniz gerekiyor:Bunun için Your account>manage Your Kindle sayfasındaki soldaki linklerden Personal Document Settings‘i tıklayın ve Approved Personal Document E-mail Listbaşlıklı yerin altına Add a new approved e-mail address linkini kullanarak şu mail adresini de ekleyin : kindle@klip.me"

yazıyor. Amazon sayfası değişmiş sanırım bu izin verme olayı nereden yapılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Arkadaşlar merhaba. Kindle'ım geldi. Şu send to kindle eklentisini kullanmak istiyorum. Rehberde
    "Öncelikle amazon kindle hesabınızdan klip.me yi Kindle’ınıza döküman gönderebilmesi için yetkilendirmeniz gerekiyor:Bunun için Your account>manage Your Kindle sayfasındaki soldaki linklerden Personal Document Settings‘i tıklayın ve Approved Personal Document E-mail Listbaşlıklı yerin altına Add a new approved e-mail address linkini kullanarak şu mail adresini de ekleyin : kindle@klip.me"

https://www.amazon.com/mn/dcw/myx.html/ref=nav_youraccount_myk#/home/settings/payment

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Arkadaşlar merhaba. Kindle'ım geldi. Şu send to kindle eklentisini kullanmak istiyorum. Rehberde

https://www.amazon.com/mn/dcw/myx.html/ref=nav_youraccount_myk#/home/settings/payment

Sayfanın altındaymış, buraya girmiştim halbuki :) Teşekkürler.

• merhaba arkadaşlar. tr ip ile amazondan e kitap satın almak mümkün mü şuan yoksa hala eskisi gibi abd yapmak mı gerekiyor adresi
  • Tecrübelerini paylaşan arkadaşların yorumlarından anladığım kadarı ile Kindle Paperwhite 2015 en mantıklı ürün gibi duruyor. Ürün İstanbul Bilişim de orjinal Moko kılıf ile birlikte 468 liraya satılıyor. N11 de de yine kılıf ve kalemi ile birlikte 479 lira. Kullanan arkadaşlara sorum kalem almak gerekir mi? Çok elzem bir şey değilmiş gibi gelmedi bana kalemi. Ve kalem performansı nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackalmordor

Tecrübelerini paylaşan arkadaşların yorumlarından anladığım kadarı ile Kindle Paperwhite 2015 en mantıklı ürün gibi duruyor. Ürün İstanbul Bilişim de orjinal Moko kılıf ile birlikte 468 liraya satılıyor. N11 de de yine kılıf ve kalemi ile birlikte 479 lira. Kullanan arkadaşlara sorum kalem almak gerekir mi? Çok elzem bir şey değilmiş gibi gelmedi bana kalemi. Ve kalem performansı nasıl?

Kaleme gerek yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki bu Kindle Paper White 2015 modelinde cihazı bilgisayara takıp sürükle bırak yöntemi ile ebook yüklenebiliyor mu cihaza? Bir arkadaşım Kindle keyboard diye bir model kullanıyor. O bu şekilde yüklenebildiğini söyledi ama yabancı sitelerdeki yorumlarda Kindle PW 2015 hakkında Amazon bağımlı oluyorsunuz diyor yorumlarda cihazın eksi yönü olarak?
  • quote:

Peki bu Kindle Paper White 2015 modelinde cihazı bilgisayara takıp sürükle bırak yöntemi ile ebook yüklenebiliyor mu cihaza? Bir arkadaşım Kindle keyboard diye bir model kullanıyor. O bu şekilde yüklenebildiğini söyledi ama yabancı sitelerdeki yorumlarda Kindle PW 2015 hakkında Amazon bağımlı oluyorsunuz diyor yorumlarda cihazın eksi yönü olarak?

Öyle bir şey yok, yükleyebilirsiniz dediğiniz gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba
    Calibro e-kitap okuyucu kullanan varmı? Almayı düşünüyorum. Kullananlar memnunmusunuz?
    http://calibro.com

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kindle Paperwhite 2015 modelini satın aldım ve oldukça beğendiğimi de eklemem gerekir. Kitapları kolayca gerek sürükle bırak yaparak gerek Calibre programı ile kolayca gerektiğinde format da değiştirerek yükledim ve sorunsuzca kullanıyorum şu anda. Aklımda bir sürü soru işareti vardı ebook okuyucular ile ilgili o yüzden benim gibi almak ile almamak arasında kararsız kalanlara tavsiyem gönül rahatlığı ile en azından bu bahsettiğim modeli alabilirsiniz. Ürün ışıklı olduğundan gece okumalarında büyük kolaylık sağlıyor ve gözü hiç yormayan oldukça loş bir ışığı var. Güneşli parlak havalarda henüz deneme fırsatım olmadı ama sorun çıkarmadan kullanılabildiğine dair yorumlar okudum incelemlerde. Alın ve keyifle kullanın. Calibre programı ile ebook arşivini düzenlemek de bir başka keyif...
  • quote:

Kindle Paperwhite 2015 modelini satın aldım ve oldukça beğendiğimi de eklemem gerekir. Kitapları kolayca gerek sürükle bırak yaparak gerek Calibre programı ile kolayca gerektiğinde format da değiştirerek yükledim ve sorunsuzca kullanıyorum şu anda. Aklımda bir sürü soru işareti vardı ebook okuyucular ile ilgili o yüzden benim gibi almak ile almamak arasında kararsız kalanlara tavsiyem gönül rahatlığı ile en azından bu bahsettiğim modeli alabilirsiniz. Ürün ışıklı olduğundan gece okumalarında büyük kolaylık sağlıyor ve gözü hiç yormayan oldukça loş bir ışığı var. Güneşli parlak havalarda henüz deneme fırsatım olmadı ama sorun çıkarmadan kullanılabildiğine dair yorumlar okudum incelemlerde. Alın ve keyifle kullanın. Calibre programı ile ebook arşivini düzenlemek de bir başka keyif...

Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• giovannidrogo kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum hocam, eyvallah...
  • jackalmordor J kullanıcısına yanıt
    selamlar, hocam nerden aldininiz? n11 de kampanyali listeler kapanmis.
  • dayanamayıp kindle new touch aldım ama kılıf bulamıyorum tavsiyesi olan varmı hangi kılıflar uyumlu new touch ile?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darbe43

dayanamayıp kindle new touch aldım ama kılıf bulamıyorum tavsiyesi olan varmı hangi kılıflar uyumlu new touch ile?

Valla aynı sorun bende de var oyüzden şimdilik sadece evde okuyorum.
  • roadrunner07 R kullanıcısına yanıt
    telefoncu tabletcilere sorsak varmıdın bunlar için acaba.
  • Aliexpress te 7 8 dolara bulabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canınıyerim kullanıcısına yanıt
    kaç güne gelir ? hiç yurtdışından bir eşya getirtmedim :S
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.