Şimdi Ara

e el insaf be hocam (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tunasilah,ben sana hakkımız yendi dedim mi?Veya kaç Fenerli sizin gibi çırpınışa geçti?Ben ne dedim,skoru iki farklı etkileyecek hatalara rağmen kazanabiliyoruz dedim.İyi olan takım hakeme rağmen kazanır.Haksız yenen ve haksız verilmeyen gollere "İyi ki" diyorsun,ondan sonra gelip bana sarı kartlarınızı anlatıyorsun.Sizin hangi maçınızda skoru iki farklı etkileyecek hata yapıldı?Veya bize hangi önemli maçta iki süper penaltı verildi?Şimdi ben sana geçen sene nasıl şampiyon oldunuz biliyoruz diyeceğim,sen de diyeceksin ki biz çatır çatır top oynadık bileğimizin hakkıyla şampiyon olduk herkes biliyor diyeceksin,geçen sene Cimbom da iyi top oynamıştı.Ayrıca sizin futbol oynamadan aldığınız ballı maçlara ne oldu?Pardon sizin hakemler tarafından engellendiğinizi unutmuşum.Oynamadığınız maçlarda bile hakem parmağı vardı.Türkiye'de hakemler futbolcuların yeteneklerini bile etkileyebilecek derecede güçlü ya...

Şimdi soruyorum,ligde Beşiktaş mı iyi top oynuyor,yoksa Fenerbahçe mi?Cevap belli,biz bir zamanlar iyi oynardık,hakemler bizi çelmelemeseydi.Hatta biraz daha ileri gidelim,BJK Fener'den daha iyi top oynuyor...

Şampiyonluğu kimin hakettiğini 3 hafta sonra göreceğiz,bakalım o maçtan sonra da hala baldan veya hakemden bahsedebilecek misiniz?Kesin de o maça Cem Papila'yı verirler ha...

• ne demek ya iyi olan hakeme rağmen kazanır. böyle bir mantıkmı var ya.zaten hakkımız yendi falan diyemezsin çünkü ortada yenen bir hak yok.Bu arada Türkiyede hakemlerden en çok canı yanan takımın Beşiktaş olduğuda tartışılmaz.Mantıklı objektif bir insan Gs-Bjk maçını basının kışkırtmalarıyla başkanların etkisinde kalarak değil kendi gözlüğüyle seyrettiği zaman görecektir kimin lehine daha çok kimin lehine daha az hata yapıldığını. o küçümsediğin sarı kart ve o yerden yere vurduğunuz hakem sayesinde rizeden beleş 3 puan aldınız siz.ne acıdırki fenerin lehine inanılmaz dünyada örneği zor görülen bir hata yapan hakem 2 hafta sonra maça çıkarken adam 3-5 tane hatalı karar verdi deiye hakemliği bıraktırıldı. hem maçta çıkması gerekenler sarılar değil kırmızılardı.sen zaten sorduğun sorulara cevapları vermişsin benim diyecek fazla bişeyim yok .bu arada şampiyonluğun bir maçtaki sonuca göre hakedilip edilmeyeceğide tartışılmaz bile.yok o maça cem papilayı vermezler merak etme ben bu hafta bekliyorum cem papilayı Beşiktaş maçına.

