Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.701
Cevap
212
Favori
965.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    chips @
    Değerli hocam bu senin Z8870 Elektrolüx arıyorum 600 TLden aşağı yok ama benim Nilfiks Extreme turbo Eko'yu benim DYSON'u aldığım sitede 500 TL ye görünüyor:-))çok iyi bir fiyat yahu:-))
  • quote:

Orijinalden alıntı: KMLSNY

@
    chips @
    Değerli hocam bu senin Z8870 Elektrolüx arıyorum 600 TLden aşağı yok ama benim Nilfiks Extreme turbo Eko'yu benim DYSON'u aldığım sitede 500 TL ye görünüyor:-))çok iyi bir fiyat yahu:-))

Dostum durum nedir teslim aldın mı ürünü ? yorumlarını bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratozcirpici

quote:

@
    chips @

Dostum durum nedir teslim aldın mı ürünü ? yorumlarını bekliyorum...

Değerli hocam Ben ARTVİN' Borçakda ikamet ediyorum işim gereği,(doğma büyüme İstanbulluyum)ve siparişi verdikten 1 gün sonra ürün kargoya verildi,2 günde de ARTVİN Merkezdeki UPS kargoya ulaştı,sadece ürünü alabilmek için Cumadan tatile çıkmadım,İstanbula gidicem dedim,Cumartesiyi bekledim UPS'e telefon ettim;
    sizde Kargom var bugün ne zaman gelirsiniz dedim;
    UPS ise bana dağıtım günlerinin Pazartesi-Çarşamba ve Cuma günleri olduğunu dolayısıyla Cumartesi getiremeyeceklerini söyledi.
    Ben tatile bile çıkmadım ürünü alabilmek için dedim.
    Üzgünüz Pazartesi gelecek dediler;
    Pazartesi burda olmam bekleyemem o kadar zaten bu ürün için bekledim dedim ve O zaman bayramdan sonra almak üzere anlaştık,dolayısıyla değerli hocam Ürün şuan Artvin UPS kargoda bekliyor:-))ama siteyle telefonlada görüştüm yaklaşımlarından çok memnunum:-)))

Herkesin hem Ramazan bayramı hemde zafer bayramı güzelliklere vesile olsun diyorum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KMLSNY -- 30 Ağustos 2011; 11:17:35 >

• anladım hocam, bu şekilde beklemekte oldukça zordur :) sizin de bayramınız kutlu olsun....
  • Arkadaşlar bugün akşam Dyson DC 32 Animal Pro süpürgem elime ulaştı yorumlar
    1-Ses olayı abartıldığı kadar çok değil,sessizde değil ama insanı yoran bir ses çıkarmıyor.
    2-Renk mavi geldi ama tatlı bir mavi,orijinal sitesinde mor bu ürün,benimde gönlüm mordan yanaydı ama tatlı bir mavisi var.
    3-Aparat çok bol,dışarıdan aparat almanıza gerek yok.
    4-Çok dar bir alanda deneme yaptım kesinlikle süper emiş gücü var 2 metre karelik alanda deneme yaptım halının diğer bölgelere göre rengi değişti:-)Arkadaşlar gülmeyin inanın pis insanlar değiliz bilakis eşim temizlik delisi...:-))bu cihazın performansından kaynaklı birşey..
    5-Alet fazla yer kaplamıyor,ve çok ergonomik,üzerinde hortumunu sarma yeri aparat koyma yerleri falan var çok tatlı bir cihaz.
    6-Hanım çok önyargılıydı çok para ne gerek var falan diye hep ön yargılıydı Dyson'a ama sonucu görünce aman hor kullanmayalım,değerini bilelim demeye başladı:-))hatta toz haznesi şeffaf ya evde temizlik yaparken kaçan takılar oluyordu küpe vs.veya çekiyoruz ama görmüyoruz ses geliyordu iyi böylece görürüzde dedi:-))
    7-havale ile kargo dahil 1.120 TL ye mal olu bana ki DC 32 serisinin en pahalı ürünü Animal produr.İngiltere fiyatı 320 Sterlin 950 TL fazla para vermediğimi düşünüyorum..daha önemlisi kişisel fikrim değer mi değer:-))
    evet tüm sorularınıza açığım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KMLSNY -- 5 Eylül 2011; 21:45:06 >

• @kmlsny ; hocam hayırlı uğurlu olsun. iyi günlerde kullanın inşallah, en kısa zamanda bende aynı siteden almayı düşünüyorum. bakalım fiyatlar artmaz inş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratozcirpici

@kmlsny ; hocam hayırlı uğurlu olsun. iyi günlerde kullanın inşallah, en kısa zamanda bende aynı siteden almayı düşünüyorum. bakalım fiyatlar artmaz inş :)

Teşekkürler hocam,en kısa zamanda alınız düşünmeye bile gerek yok,kargo olayıda hızlı ben biraz geç aldım 9 günlük tatilden dolayı ama,aynı gün veriyorlar öğleden önce sipariş verirseniz..
  • merhabalar,

dyson elektrikli süpürgelerin mağaza satış fiyatları ile bazı az bilindik ya da bilinmedik internet sitesi satışları arasında 400 TL den fazla fark görünüyor. bu sitelerden alış veriş yapan arkadaşlar var mıdır? gönderikleri ürünler orijinal midir ya da defolu mudur? bilenler var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stenbol

merhabalar,

dyson elektrikli süpürgelerin mağaza satış fiyatları ile bazı az bilindik ya da bilinmedik internet sitesi satışları arasında 400 TL den fazla fark görünüyor. bu sitelerden alış veriş yapan arkadaşlar var mıdır? gönderikleri ürünler orijinal midir ya da defolu mudur? bilenler var mı acaba?

