Şimdi Ara

E-Bebek geleneksel %28 şubat indirimleri Bitti.... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
7
Favori
14.381
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam indirimde olan yer var mı alabileceğim.
  • Ben Hepsiburada dan aldım taksitle 1100e geldi kupon, banka kampanyası ile daha uyguna gelir ben 1 hafta önce aldım
  • killforyou1981 kullanıcısına yanıt

Şimdi denedim de Google Chrome ile denedim sorunsuz giriş yapıyor.

Normalde opera kullanıcısıyım. Opera da bu sorun var maalesef, birçok sitede de benzer sorunlar olabiliyor.

• Şubatın son haftasındaki indirimler de belli olmuş.

E-Bebek geleneksel %28 şubat indirimleri Bitti....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmma -- 16 Şubat 2021; 20:23:41 >

• manaman22 M kullanıcısına yanıt
    Yarın Goon bezlerde de indirim vardı. Sitesinde şuan başlamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmma -- 17 Şubat 2021; 15:18:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matmma

Yarın Goon bezlerde de indirim vardı. Sitesinde şuan başlamış.

Sağol hocam şimdi gördüm. Ben de 3 gün evvel trendyol 100/40 ile aldım 88 e geldi 4 paketi. Kahrolurdum 1 lira fazla verssem :DD

• baby me bebek bezi nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: realitych

baby me bebek bezi nasıl

Islak mendil konusunda en iyisi bize göre ama bez konusunda aynı başarıyı gösterirler mi bilemiyorum.

Yakınında mağazası varsa az miktarda alıp denemek lazım. Zira çok iyi olsa bile bebekten bebeğe değişen uyum konusu var, pişik edebilir.

• -OFLU- kullanıcısına yanıt
    Baby&me yenidoğan ıslak mendil nasıl? Şu an sleepy yenidoğan kullanıyoruz
  • quote:

Baby&me yenidoğan ıslak mendil nasıl? Şu an sleepy yenidoğan kullanıyoruz

Kullandığımız en iyisi diyebilirim.

Bununla aynı kalitede olan Uni Baby Yenidoğan ıslak mendil oldu, ama onun en büyük sıkıntısı ise pakette kapak yok, bant ile paketi açıp kapatıyorsun.

Bir ıslak mendil bir haftaya yakın gidiyor, dolayısı ile bantlı sistem uygun olmuyor, bantlar birkaç kullanımdan sonra yapışmamaya başlıyor ve ağzı açık kalıyor, paketin çoğunda kuruma sıkıntısı oluyor.

Baby&me de bu olay olmuyor.

Birçok marka denedim hiçbirini beğenmedik maalesef, belki kişisine göre değişir beklentiler. Baby&me sadece şubat ayında indirime giriyor ve farklı yerlerde neredeyse satılmıyor, atanlar ise çok çok pahalıya satıyor maalesef.

Geçen sene aldıklarımız bitmek üzereydi diye araştırmaya girdim, çünkü Baby&me paketi 140tl olmuştu.

Baby Turco yenidoğan aldık ve denedik, kalite olarak çok iyi olmasa da beğenip kullandığımız bir ürün oldu, yorumlar da çok iyi zaten.

Denemek için alacaksan buradan alabilirsin. 3 tanesi 12tl kargo dahil https://www.gittigidiyor.com/bebek-anne/baby-turco-dogadan-islak-bebek-havlusu-3x60-yaprak_pdp_612671782

Koli olarak da buradan alabilirsin. https://www.gittigidiyor.com/bebek-bezi-ve-islak-havlu-alt-acma/islak-mendil-havlu/baby-turco-dogadan-islak-bebek-havlusu-24-x-60li_spp_842808?id=621807902

Kupon falan varsa çok uyguna geliyor. Hem uygun fiyatı var, hemde paketinde 60 tane var, normalde diğer markalar 40 tane koyuyor. Tabi biraz ince ama 60 tane olması o açığı kapatıyor.