• elbruz hocam senin soyledigine kargalar guler...
    fark 6 puan olduktan sonra fenerin macı cevirebilecegi zamanlarda fener aleyhine kararlar verildi...
    ikinci yarının ilk 2-3 haftasında bu sekilde hakem hataları(!)olsaydı hangi macı,nereden cevirecektiniz?ilk 5-10 dakikakda bu sekilde yenen gol,sayılmayan gol takımın moralini bozmak yerine itici guc olusturur,takımı atesler...
    ankaragucu macında biz 1-0 galip durumdayken aynı o macta attıgımız ve verilmeyen gol kadar tartısmalı bir pozisyonda gol yedik.hemde son 5 dakika kala...ondan once buz gibi penaltımız verilmedi...ikinci gol olsaydı hangi macı cevirecekti ankaragucu?...isin ilginc tarafı o macta da dayak yedigimiz halde 1 kırmızı,5-6 sarı kart gorduk...oyun dısındaki furbolcumuz hakemi kolundan cekti diye kırmızı gordu...
    ama bu hafta sabrinin hakemin gidip elleriyle gogsune vurdugunu kimse gormedi.hemde oyun icinde.gormediniz cunku isinize gelmiyor....
    diyarbakır macında golu yedigimizin 30.saniyesinde sergen gol attı hemde 1 metre geriden cıkıp,sayılmadı...oyun 1-1 olduktan sora bjknin o moralle macı cevirip galip gelemeyecegini iddia eden kusura bakmayın ama futbolla ilgilenmeyi bırakıp voleybol macı,formula yarısı falan seyretsin bence....

adamlar istedigini elde etti.fark 6 puan olduktan sonra bjk-gs ve fb a.sebat maclarında da gozgore gore hata yaptırdılar hakeme,amac"bakın bjk lehine,fb aleyhine hatalarda olabiliyor"dedirtmekti insanlara....
    "atı alan uskudarı gectikten"sonra...

iyi taktik ama "yemeyenler!"de var gordugun gibi...

birkez daha soyluyorum,dilimde tuy bitti arkadaslar;
    "bu son iki haftada olanlar sırf federasyon,mhk ve onların bu tavrından fayda saglayacakların kendilerini temize cıkarma cabasıdır.gormek isteyen gorur,istemeyen kafasını kumun icine gomer!!!"

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ilkerinanç</i>
    <br />
    "bu son iki haftada olanlar sırf federasyon,mhk ve onların bu tavrından fayda saglayacakların kendilerini temize cıkarma cabasıdır.gormek isteyen gorur,istemeyen kafasını kumun icine gomer!!!"

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

ben fenerbahceliyim

bu dedigin cok dogrudur ama sunu da eklemeliydin bence:

1-)Hakem hatalari yuzunden hakklarinin yendigini soyleyen BJK li yoneticiler, bu mactan sonra da " ey futbol federasyonu bizim hakemlerin yardimina ihtiyacimiz yok, bizi kimse kollamasin, bizim sampiyonluk inancimiz devam ediyor" diye bir aciklama ozellikle Sinan Engin den gelseydi suna eminim ki kimse BJK ye bu kadar antipatili bakmazdi.

bunu bir fenerbahceli olarak ben bile dusunurken BJK li kisiler nasil olur da dusnunemez. BJK resmen federasyonun oltasina takilmistir.

2-)Fenerbahceye gunahini bile verme soz konusu olmayan ERGUN GURSOY cikipta fenerbahce magdur olmus diyebiliyorsa ben "okuzun altinda buzagi ararim arkadaslar" ki ERGUN GURSOY galatasaray tarihini SAHIN ARABALARI rakip takima gondererek tesvik primi yapip degistirmistir ve 14 sene ulasilamayan sampiyonluga goturmustur.
    Dedigim gibi ben bu samimiyete inanmiyorum arkadas o adam FENERE gunahini vermez!

3-)Sadece sunu soylemek istiyorum Fenerbahce hakkinda.Lutfen birseyi gormezlikten gelmeyelim.Fnerbahce son 12 macta 11 galibiyet 1 beraberlik almistir ligde. Fnerbahcenin bir yukselis icinde oldugunu kabullenelim. BJK ise dusustedir gozle gorulur sekilde ve bunun sorumlusu LUCESKU dur.
    Devre arasi kampi nasil degerlendirdi BJK, lutfen hatirlayin arkadaslar.

4-)100. yil muhabbeti de cok sikmaya basladi.
    Simdi GS transfere 100 milyon dolar ayirip seneye hakkiyla sampiyon olursa sen sokaktaki 5 yasindaki cocugu nasil inandirican GS nin hakkiyla sampiyon olduguna
    simdiden FB nin 2007 yili sampiyonu oldugu soyleniyor.

