Şimdi Ara

E BEBEK HEDİYE KOLİ 5₺ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
8
Favori
18.602
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbulda hangi mağazalarından aldınız arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esadece hamılelere mı
    Yenı dogum yapmışlara da verıyorlar mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • psycho81 kullanıcısına yanıt

• hakses H kullanıcısına yanıt
    Forum istanbul avm bayrampaşa

• addicttomango A kullanıcısına yanıt
    önümdeki bayan hamile değildi lakin aldı. Ama tc istiyorlar alırken kayıt oluyorsunuz :) doğum için takip ediyorlarsa doğum bilgisi gelmedi diye fiyat farkını alırlar diye tahmin ediyorum :))

• etrafınızda gerçekten ihtiyacı olanlara haber edin arkadaşlar, hamile olmayan,potansiyel hamiller, hatta bekar olanlar sömürmesin :)

• Hamile yada bebeği olmayan bu ürünleri ne yapacak. Alıp 30-35 TL'ye satmaya çalışacak sadece.
  • Ankara forum avm den aldım dün...bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sivribey -- 18 Eylül 2016; 1:36:23 >
  • Merak ettiğim şey şu: Eşim 4 aylık hamile diyelim. Ya da 5 aylık neyse, alabiliyor muyuz alamıyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheGuardian

Merak ettiğim şey şu: Eşim 4 aylık hamile diyelim. Ya da 5 aylık neyse, alabiliyor muyuz alamıyor muyuz?

Kotunun arka cebinde 7 inclik kocaman cep telefonu tasiyip her daim erkek arkadasiyla iletisim halinde olan dengesiz bir kasiyere rastlarsaniz isiniz zor.

• İstanbul forum avm de yok arkadaşlar boşuna gelmeyin buraya ellerinde yokmuş be zaman geleceği belli değilmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: tano

quote:

Merak ettiğim şey şu: Eşim 4 aylık hamile diyelim. Ya da 5 aylık neyse, alabiliyor muyuz alamıyor muyuz?

Kotunun arka cebinde 7 inclik kocaman cep telefonu tasiyip her daim erkek arkadasiyla iletisim halinde olan dengesiz bir kasiyere rastlarsaniz isiniz zor.

5.5 aylık eşimle beraber beylikdüzünde peugeot'un yanındaki büyük mağazadan sorunsuz aldık. Tam da dediğiniz tipte bir kasiyer vardı şöyle bir süzdü (sanırım gözlerinde ultrason var) daha sonra tc bilgisini isteyip ürünü teslim etti
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManuaL

quote:

Orijinalden alıntı: tano

quote:

5.5 aylık eşimle beraber beylikdüzünde peugeot'un yanındaki büyük mağazadan sorunsuz aldık. Tam da dediğiniz tipte bir kasiyer vardı şöyle bir süzdü (sanırım gözlerinde ultrason var) daha sonra tc bilgisini isteyip ürünü teslim etti

:) alabilmenize sevindim...

• Kod mod gelmedi ama aradım gelip alabilirsiniz dedi.

Antares

• Izmir'den alabilen oldu mu hiç arkadaşlar

• Antares şubesinden aldım arkadaşlar herhangi bi sıkıntı çıkaran olmadi.Bebegi olanlar yada bebek bekleyenler için güzel fırsat :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

E BEBEK HEDİYE KOLİ 5₺

• TrgyStc T kullanıcısına yanıt
    İzmir park avm de alamadım bizde yok dediler

• dürüstmezarci kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Hafta sonu Piont avm ye gidersem bir de oraya sorayim.

• TrgyStc T kullanıcısına yanıt
    Alıntı yaparak paylaşırsanız sevinirim sonucu

• Bugun izmirde selway outletten deneyecğim varsa editlerim buraya unutmazsam :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.