Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.701
Cevap
212
Favori
964.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dyson'un "çok sağlam" olmasının bir nedeni de plastik hamurunun içine özel bir alaşım eklenmesi,bu sayede extra sağlamlık kazanmasıdır.
    Bu alaşım plastik üzerinde "dalgalı görüntü" vermektedir.
    Bu tüm ürünlerde böyledir ve paniğe gerek yoktur.
  • servise gösterin dedi aldığımız yer..açıp kullanalım o zaman..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nedimali -- 9 Eylül 2011; 20:15:18 >
  • görüntü olarak gerçekten hoş durmuyor bu dalgalı alaşım fakat "sağlamlık" düşünüldüğünde açıklama bana da mantıklı geldi. fakat arkadaşın ürününde sanki bu dalgalanma çok fazla var gibi sanki. diğer dysonlar da bu kadar çok olduğuna rastlamamıştım ben. ama bir sorun olacağını düşünmüyorum. gözünüze çok batıyorsa ama değişimde fayda olabilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratozcirpici

görüntü olarak gerçekten hoş durmuyor bu dalgalı alaşım fakat "sağlamlık" düşünüldüğünde açıklama bana da mantıklı geldi. fakat arkadaşın ürününde sanki bu dalgalanma çok fazla var gibi sanki. diğer dysonlar da bu kadar çok olduğuna rastlamamıştım ben. ama bir sorun olacağını düşünmüyorum. gözünüze çok batıyorsa ama değişimde fayda olabilir :)

Evet arkadaşın Dyson unda biraz fazla gibi dalgalanma,benimkinde kesinlikle o kadar değil,hatta arkadaşımız konuya dikkat çekmese ben farkına bile varmamıştım...bugün detaylı bir temizlik yaptık hanımla evde sonuç geröekten çok harikulade:-))Herkese tavsiye ederim..
    Bu arada bende Dyson DC 32 Animal pro MADE İN MALEZYA arkadaşlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KMLSNY -- 10 Eylül 2011; 21:20:40 >

• makinenin kullanım kalvuzu çok yetersiz geldi bana..hazneyi ne sıklıkla yıkamak gerekiyor ve değişen bir filtre yok değil mi? yıkanan bir filtre varmış. onda bozulma oluyor mu zamanla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedimali

makinenin kullanım kalvuzu çok yetersiz geldi bana..hazneyi ne sıklıkla yıkamak gerekiyor ve değişen bir filtre yok değil mi? yıkanan bir filtre varmış. onda bozulma oluyor mu zamanla..

Dostum selam, ancak vakit bulabilip dönüş yapabiliyorum. Sizin resimleri inceledikten sonra bizimkinize inceledim. Daha önce fark etmemiştim ancak bizimkindede dalgalanmalar mevcut. Her ne kadar baktığınızda rahatsız etmesede sizinki gibi dalgalanmalar mevcut. Bu size yapılan açıklamanın doğru olduğunu gösteriyor. Açıklama zaten basta mantıklı gelmişti. İciniz rahat olsun, güle güle günlerde kullanın.
  • quote:

makinenin kullanım kalvuzu çok yetersiz geldi bana..hazneyi ne sıklıkla yıkamak gerekiyor ve değişen bir filtre yok değil mi? yıkanan bir filtre varmış. onda bozulma oluyor mu zamanla..

Kullanım kılavuzunun basit olması bana yetersiz olduğu anlamından çok makinanin mukemmliyet derecesini ifade ediyor.
    Makineyi alırken satıcının uyardığı yandaki filtrenin 3 ayda bir soğuk su ile yıkanması dısında başka bir seye gereksinim duymadan 2 senedir sorunsuz kullanıyoruz. O filtreye bende ıslak havlu muamelesi yapıp sıkıcı döndürecek suyunu sıkıyorum ama pek bir şey olacagada benzemiyor. Selamlar...
  • quote:

Değerli hocam Dyson'un orijinal ingilizce klavuzu harika o'na laf yok,lakin Türkiyedekiler için yaptıkları kullanma kılavuzu gerçekten rezalet ki bence bundan DYSON'ın Avrupa'nın haberi yoktur,sanki fotokopi makinesinde basılmışta çoğaltılmış denecek kadar adi yapmışlar ama Allahtan kullanımı çok pratik ve basit...
    Hocam değişen filtre yok ömür boyu kullanma garantili ve filtre 3 ayda bir musluk suyunda yıkayıp 24 saat sonra takıp kullanmanız gerekiyor,cam hazneyide gövde kısmından çıkarıp yıkayabiliyorsunuz filtreyle ilgili çok hoş bir video linki veriyorum saygılar

http://www.youtube.com/watch?v=S-VAxWwUPYo&feature=related

Valla Celebic hocam sende tam bir DYSON fanatiğisin,Toz kondurmuyorsun cihaza..:-))

