Şimdi Ara

E-devlet’e soy ağacı sorgulama hizmeti eklendi: Alt-üst soy bilgisi sorgulama (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.448
Cevap
22
Favori
284.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Farklı birşey çıkmadı ya anne tarafı komple balıkesirli baba tarafı dedemin dedesine kadar bayburtlu.
    Gideyimde dedeme 1 fatiha okuyayım iyiki samsuna göçmüş.
  • Ve beklenen sonuç: 502 bad gateway

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1989 yılında ailem bulgaristandan gelmişler ama durum bu başka bir bilgi göremiyorum. Annemin eski ve yeni soy adı olarak ikiye ayrılmış ve sadece dede anneanne isimleri yazıyor. Neden böyle sizce
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 12 Temmuz 2021; 4:57:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgoth Draqe

Ulan kaç saat bekledik. Bunu dedi,

Hay dedesinin şarap çanağını öpeyim...

• Beyler Yemin Ediyorum Hayatımda Hiç Bu Kadar Sevinmedim.

TÜRK OĞLU TÜRK'ÜM Soyum 1824 yılına dayanıyor hemen hemen herkes Çankırı ve çankırının köylerinde doğmuş Devlet Tarafından Tescilli Belgem var
    Soyumun bi 250 - 300 yılı zaten biliniyordu soy agacımız vardı buda belgeledi :)

Saf Kan TÜRK'üm
  • belge=goster&file=download

2. aşamada linkin sonunu üsteki gibi yapıp girin dosyayı tam indiriyorsa var yoksa nufusa gidin vs yazıyo zaten acılınca ben indiremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 9 Şubat 2018; 2:22:5 >
  • Drima kullanıcısına yanıt
    Hocam boy 1.98 sarışın renkli gözlüyüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çanakkalede şehit olan babamın dedesinden 1851 yılındaki atalarıma kadar çıktı. Hepsi İstanbul doğumlu görünüyor artık sen nasıl istanbullusun diyenlere e-devleti gösteririz iyi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgoth Draqe

Ulan kaç saat bekledik. Bunu dedi,

Hay dedesinin şarap çanağını öpeyim...

Sakın gitme sakııııın.

Seni kesin arıyolar nüfus müdürlüğünde enselemek için böyle yazmışlar. Hangi pis işe karıştın la?

😂😂😂😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SoapGhost kullanıcısına yanıt
    Yukarıda belge oluştur var ona tıkla bütün soyunu çıkartıyor 1750 - 1800 den itibaren
  • 502 bad gateaway
  • giren nasıl giriyor ya delirdim
  • La o kadar umut ettim hepsi boşa çıktı. Ne sıkıcı bir ailem varmış. Son nesle kadar köyden çıkan yok.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Nick mesaj uyumu ahenkle dans ediyor

• En sonunda belgeye ulaşabildim. Bizimkiler 200 yıldır aynı yerde kalmış. Dedemin dedesi gemi kazasında şehit oldu diye anlatılırdı. Ölüm tarihine bakınca, 7 Kasım 1914'te Sarıkamış'a yardım götüren 3 gemiden birinde olduğunu keşfettim. Gemileri Ruslar batırmış. Çocukluğumdan bu yana merak ettiğim birşeyi öğrenmek farklı bir duygu oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dorthonion92 -- 9 Şubat 2018; 2:22:38 >
  • 502 hatası veriyor koca devletin devlet sitesine bak ya rezillik
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

Alt soy üst soy farkı ne biri açıklayabilir mi? Üst bizden sonra doğanlar mı oluyor?

Baban, deden, ninen üst soyundur. ancak senin oğlun ve torunların alt soyundur.

Tam tersi hocam :)

Emin misiniz hocam? Açıp Google'a bakın isterseniz. Mantıken de sizden büyük olan kişiler üstünüz, küçük olan kişilerse altınızdır. Yanlış okudunuz galiba.

• Komut verince çalışanlar arşiv odasına gidip eski dosyaların içinden bilgilerimizi arıyorlar denkleştirebildiklerini denkleştrip önümüze koyuyorlar sanırım. Benim arşivi araştıran arkadaş çay molasınamı çıktı tuvalettemi nerdeyse 10 saattir bir işi beceremedi. Acaba solitaire mi oynuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

vay be yerli çıktık

Hocaö bende neden bu soy 1855tej başlıyor ya. Bende aynı yerli öz be öz türküm

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.