YAZIK YAZIK YAZIK

bence turk futbolu ,hakemler ,seyirciler, spor yazarlari, federasyon
    nasil duzelir bunlari icin tartisalim biz, yoksa 10 sene daha bu muhabbetleri yapmaya devam ederiz.

saygilar

• İyi takım hakeme rağmen kazanır olayını siz bilemezsiniz çünkü siz hakemler sahnede değilken bile kazanamıyorsunuz.Ben düşünecelerimi siz veya kargalar gülsün diye yazmadım zaten.Bir sürü yazmışsınız yine,aynı şeyler etrafında dönüp duruyoruz,sen hala bizim Rize maçımızı mevzu ettiğine göre sen de kulübünün yalanlarıyla besleniyorsun demek ki.Lucescu bizim Rize maçımızla uğraşacığına kendi takımıyla uğraşşaydı bugün böyle olmazdınız (kimbilir kaçıncıya yazıyorum).Ayrıca hadi o maçtan 1 puan aldık diyelim,fark 4 puan olurdu.Ha yine dersin ki ya diğer puanlar...

Kısaca deyin işte her bok sizin altınızdan çıkıyor diye.Fenerbahçe'ye yapıldığında "itici" güç olanlar size yapılınca "çekici" güç oluyor her nedense.Aslında ben o haksızlıklardan şikayet etmeyeceğim de siz size yapılanlardan(!) şikayet edince biz de altta kalmayalım bari dedik,tabi düşünceleri kabul ettirmek için avazı çıktığı kadar bağırmak gerekiyor.Ortada yenen bir hak bile yok" tabi.Niye?Çünkü Fenerbahçe'nin hakkı diye bir şey bile söz konusu olamaz zaten.Her türlü dolap Fenerbahçe lehine dönüyor ya yıllardır,size göre.Ya Beşiktaş?Daha bir sürü tırı vırı şey...

Aslında ben kendi yaptığıma da bir anlam veremiyorum.Şimdiye kadar bu kadar körü körüne Beşiktaş'ı savunan ve Fenerbahçe'ye her koşulda bok atmayı bilen,hatta kendince istatistiksel belge vermeye çalışan,iki mükemmel penaltıyı ve skoru iki farklı etkileyen hataları haksızlıktan saymayıp haksız çıktığını savundukları sarı kartlar için bile kıyamet koparan Beşiktaşlılara etrafımda çok Beşiktaşlı olmasına rağmen rastlamadım.Sanki siz ikiniz bütün Beşiktaşlıları temsil ediyormuşsunuz gibi size ne anlatmaya çalışıyorum.Sizin gibiler ve Ali Şen denen ş....siz sayesinde yıllardır Fenerbahçe'ye karşı süregelen antipatiyi yıkamıyoruz.Ve bu antipati de yeni nesillere geçiyor.Ben muhabbetim olan Beşiktaşlılarla kaldığım yerden devam ederim,siz bana cevap yazmaya zahmet etmeyin.Biz birbirimizi biliriz,paşa paşa geçiniriz...