Fiyat olarak ise fiyatı çok iyi. Yedek olarak listemizde tutuyoruz.

Baby&me ile arasında şuanda 15tl olduğu için Baby&me tercih ettik.

• Ben hepsini denedim. En iyisi pamuk alıp ıslatıp kullanmak. Hem ekonomik hemde çok sağlıklı. Bunların en katkısızı bile rahatsız etti bizim çocuğu. Değişir tabi bebekten bebeğe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • manaman22 M kullanıcısına yanıt

Goon iyi mi? Malum primanın fiyatlar uçtuğu için sleepy deneyelim dedik iki günde aşırı pişik yaptı ,hem de bir ondam bir ondan kullanmamıza rağmen. Şikayetvara yazdım bez yollamışlar güya hediye. Öyle duruyor kenarda. Bu bez işi sıkıntı ya. Kimisi diyor bimin bezini kullanıyoruz çok özeniyorum ama korkuyorum da. Pişik zor iş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8156ACF80

Ben hepsini denedim. En iyisi pamuk alıp ıslatıp kullanmak. Hem ekonomik hemde çok sağlıklı. Bunların en katkısızı bile rahatsız etti bizim çocuğu. Değişir tabi bebekten bebeğe

Dediğiniz konuda kesinlikle haklısınız, pamuklu yenidoğanda bile koku var, pamuk ve saf su da ne kokusu olacak ki? Katkı oluyor illaki.

Ama pamuk olayı biraz meşakkatli bir iş, evde olsada ev dışında biraz sıkıntılı olabiliyor.

Günümüz anneleri maalesef bu kadar rahatlıkta pamukla uğraşmazlar diye düşünüyorum.

• Bu bez ve pişik işi bebekten bebeğe değişir.. Denemek lazim sizin de dediginiz gibi. Biz goon.dan hiç memnun kalmadık.. Prima premium care açık ara çok iyi.. Trendyol cek verdiginde depolamistim.. Primadan sonra baby turco dogadan serisinden de memnun kaldık..
  • Bebek kakasini iyi temizleyin. Kaliteli bir bebek mendili kullanın. İçinde katkı maddesi parfüm vs olmasın. En son temizlendi dediğiniz andan sonra temiz bir mendille tekrar silin. Gün aşırı popoyu normal su ile yıkarsanız (özellikle kıvrım yerlerini mesela kalça bacak kısımları ve yaygın pişik bölgelerini) pişik OLMAZ...

• -OFLU- kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Haftaya ebebek indiriminden alayım diye sormuştum. Bir kutu deneyelim bakalım.

Baby&me ebebek markası olduğu için dışarıda bulması zor oluyor.
  • Hocam, en temizinin içinde potasyum sorbat var.

Mesela Prima'nın aqua pure da diğer yenidoğanlara göre daha çok katkı var.
  • Hocam benimde kizimda ilk doğduğunda pişik sorunu vardi gitmedigimiz doktor, almadığım krem, kullanmadığımız bez kalmadi. Prima premium care güzeldi ama cok pahali oldugu icin goon denemistik ve şuan 1 yaşını doldurduk hala goon premium soft kullaniyoruz. Tabi bu bez olayi her ciltte değişiklik gösterebiliyor. Sizde deneyin ama bence.
  • quote:

Teşekkürler. Haftaya ebebek indiriminden alayım diye sormuştum. Bir kutu deneyelim bakalım.

Baby&me ebebek markası olduğu için dışarıda bulması zor oluyor.

Bulmak bulunuyor da pahalı oluyor işte.

• Şunun farkına vardık artık.

E bebekte yapılan indirimler diğer sitelerde de eş zamanlı olarak yapılıyor.

Dün indirime giren akülü araba hb de de aynı fiyata indirime girmişti, bugün 150tl ye yakın fiyatı arttı.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.