• quote:

Orijinalden alıntı: KMLSNY

quote:

Değerli hocam Dyson'un orijinal ingilizce klavuzu harika o'na laf yok,lakin Türkiyedekiler için yaptıkları kullanma kılavuzu gerçekten rezalet ki bence bundan DYSON'ın Avrupa'nın haberi yoktur,sanki fotokopi makinesinde basılmışta çoğaltılmış denecek kadar adi yapmışlar ama Allahtan kullanımı çok pratik ve basit...
    Hocam değişen filtre yok ömür boyu kullanma garantili ve filtre 3 ayda bir musluk suyunda yıkayıp 24 saat sonra takıp kullanmanız gerekiyor,cam hazneyide gövde kısmından çıkarıp yıkayabiliyorsunuz filtreyle ilgili çok hoş bir video linki veriyorum saygılar

http://www.youtube.com/watch?v=S-VAxWwUPYo&feature=related

Valla Celebic hocam sende tam bir DYSON fanatiğisin,Toz kondurmuyorsun cihaza..:-))

Hocam 13 yıllık evliliğimizde anlı şanlı 3 büyük firmanın ürettiği makinelere 1 Dyson'dan fazla ödeyip hiç memnun olmadığım icin Dyson'i yere göğe sigdirmamakta haklıyım :)
    Selamlar

• teşekkür ederim arkadaşlar..bol alaşımlı makinemi ben de huzur içinde kullanabilirim inş..
  • quote:

teşekkür ederim arkadaşlar..bol alaşımlı makinemi ben de huzur içinde kullanabilirim inş..

Değerli hocam takma kafana için raht olsun bence,Bol alaşım demek daha sağlam makine demek alaşımdan çalmamışlar:-)))
  • sağolasın..dün mağazdakilere baktım benimki kadar alaşımlıydı..
  • Dün müşteri hizmetlerinden aradılar,üründen memnunmusunuz bir sorun var mı diye sordular...
    Maşaallahı var,çok memnunum dedim :)
  • Dyson topiğinde yazanlar,tartışanlar konuşanlar,alanlar,ilgilenenler erkek biraz tuhaf değil mi:-))bayanların haberi yok mu Dysondan?Bizim hanımın yoktu mesela bende öğrendi..:-))
  • quote:

Dyson topiğinde yazanlar,tartışanlar konuşanlar,alanlar,ilgilenenler erkek biraz tuhaf değil mi:-))bayanların haberi yok mu Dysondan?Bizim hanımın yoktu mesela bende öğrendi..:-))

Hocam siz hiç evde hanıma temizlikte yardım etmiyorsunuz herhalde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Dyson topiğinde yazanlar,tartışanlar konuşanlar,alanlar,ilgilenenler erkek biraz tuhaf değil mi:-))bayanların haberi yok mu Dysondan?Bizim hanımın yoktu mesela bende öğrendi..:-))

Hocam siz hiç evde hanıma temizlikte yardım etmiyorsunuz herhalde :)

Artık süpürme işi bende:-))
  • Bizim hanım da arkadaşı tavsiyesi üzerine Animal Pro diye tutturdu. Ama meret çok pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Bizim hanım da arkadaşı tavsiyesi üzerine Animal Pro diye tutturdu. Ama meret çok pahalı

Ben 1.120 TL ye aldım..kargo dahil..sefasepeti.com dan..şimdi 1.155 Tl olmuş sanırım..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Bizim hanım da arkadaşı tavsiyesi üzerine Animal Pro diye tutturdu. Ama meret çok pahalı

Ben 1.120 TL ye aldım..kargo dahil..sefasepeti.com dan..şimdi 1.155 Tl olmuş sanırım..

Ama taksitli fiyatı 1.200TL yi geçiyor...
  • Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Hocam Taksitli almayacaksınız zaten ucuza getirmek için:-))dışarıda 1300-1400-1500 TL fiyat verenler var:-))benimde hanım istemiyordu zorla aldırdım,daha şimdi seviyor araları iyi:-))
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.