Şimdi Ara

E-Kitap Hakkında Herşey | E-Kitaplar - E-ink Cihazlar - Çeviriciler (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.826
Cevap
159
Favori
127.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Khiron Hocam bence kindle alın parasını kesinlikle hak ediyor.

@Jacey01 Hocam internetten baktınızmı kitaplarınıza, kitapların çoğu internette var.
  • Kesinlikle baya araştırdım. Zaten %70 i var internette. Fakat yayınevi farklılığı oluşuyor haliyle bu da sayfa sayısında değişikliğe sebep oluyor. Bu yüzden böyle bir program bakıyorum. Bazı yerlerde İphone ile taranabileceği vs söylenmiş.
  • Hocam kitabın sayfalarını telefonla çekip onu yazıya dönüştüren prgramlar vardı ama bilmiyorum doğrusu.
  • ilyaoblomov kullanıcısına yanıt
    ------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumprep -- 7 Mayıs 2020; 22:20:22 >
  • Sağolasın hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyaoblomov -- 19 Eylül 2015; 14:11:07 >
  • Yazıcı mevcut değil elimde. Telefon ile nasıl yapıldığını biliyor musunuz peki ?
  • Hocam telefon için ocr var mıdır, varsa da kullanımı nasıldır bilmiyorum. Ben dslr sattigimdan beri telefonla çekip pc e atıp abby ile düzenliyorum. Office lens e bakabilirsiniz telefonun kamerasından biraz daha kullanışlı olabilir sizin için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kindle bütçemi çok çok aşıyordu açıkçası. Işığın da gereksiz olduğuna amarat verdim benim için. kobo touch aldım bekliyorum. Gelince android kuracağım bakalım.

• hemide kamanlı H kullanıcısına yanıt
    hocam kindle = iphone calibro = samsung
  • Konuyu görünce calibro fiyatlarına baktım resmen uçmuş fiyatlar.. Touch luxu 250tlye almıştım zamanında ve çok memnunum.. bu fiyata bulabilen düşünmeden alsın özellikle 5.9 güncellemesiyle cihaz kendini aştı.

• Bir cihazda ben alayım diyorum ama maalesef e kitap yelpazesi ülkemizde çok zayıf.

Mesela google playde King kitaplarına baktım bütün kitaplar ingilizce olarak mevcut ama birtane Türkçe kitap bile yok ki diğer zibilyon tane kitap içinde bu geçerli. Kendi adıma e kitap anlayışı bu ülkede oturmadan e read almamak olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Adventure.

Bir cihazda ben alayım diyorum ama maalesef e kitap yelpazesi ülkemizde çok zayıf.

Mesela google playde King kitaplarına baktım bütün kitaplar ingilizce olarak mevcut ama birtane Türkçe kitap bile yok ki diğer zibilyon tane kitap içinde bu geçerli. Kendi adıma e kitap anlayışı bu ülkede oturmadan e read almamak olacak

Hocam e-kitabı illa satın alarak sahip olma şartı aramıyorsanız meritokrasi de şu an 3000 e yakın 5 yıldızlı kitap ( kingler dahil ) e kitaplar için emrinize amade durumdadır. E kitap okuyucunuza 1 tıkla atabilirsiniz bunları. Ama ben satın alarak okumak istiyorum derseniz bizim kültürümüzde e kitapların istenilen bollukta ve fiyatta olması için çokça beklememiz gerekebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

quote:

Orijinalden alıntı: Adventure.

Bir cihazda ben alayım diyorum ama maalesef e kitap yelpazesi ülkemizde çok zayıf.

Hocam e-kitabı illa satın alarak sahip olma şartı aramıyorsanız meritokrasi de şu an 3000 e yakın 5 yıldızlı kitap ( kingler dahil ) e kitaplar için emrinize amade durumdadır. E kitap okuyucunuza 1 tıkla atabilirsiniz bunları. Ama ben satın alarak okumak istiyorum derseniz bizim kültürümüzde e kitapların istenilen bollukta ve fiyatta olması için çokça beklememiz gerekebilir.

ekitabın ülkemizde yaygınlaşması çok önemli fakat toplumun kitap okuma alışkanlığı hiç olmadığı için biraz ümitsizim, halbuki hem kağıt tasarrufu hem de diğer birçok yönden çok önemli ve faydalı bir alet. kindle benim şu ana kadar kullandığım en faydalı en sevimli cihaz.

• 18 eylülde verdiğim kobo touch n905c bugün elime ulaştı. araya bayram tatile falan girmesine rağmen hızlı denilebilecek bi' sürede kapıma kadar geldi. ürün buhttp://www.aliexpress.com/item/Original-Kobo-Touch-N905C-WIFI-screen-e-ink-ebook-reader-e-book-ereader-ink-books-100/32382707561.html
    ürün yazdığı gibi rebushed. ancak kırık çıkık vs. bi şey yok. kozmetik olarak tertemiz.
    son güncelleme ile türkçe desteği gelmiş arayüz ve sözlük için. sırf sözlük için android kurmuştum. sonra yeni güncellemenin changelogunda fark ettim ki türkçe eklenmiş, geri döndüm resmi yazılıma.
    yaklaşık 3 dk. lık uğraş ile elinizdeki hafıza kartına sistemi kurup onun üzerinden kullanabiliyorsunuz. calibre ile sıkıntısız. kendi programı pek kullanışlı gelmedi bana. görebildiğim kadarıyla cbr desteklemiyor. diğer formatlarda sıkıntı göremedim şimdilik.

daha önce çok e-ink inceleme şansım olmamıştı. ancak beklediğimden fazlasını buldum.
    ilk açtığımda ekranda cihazı şarja takın gibi bi ibare vardı. ben onu ciddi ciddi ekrana iliştirilmiş kağıt zannettim, değilmiş :D

• Arkadaşlar burs çıkarsa enbkısa zamanda bende bir e kitap okuyucu alacağım dua edin

• merhaba

Dergilerin son sayısı eklenmiştir.Buradan indiriniz.

http://ebookhanem.blogspot.com.tr/

E-Kitap Hakkında Herşey | E-Kitaplar - E-ink Cihazlar - Çeviriciler

• Aliexpressten kobo touch almıştım
    1-2 saat kullandım
    Hazır halde kindle kullandığım için kobo touchu
    n 905b satmayı düşünüyorum ilgilenen ulaşabilir

160 tl dir
    Ptt şubenize ücreti benim ödeyeceğim şekilde gönderebilirim
    Siz gidip şubeden teslim alırsınız

Aliexpresste 50 dolar

Hemen satmak istediğimden dolayı fiyatı uygun tuttum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 24 Ekim 2015; 16:27:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar

2 adet yeni kiatp eklenmiştir.Buradan indiriniz.

http://ebookhanem.blogspot.com.tr/

E-Kitap Hakkında Herşey | E-Kitaplar - E-ink Cihazlar - Çeviriciler E-Kitap Hakkında Herşey | E-Kitaplar - E-ink Cihazlar - Çeviriciler

• Calibro Touch Lux e Türkçe-Türkçe sözlüğü nasıl ekleyebiliriz ?

• silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 13 Ekim 2017; 14:46:42 >
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.