Dyson DC 32 Animal Pro aldım kargo dahil 1.120 TL yi buldu.1-1 bir aynı ürün..yan sanayisi nasıl olacak ki değerli hocam bu ürünün?kargoda çok hızlıydı sitenin yaklaşımındanda herşeyden çok çok memnun kaldım..Dyson danda memnunu.
  • arkadaşlar dyson dc 32 exlucve aldım.üzerinde içten çizikler ve dalgalı desenler var.aldığım firma bunun bir özür olduğunu söyledi..hakman ise alaşım karışımlarından kaynaklı normal bir durum olduğunu söyledi.sizce iade etmelimiyim..fotoları buraya yükleyemedim..ama bilgisi olan varsa mail olarak atabilirim resimleri..
  • nedimali beyin satın almış olduğu makinede aşağıdaki resimlerde gözüken lekeler varmış. Normal midir diye sorar???

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 9 Eylül 2011; 16:53:45 >

• devamı

• nedimali beyin mesajına istinaden

"arkadaşlar dyson dc 32 exlucve aldım.üzerinde içten çizikler ve dalgalı desenler var.aldığım firma bunun bir özür olduğunu söyledihakman ise alaşım karışımlarından kaynaklı normal bir durum olduğunu söyledi.sizce iade etmelimiyimfotoları buraya yükleyemedimama bilgisi olan varsa mail olarak atabilirim resimleri"

• arkadaşlar dyson dc 32 exlucve aldım.üzerinde içten çizikler ve dalgalı desenler var.aldığım firma bunun bir özür olduğunu söyledihakman ise alaşım karışımlarından kaynaklı normal bir durum olduğunu söyledi.sizce iade etmelimiyimfotoları buraya yükleyemedimama bilgisi olan varsa mail olarak atabilirim resimleri

• nedimali beyin yüklemediği resimleri onun adına foruma yğkleme çalıştım. Makinada resimde gördüğünüz lekeler mevcut. Bunlar normal midir diye sorar.
    Ben eve gidince bakıp cevap vereceğim. İlk bakışta normal değil gibi geliyor. Sizlerde durum nasıl? Makinayı değiştirmesi gerekir mi? diye sorar arkadaşımız.

"arkadaşlar dyson dc 32 exlucve aldım.üzerinde içten çizikler ve dalgalı desenler var.aldığım firma bunun bir özür olduğunu söyledihakman ise alaşım karışımlarından kaynaklı normal bir durum olduğunu söyledi.sizce iade etmelimiyimfotoları buraya yükleyemedimama bilgisi olan varsa mail olarak atabilirim resimleri"

• İnceledikten sonra bana pek normal gelmedi...
  • Dalgalı alaşım olayı bende de var ama öyle çok abartılacak bir durum olmadığını düşünüyorum:-))Benimki DC 32 Animal Pro..
  • quote:

Dalgalı alaşım olayı bende de var ama öyle çok abartılacak bir durum olmadığını düşünüyorum:-))Benimki DC 32 Animal Pro..

Arkadaşımız bana email ile bu konuyu sormuştu. Bana gönderdiği resimleri ben yükledim buraya.

Hakman'ın konuyla ilgili açıklaması; ( bana mantıklı geldi, benimkine eve gidince bakacağım )

Öncelikle Dyson ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz ve süpürgenizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Süpürgeniz üzerinde yer alan dalgalanmalar ya da lekeler, aslında süpürgemiz üretilirken, ürünümüzün daha da sağlam olması için kullanılan metal alaşımların yarattığı genel görüntüdür. Bu bir defo değildir. On Ürününüzü içiniz rahat ederek kullanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve yardım için 0212 288 45 46 no’ lu Dyson Danışma Hattına ulaşabilirsiniz. Yetkililerimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Saygılarımızla

HAKMAN ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

• Hocam çizik falan asla yokta o süpürge borusu üzerindeki gri kaplama kısımda gölgelenme falan var ama büyütülecek bir şey olduğunu ebnde düşünmüyorum,bunun ddefo vs olduğunu düşünmüyorum..süpürge gayet güzel çalışıyor..çekişti emişti problem yok..
  • resimler çok küçük burdan pek bir şey anlamak zor. büyük halleri olsa biraz inceleyebilirdik..
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.