Şimdi Ara

e el insaf be hocam (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Nasıl ortada bisey yokken diyebiliyorsunuz anlamıyorum! Birileri Sinan Enginin yetkilerini almaya calısır, baskandan daha cok sevilen saygı duyulan futbolcuların babaları yoneticiler istifa eder,para icin forvet satılır,devre arası kampı yapılmaz spor salonunda basket oynarlar!bunlar gayet acıklayıcı sebeler sanırım!ordada bisey demeyin bari!bunları nasıl goremiyorsunuz anlamıyorum!
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by m_girit</i>
    <br />

Hakem hatalari yuzunden hakklarinin yendigini soyleyen BJK li yoneticiler, bu mactan sonra da " ey futbol federasyonu bizim hakemlerin yardimina ihtiyacimiz yok, bizi kimse kollamasin, bizim sampiyonluk inancimiz devam ediyor" diye bir aciklama ozellikle Sinan Engin den gelseydi suna eminim ki kimse BJK ye bu kadar antipatili bakmazdi.

bunu bir fenerbahceli olarak ben bile dusunurken BJK li kisiler nasil olur da dusnunemez. BJK resmen federasyonun oltasina takilmistir.

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

arkadaslar biz bosuna konusuyoruz vallahide billahide.

Sinan Engin in yaptigi aciklamaya bak bugun;
    2 Penalti da hakliydi
    Bulent in eline carpan top penaltiydi.
    Attiklari golde ofsayt haricinde Necati ye el vardi

Ya ben BJK liler icin federasyonun oltasina takildilar dedim ama bunlar meyhane masasina balik olmuslar kimse farkinda degil.

Bu topicde tartismalar hep ayni mantikla ama farkli kelimelerle ayni seyler anlatilarak yaziliyor, bunun sonu yok.

Bence bu sorunlarin nasil objektif cozuluceginden bahsedelim biraz.

saygilar

• Yil 2013 ayni seylerden sikayetciyiz

Hocam bide konu yanlis yere acilmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.