• Abi bu besiktaslılara boyle mukemmel acıklayıcı postlar atmayın alıskın degildirler!Takımlarındaki cokmenin verdigi ezikligi hakemlere ,federasyona, fb ye saldırarak acısını cıkarmak istiyorlar ama bende anlatmayı denedim daha once nafile!ugrasmayın hic hala samsun macı rize macı deyip dururlar!
  • +1
  • sayın elbruz;
    rize macında baska takımın kayırılıp,samsunda da kendi takımının engellenmeye calıstıgını dusunen bir futbolcunun nasıl konsantre olup maclara asılmasını beklersin?"rize macı samsun macı deyip duruyorsunuz"diyorsun...
    aynı olaylar fenerbahcenin basına gelseydi(hadi diyelim ama haklı ama haksız)siz fenerbahceden basarılı olmasını beklermiydiniz...
    gecmis sezonlarda iki mac kaybedip lige havlu atan takım sanki baska bir ulkenin baska bir takımıymıs gibi konusuyorsunuz...
    ayrıca arkadaslar samsun macı daha sonra gelen 2 macı da etkiledi birseyin farkında degilsiniz herhalde yada isinize gelmiyor...5 oyuncudan 3u o mac sonrasındaki 2 karsılasmada oynamadı ve bu futbolcular da savunma ve orta saha ve hucumun en onemli oyuncularıydı;ibrahim,pancu,ilhan...
    bjknin samsun macında yenilmesi kimsenin bahanesi olamaz ama problem bu mactaki yanlı tavırların bjknin oyun duzenini bozacak kadar etkilemesidir.
    yani fbnin en onemli uc futbolcusunu(hooijdonk,tuncay umit ozat) kırmızı kartla oyundan atın ve daha sonraki 2 macında oynamasın bu uc futbolcu gorelim bakalım fenerin hali nice oluyor?
    benim herzaman soyledigim birsey var;"bu samsun macında olanlar bjknin onunu kesmek icin yapılan planların baslangıcıydı.sadece bir maclık degil,3 macın skorunu da etkiledi bu mac..takımı ve oyuncuların motivasyonunu ve takımın kendine olan guvenini etkiledi...
    bjknin en buyuk ozelligi ve hatta iki senedir zirvede olmasını saglayan 2-3 adamla topa basma,orta sahada pres ve kontraatakla gol atıp skoru belirleme ozelligini kaybetti takım...
    bir takımın oyuncularına her macta kırmızı,sarı kart gosterdigin zaman futbolcu topa girerken daha urkek olur...
    "bjk forvet oyuncularını sattı,ondan bu hale dustu"tezi de cok komik geliyor bu yuzden...
    gecen sene ve bu sene bjknin gollerine bakın bir kac tanesi forvet oyuncularından gelmis?

bu iki kere iki dort...
    ayrıca "fenere bok atma"lafını nerden cıkardın anlamadım...
    ben sadece "bjknin onu kapanıyor,engelleniyor"dedim.ikisi arasındaki farkı nasıl anlamıyorsunuz olur sey degil..."fenerin maclarında ise bunları gormuyoruz"diyorum.bu benim fikrim.seni ikna etmek mecburiyetinde degilimki?
    bu hafta olanlar bjkyi magdurken suclu durumuna dusurmek icin uydurulmus senaryolardır kardesim.sen ne gormek istiyorsan onu gor...
    fb kazayla sebat macında puan yitirseydi gs-bjk macındaki o penaltılar olmazdı,bizde burada bosuna konusmak zorunda kalmazdık bena emin ol!
    simdi ne oldu?
    bjk 3 klubun haklarını gaspetmis oldu(fb,gs,ts)...
    vay be biz neymisiz yahu?
    hocam eger bjk kollanmaya calısılsaydı o samsun macı bilmemne olmazdı.su anda da fark 35 puan falan olurdu.cunku fener coktan havlu atmıs olur,daumda almanyada kendine klup arıyor olurdu...
    kendinizi kandırmayı bırakın artık.
    ama ne taraftan bakarsan o tarafını gorursun....
    ayrıca bu "kimin daha fazla bjkli oldugu muhabbeti"ni de bırakın artık.bu sizin sorununuz degil.
    siz kendi takım ve taraftarınıza bakın...
    ama haklısınız turkiyede yasadıgımı unutuyorum bazen.burada hakkını aramaya calısıp sesini biraz yukselttigin zaman goze batarsın ve seni sevmezler.

