Şimdi Ara

e:failed to mount hataları lütfen acil yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> e:failed to mount hataları lütfen acil yardım edin
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    68 Mesaj
    Merhaba, garantisi bitmiş samsung s4 mini i9190 telefonum şarjda dururken aniden kapanıp açıldı, sürekli açılıştaki samsung logosuna geliyor bekliyor ve bunu sürekli tekrarlıyor. kies kurdum fakat bağlanıyor diyor o da öyle kalıyor. odin'in birkaç modelini indirdim hepsinden en az 3 türk 2 rus rom yükledim , recovery yükledim, root yaptım, 4 parça rom indirdim, efs boatloader yaptım olmadı. hatta bugün orta dereceli birkaç teknik servise gittim kem küm falan filan yarın öbür gün yaparız dediler vermedim. recovery ekranında hangi işlemi yapıyorsam kırmızı yazılar ile hata çıkıyor hiçbirşeyi kabul etmiyor, aşağdaki resimler gibi şeyler çıkıyor ne yapmam gerekli bir yol yordam bilen varsa yardımcı olsun lütfen acil....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oNuR0675 -- 3 Ocak 2016; 23:38:06 >

|
    |

• Yarbay
    14754 Mesaj

PIT dosyasıyla kurulum yapmayı denediniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    oNuR0675 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
son dakika
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.