Şimdi Ara

E-bebek internetten 150 TL ye Al Mağazada 250 TL Kullan (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
9
Favori
13.382
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acikliyorum arkadaşlar durum şu. Kupon veya hediye cekinin sıralaması var. Dogru siralamayla girmezse çalışan ikisi birden dusmuyor. Misal önce hediye ceki girilecek sonra kupon. Ikisinin menusu de farklı. Yanlış yere yanlis kod deniyor kamiller. Axess puanlari kesinlikle kullandıramadi onun sırrını çözemedim. Cogu urun piyasadan pahali ama kar marji yinede cok iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar gün boyu gelmeyen faturam gece 00:23 de sms olarak geldi. Sadece 100 liralık mağaza kuponunu kullanmıştım 132 liralık alışverişte. Yani oluyormuş, sıkıntı yok. 32 liralık ödemenin 20 sini de chip para ile yapıp 12 lira normal ödedim ben. Faturada da 100 lira indirim görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 30 Eylül 2018; 8:52:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kodları birleştirme şansımız varmı arkadaşlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 100 lirayı da 150 lirayı da internet sitesinde kullanabiliyor muyuz?

• Kullanmak isteyen bir çeki verebilirim

• E-bebek internetten 150 TL ye Al Mağazada 250 TL Kullan

Kampanya koşulları ektedir

• Dün Samsun da 288 ₺ lik alışveriş yaptım

Önce 100 ₺hediye çek kod girdi sonra 150₺ sonra da 20₺ Axess puanı kullandı 18 TL ödedim

Haber verene tekrar teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadalar kod varmı satan arkdalar carsa yardımcı olurmu?
  • Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    Urunleri okutmAdan once chippara sorgusu yapmasi lazim, 10 dakika anlattim oyle olmaz diyorlar dene dedim oldu :)

• merhaba.. bitti mi kampanya acaba.. linke tıklıyorum bulunamadı diyor..
  • Arkadaşlar maile gelen 150 liralık hediye kartı e-bebek internet sitesinde bez ve mama alırken denedim sepette indirim düştü haberiniz olsun, alacak varsa
    Zaten kampanya şartlarında hediye kart için bir sınırlamadan bahsetmiyordu, mağaza kopunu için geçerli değil diyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 30 Eylül 2018; 20:58:7 >
  • bknight B kullanıcısına yanıt
    Duruyorsa alabilir.m
  • mikropzoft kullanıcısına yanıt
    kampanya koşularında mağaza kuponu hediye kartla kullanılması gerekir deniyor. hediye kart evet internet sitesinde geçerli. ancak mağaza kuponunu tek kullanabiliyor muyuz acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkymz

kampanya koşularında mağaza kuponu hediye kartla kullanılması gerekir deniyor. hediye kart evet internet sitesinde geçerli. ancak mağaza kuponunu tek kullanabiliyor muyuz acaba
    Hediye kartınız ile birlikte kullanabilirsiniz diyor, kullanmanız gerekir demiyor. Mağaza kuponunu tek kullandım ben dün

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Hocam şanslısınız bu konuda mağaza kuponunu tek basına kullandırtmışlar size. Bugün başka bir ebebek mağazasına gittim bu konuda bilgili olan görevli ile konuştum. Hatta “kullanabilirsiniz” ibaresini bende görevliye söyledim o da mağazayı kollayıcı bir cevap vererek kampanyanın yapılış amacina aykırı olduğunu söyleyerek izin verilmediğini söyledi. Neyse ki olayı su şekilde özetlersem: verilen hediye ceki internet üzerinden alışverişte kullanılıyor ve ürün kısıtlaması olmaksızın bez mama dahil kullanılabiliyor. Mağaza kuponu ise bu kampanya bilgisi verilmezse aslında kullanılabilir ama bu kampanya bildigisi verilirse hediye cekini internetten kullanma durumunu bildikleri için 100 tl lik mağaza kuponu 250 tl lik alt limitli alışveriş için geçerli olacak şekilde işlem yapıyorlar. Ben mağaza kuponu her turlu 100 tl olarak kullanacam kampanyayı bilmiyorum diyip zorlayan Kişiler mağaza kuponunu direk kullanabilir diyeyim sonuç olarak.

• Elimde fazla kod kaldı ilgilenen PM atsın ücreti mukabil veririm

• Konuyu cuma günü de gördüm hiçbişiy anlamadım..
    linke bastım açılmadı ve bıraktım, şimdi baktım da iyi imiş galiba?

link hala çalışmıyor.

biri özetleyebilir mi?
  • 100 liralık kupon mama veya bezlerde geçmiyor mu ? Demeyen oldu mu hiç

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.