• Ben Fenerbahçe'nin öyle bir durumda başarılı olmasını beklerdim,en azından bir 3 puan kaybetmiş olurduk.Ayrıca Rize maçını belki yirmi kere yazdım bu forumda,size ne gibi bir zararı var?Futbolcularınıza psikolojik danışmanlık mı yapıyorsun?Kulübünün ucuz mazeretlerine sen de kanıyorsun herhalde.O sizin Lucescu çıkıp açıklama yapmasaydı sen bunları yazmayacaktın çünkü aklına gelmeyecekti.Fener'e bok atma olayı sadece bu topic için geçerli olan birşey değil,ayrıca sizin de o kadar çok postunuz var ki sen bile haberdar değilsin yazılanlardan.tunasilah'ın söylediği "Fener'in de bu hale nasıl geldiğini biliyoruz" ifadesi sana göre bok atmak değil de gerçekleri yazmak herhalde.Yoksa Fener hiçbirşeye karışmıyor,herşey federasyon ve MHK'da demeye mi çalışıyorsun?Sonuçta haftalardır aynı şeyler etrafında dönüyoruz,bir yere de varacağımız yok.Siz hala kollandığımızı ve çekildiğinizi düşünüyorsunuz ki aslında bu kulübünüzün birkaç hafta yaptığı açıklamalardan kaynaklanıyor,biz de diyoruz ki bunlara kanmayın,her başarısızlığın ardında sığınacak delik arıyorlar çünkü liderdiniz ve başka türlü hesabını veremezlerdi...

• Ben Fenerbahçe'nin öyle bir durumda başarılı olmasını beklerdim,en azından bir 3 puan kaybetmiş olurduk.Ayrıca Rize maçıyla,belki yirmi kere yazdım bu forumda,sizin ne işiniz var?Futbolcularınıza psikolojik danışmanlık mı yapıyorsun?Kulübünün,özellikle de Lucescu'nun ucuz mazeretlerine sen de kanıyorsun herhalde.O sizin Lucescu çıkıp Rize maçıyla ilgili salak açıklamasını yapmasaydı sen bunları yazmayacaktın çünkü aklında olmayacaktı.Fener'e bok atma olayı sadece bu topic için geçerli olan birşey değil,ayrıca sizin de o kadar çok postunuz var ki sen bile haberdar değilsin yazılanlardan.tunasilah'ın söylediği "Fener'in de bu hale nasıl geldiğini biliyoruz" ifadesi sana göre bok atmak değil de gerçekleri yazmak herhalde.Yoksa Fener hiçbirşeye karışmıyor,herşey federasyon ve MHK'da demeye mi çalışıyorsun?Sonuçta haftalardır aynı şeyler etrafında dönüyoruz,bir yere de varacağımız yok.Siz hala kollandığımızı ve çekildiğinizi düşünüyorsunuz ki aslında bu kulübünüzün birkaç hafta yaptığı açıklamalardan kaynaklanıyor,biz de diyoruz ki bunlara kanmayın,her başarısızlığın ardında sığınacak delik arıyorlar çünkü liderdiniz ve başka türlü hesabını veremezlerdi...

