Şimdi Ara

E-devlet’e soy ağacı sorgulama hizmeti eklendi: Alt-üst soy bilgisi sorgulama (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.448
Cevap
22
Favori
284.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: theheist

Giren arkadaşlar nasıl giriyor kaç saattir bekliyorum hiç bir değişme yok.

Beyler ilk aşamada sadece bizim ismimiz mi çıkıyor girenler bilgilendirsin
  • Her Türk gibi Dust2 bekliyordum, memleket Cobblestone çıktı şoklardayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: animetrk

Sonuçları alanlar nasıl bir sayfayla karşılaşıyor acaba? Sansürlü bir şekilde paylaşabilecek var mı?

ilk sayfada paylaştım hocem ben
  • Anasını ağlatmışlar sitenin aynı ösym gibi. 80 milyon bu anı bekliyordu galiba hücum etmişler. İşleminizi sıraya aldık diye bekletiyorlar.
  • Osym de sınav sonucuma bakarken bu kadar beklemedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende baska bir islem icin girdigimde yogunluktan suphelenmistim demekki sebebi buymus. Daha oncede baska biryerde sorgulama acikta fakat baska isler icin kullanildigi icin kldirilmisti. E devlete tasinmasi guzel olmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Infinitum kullanıcısına yanıt
    Dh'deki herkes akraba sayılır hocam. Hepimizin soyu Kıpçak çıkıyor. Giremiyorsanız denemenize gerek yok.

• Venedik çıktı,bunu delil gosterip vatandaslik basvurusu yapabilirmiyiz

• Alt ve Üst Soy belgeniz E-Devlet üzerinden üretilememektedir. Lütfen belge temini için en yakın İlçe Nüfus Müdürlüğüne müracaat ediniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trcpt

Alt ve Üst Soy belgeniz E-Devlet üzerinden üretilememektedir. Lütfen belge temini için en yakın İlçe Nüfus Müdürlüğüne müracaat ediniz.

Adam soysuz çıktı Rıza Baba.
  • ınsanlara 3 saat pc asında beklettıkden sonra cıkan sonuc Alt ve Üst Soy belgeniz E-Devlet üzerinden üretilememektedir. Lütfen belge temini için en yakın İlçe Nüfus Müdürlüğüne müracaat ediniz.
  • Büyük büyük dedeniz ermeni büyük büyük babaanneniz kürt büyük büyük büyük dedeniz rum da çıksa "Türk devletine vatandaşlık bağı ile bağlı olan herkes Türktür." -Madde 66

• quote:

Orijinalden alıntı: trcpt

Alt ve Üst Soy belgeniz E-Devlet üzerinden üretilememektedir. Lütfen belge temini için en yakın İlçe Nüfus Müdürlüğüne müracaat ediniz.

• Alt ve Üst Soy belgeniz E-Devlet üzerinden üretilememektedir. Lütfen belge temini için en yakın İlçe Nüfus Müdürlüğüne müracaat ediniz.

yapacagınız işe şitimmm
  • Güzel hizmet. Ben de Nevşehirliyim, muhtemelen arada birkaç tane Kapadokyalı Rum görebilirim, veya Maraş bölgesindeki Araplardan veya Ermenilerden de karışmış olabilir bize.

Bunlar gurur duyulacak kültürel zenginliğimiz bence. Osmanlı'da ne güzel her millet kendi kültürünü koruyarak yaşıyormuş. Keşke 1900'lü yılların konjonktürü farklı olsaydı da Atatürk ulus devlet kurmak zorunda kalmasaydı. Bunlar hep Fransız Devriminin zararları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşten çıkanlarda geldi hepten kitlenir artık.
    Gece 2 ye kadar unutun girmeyi.
  • Arkadaşlar acaba başka ülkelerdemi e devletten bakıyor nedir rahat bi 300 milyon kişi var sitede

• bu yazıdan sonra suratlendı ama hıyarlar yahu calısmayınce sıstem kapat gıtsın dımı ınternetı de kapatın hee sınırları da kapatın ohh misss kazan kafalıları koyuyorlar sıkısınca indir şarteli
  • Üretilemeyen arkadaşlar şansız mi yoksa hizmet kaldırıldı mi

• akşam haberde çıkar bu, akşam haberlere kadar girdik girdik giremedik patates
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.