Şimdi Ara

E-devlet’e soy ağacı sorgulama hizmeti eklendi: Alt-üst soy bilgisi sorgulama (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.448
Cevap
22
Favori
284.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O değilde bu nedir ya?Acaba bir yanlışlık mı var?Böbrek taşı ile Maden Tetkik Arama ne alaka?

E-devlet’e soy ağacı sorgulama hizmeti eklendi: Alt-üst soy bilgisi sorgulama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ainz Ooal Gown

Site yavaşladı yine.Demin hızlı gibiydi.

İş çıkışı olduğu için bi anlık hızlandı. Sonra tekrar hücummm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • haberlerde çıktı bile, daha da zor gireriz
  • Ben girdim beyler. İstediğim zaman girebiliyorum. Taktiği veriyorum.

Telefonu ne kadar yüksek tutarsanız o kadar çabuk giriyor. Çatıdayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1800 lerde bile aynı köy. Niye buraya yerleştiniz niye

• Bu işin az çok içinde olan biri olarak bir düzeltme yapayım: Buradan çıkan sonuçlara göre şu veya bu kökenden olduğunuzu anlayamazsınız. Yer, bölge olarak nereli olduğunuzu öğrenebilirsiniz. İpucu verebilir sadece. Örneğin büyük dedeniz Anadolulu diye Türk olmak zorunda değil, Kürt de olabilir, müslüman olmuş birinin soyundan da olabilir. Bugün Türkiye dışında doğmuş olduğu da Sırp, Ermeni, Boşnak, Bulgar, Arap vs. olduğunu göstermez. Unutmayın ki yaklaşık 100 sene öncesine kadar orada gözüken bölgeler, bize ait yerlerdi. Dolayısıyla Manastır doğumlu, Sofya doğumlu, Selanik doğumlu, Erivan doğumlu vs. diye gözüküyor olması onun hangi etnik kökene ait olduğunu göstermediği gibi Türklükten de çıkarmaz.

• E-devlet’e soy ağacı sorgulama hizmeti eklendi: Alt-üst soy bilgisi sorgulama
  • Yok arkadaş girmiyor ya.
  • 30 dakikalık beklemenin ardında nihayet soy bilgilerime ulaştım nenemin babası 1916'da vefat etmiş gözüküyor sadece yıl olarak bilgi var çanakkale savaşının olduğu 1916 yılında vefat etmiş gözüküyor acaba çanakkalede şehitmi düştü nenemin babası ailemizde general olarak biliniyordu ?
  • 1850deki büyük büyük büyük babam Halepli çıktı bedava yatak, yorgan, erzak, maaş için nereye başvuruyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroMan999

E-devlet’e soy ağacı sorgulama hizmeti eklendi: Alt-üst soy bilgisi sorgulama

Adamın biri bir lokantanın önünden geçerken bir yazı görür.

- Siz yiyin torununuz ödesin!

Hoşuna gider ve içeri girip sorar;

- Bu gercekten doğru mu?

- Evet beyim kesinlikle doğru, derler.

Sipariş verir patlayana kadar yer ve tam kalkmak üzere iken garson elinde hesapla gelir.

- Pardon beyefendi borcunuz, 50lira! der.

Gözleri yerinden fırlayan adam;

- Eeee siz bana ne dediniz, şimdi ne yapıyorsunuz hani torunum ödiyecekti, diye çıkışır.

Garson;

- Ama beyefendi doğru sizinkini torununuz ödeyecek! Bu dedenizin hesabı! der.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Girenler nasıl giriyor ya
  • sabahtan beri giremedim ben
  • Nihayet 15 dakika önce belgeyi verdi.
    Öyle çok da merak edilecek bir şey yok! Anne ve babam hangi ilden gelmişlerse, onların babalarının dedeleri de aynı illerde yaşamışlar. Hiçbir değişiklik yok.
    En yaşlı aile bireyinin doğum tarihi 1865... Çok eski ve farklı bilgiler yer almıyor.
    Boşa telaşlandık.
  • 3 saattir giremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

John Snow stark değil sen onun ne olduğunu biliyorsun.

Ben de piç sanıyordum ama tangaryen olmaktan şüpheleniyorum

• Yine atmaya başladı ve yavaşladı gece bakarız artık.
  • gündüz bakmıştım açılmıyordu şimdi yine baktım açılmıyor gece bakarım artık
  • Habercilerede malzeme oldu onların yüzünden giremiyoruz haber bulamıyorlar boş haberler yapıyorlar insanlar mağdur oluyor sırf bunun sebebiyle kişisel türkiye.gov.tr üzerindeki işlemlerimi yapamıyorum bütün hizmetlerde aynı beklemeye alıyor kahretsin.
  • 2.aşamaya geçtim fakat 30dk oldu belge filan yok işlem devam ediyor
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.