• peki sen mantıklı bir acılklama getir bir takım 8 puan ondeyken ve hicbir problemi yokken nasıl bir anda 6 puan geriye duser...
    fenerin tek basına puan kazanması yetmiyordu.bjkninde puan kaybetmesi halinde fenerin potaya girmesi saglanabilirdi.
    ve adamlar senaryolarını ikinci yarı isleme soktular...
    bir samsunspor bjk macı varki 32 yasındayım ve yaklasık 20-25 senedir futbolla ilgiliyim,ben hayatımda boyle bir mac gormedim.baska maclarda(onceden oynanmıs ve halen oynanan)sarı kart bile verilmeyen pozisyonlarda ilk yarıda 3 oyuncumuzu kaybettik.ve bu 3 oyuncunun yoklugu daha sonraki 2-3 mactada bizi etkiledi.sakatlık ve kart cezası yuzundan defans oyuncuları yanyana iki mac bile oynayamadılar...
    2 futbolcu oyundan atılıp bjk ikinci yarıya 9 kisi devam edecekken ahmet yıldırımı oyundan neden attılar arkadaslar?ne yaptıda sarısı bile olmayan adam kırmızı kart gordu o macta?siz hayatınızda oyle bir kırmızı kart gordunuz mu?
    ben bunda artniyet ararım arkadas.9 kisi eksik baslasa ikinci yarı mac bu kadar cıgırından cıkmayıp bjk puan veya 3 puan alacaktı da ondan bu sekilde bir kart gosterdiler ve bjknin orta saha ve savunma blogunu bir anda oyundan dusurduler....
    peki o kadar delikanlıydı bu adamlar ilhanın kendini attırmak icin yaptıgı o kadar hareketten sonra(yan hakeme fırlattıgı bir kartopu var gazetelerde.isteyene gonderebilirim bu resmi)neden ilhanı atamadı oyundan?en son artık alanen bir faul yaptı zorla attı oyundan.
    bunlarda art niyet aramayanın da kusura bakmayın ama zekasından biraz suphe ederim...yada en masumundan"safsın"derim...
    tabi size gore etkilemez bunlar bir takımın oyun sistemini...
    bana boyle pozisyonlara kırmızı kart gosterilmis baska bir mac gosterin ben de susacagım artık.(gs-fb macı vardı 2 sene once buna benzer ama bir futbolcu rakibe kafa attı diye,bir futbolcu adamın ustune bastı diye diger bir futbolcu da protestoya devam ettigi icin ilk sarı kartın uzerine aynı dakikada ikinciyi gorup cift sarı karttan atıldı.hasan sasın ise niye atıldıgını hala bende anlayamıyorum o macta:)) benim isyanım buna...
    fener tabiiki sampiyon olsun ama bir takımın onu kesilerek degil...
    oynarlar maclarını kim daha iyiyse o olur sampiyon...benim mantıgım bunun dogru oldugunu soyler hep...
    ha bu arada "bjknin avukatlıgını yapıyorsun"diyorsun.ben inandıgım seyi yazıyorum buraya,kimsenin avukatlıgını yapmıyorum...
    sende benimle aksini iddia ettigin icin fb avukatı oldugunu soylemedim hic...
    aslında vicdanlar bu sene bittikten sonra herseyi daha mantıklı gorup ona gore karar verecek ya,hadi neyse!

• @peki sen mantıklı bir acılklama getir bir takım 8 puan ondeyken ve hicbir problemi yokken nasıl bir anda 6 puan geriye duser...

o zaman ispanyada real madrid de engelleniyo bu sezon içinde 3 haftada 7puan yitirdiler 2. ile aralarında 8 puan farktan 1 puana düştü ama ben duymadım biz engelleniyoruz diyen yönetici :D

[bgdnc2][bgdnc2]
  • adamlar 2 senedir bükülmeyen bileği öpeceklerine komple koluyla birlikte kestiler sonra da "yav neden böyle strese(!) soktunuz da bu kadar geriye düştünüz" diye aklı sıra medyanın takımının şampiyonluğunu aklama çabasındalar...

"gaste"nin biri de Beşiktaş 6 puan geriye düşene kadar yapılan katliamlara ses çıkarmayıp "nasılsa iş bitti" deyip 6 puan farktan sonra(Diyar maçı) "Beşiktaş ı resmen katlediyorlar, hakemler şampiyonu tayin ediyor" diye manşetten haber veriyor. biz de yedik ya. sonra aynı "gaste" ertesi gün "geçen sezon da fb son haftalarda çok çekmişti hakemlerden" deyip garip bir savunma yapıyor abileri için. (sanki geçen sezon şampiyonluğa gidiyolardı son haftalarda)

biz Beşiktaşlıyız kardeşim, yemeyiz bunları. tecrübeliyiz çünkü...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by kunteper</i>
    <br />@peki sen mantıklı bir acılklama getir bir takım 8 puan ondeyken ve hicbir problemi yokken nasıl bir anda 6 puan geriye duser...

o zaman ispanyada real madrid de engelleniyo bu sezon içinde 3 haftada 7puan yitirdiler 2. ile aralarında 8 puan farktan 1 puana düştü ama ben duymadım biz engelleniyoruz diyen yönetici :D

[bgdnc2][bgdnc2]

hocam anladımki sırf yazmıs olmak icin yazıyorsunuz.
    3 haftada 7 puan kaybetmekle 6 haftada 17 puan kaybetmek aynı seymi sizce?
  • ee o realmadrid siz beşiktaş jimnastik klübüsünüz arada o kadar da fark olsun dimı :D sonra onlar zidanı yada figoyu satmadılar siz ise ilhan mansız ahmet dursun bunlara yol verdiniz tabi zidane ile bunları yanyana yazmak ayıp ama sizin klüp bazında da onlar zidane sayılmaz mı :)

bu arada hocam anladımki sırf yazmıs olmak icin yazıyorsunuz. uslubu pek şık değil bence tabiki yazmış olmak için yazıcam sizin yazmanızda daha derin türk futbolunu baştan sona değiştiricek bi derinlik mevcut mu ki benim yazdığımı bu şekilde değerlendiriyosunuz?maksat muhabbet olsun diye yazıyoz işte burda yazdıklarımız hiç birşey değiştirmez zaten ne maçların sonucunu nede şampiyonu [frndsp]
  • "anladımki sırf yazmıs olmak icin yazıyorsun"
    bu uslubun neresinde bir gariplik veya yanlıs var?
    farkındaysan bir sitem bu...

ha dogru bu arada aziz yıldırım neden geri dustugumuzu acıklık getirmisti dimi...
    giden futbolcular.
    ey aziz yıldırım baskan; bir tek ilhan mansız ayrıldı takımdan.o da iki mac varsa ucuncusunde yoktu zaten...ahmet dursun ise iki senedir kac macta oynadı bjk futbol takımında?

yaw bari savunma,acıklama yapıyorsun kendini gulunc duruma dusurme bari:)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by kunteper</i>
    <br />

bu arada hocam anladımki sırf yazmıs olmak icin yazıyorsunuz. uslubu pek şık değil bence tabiki yazmış olmak için yazıcam sizin yazmanızda daha derin türk futbolunu baştan sona değiştiricek bi derinlik mevcut mu ki benim yazdığımı bu şekilde değerlendiriyosunuz?maksat muhabbet olsun diye yazıyoz işte burda yazdıklarımız hiç birşey değiştirmez zaten ne maçların sonucunu nede şampiyonu [frndsp]

#351;imdi arkada#351;#305;m, orda yazm#305;#351; olmak için derken yaz#305;lanlar#305;n mant#305;kl#305; ve tutarl#305; olmas#305;ndan bahsediliyor. tabi yazm#305;#351; olmak için herkes yazabilir ama onun yeri de bence "gereksiz msjlr" d#305;r.

• evet ben gülüncüm dimi arkadaşlar burda topu topu 4 tane bjk lısınız haftalardır aynı şekilde yırtınıp duryorsunuz devam edin tırmalayın bakalım ne olcak devam istediğiniziz kadar yırtının. biz şampiyon olacağız siz ise anca 3. olursunuz hatta devam edin yırtınmaya daha önce de dedim ya çok komik oluyorsunuz inanınki fenerin şampiyonluğunun yada galibiyetlerinin ötesinde bir keyif bu sizin inlemelerinizi dinlemek beni hiç rahatsız etmiyo artık :D

devam devam çok başarılısınız eğlendirin diğer arkadaşları sayenizde boş vakitelerimizde eğlenecek bişeyler çıkıyo :))

Şimdi rahatladınız ve aldınız mı cevabınızı demmekki sizin uslubunuz bu şeklide cevap vermeyi gerektiriyo :))
  • "gereksiz" e yaz dedik hala buraya yazıyosun.
  • ben forumu aradım taradım burdan gereksiz bir yer göremedim sayg değer arkadaşım onun için buraya yazıyorum. ve herkese uslubunca cevap veriyorum artık. saygılar :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.