Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.701
Cevap
212
Favori
965.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu arada dc 39 diye de bir model var bunun 37 den farkı ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperistan

Hala fiyatlar yılbaşı öncesindeki kampanya fiyatlarına dönmedi. En son araştırmalarımda gittigidiyor üzerinden kliksa da allergy 1399 ve animal 1490TL.
    Kargo bedava.Bunun haricinde daha uygun fiyat önerisi olan varsa belirtsin lütfen.1 veya 2 gün içinde kesin olarak animal alacağım.
    Bu arada kliksa ürünleri Hakman güvencesinde mi ? Bilen varsa paylaşabilir mi?

Evet hakman bende kliksadan aldım. Gittigidiyor üzerinden kliksa nasıl oluyor? Kliksa fiyatı sitesinde 1650 civarı çünkü. Dc39 37 ile aynı avrupada 37 var amerika ingilterede 39 var. Allergy ve origin modelindeki çift modlu başlık 39 da otomatik 37 de manuel. Animal modelinde parke aparatı 180 derece dönüyor 39 daki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir yerde dc39 hiç açılmamış uluslararası garantili 1200TL Ye buldum ama karar veremedim
    Ne dersiniz. Alayımmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperistan

Bir yerde dc39 hiç açılmamış uluslararası garantili 1200TL Ye buldum ama karar veremedim
    Ne dersiniz. Alayımmı?

Uluslararası garantinin Türkiye'de yetkili servislerde geçip geçmediğini geçiyorsa ne kadar süreli olduğunu Hakman'ı arayarak öğrenebilirsiniz. 5 yıl veya 1 2 yıl garanti tercih meselesi tabi fiyatla karşılaştırıldığında. Ama 39 konusunda asıl önemli olan makinenin giriş voltajı frekansı ve fişi. Fiş çok sorun değil herhangi bir elektrikçiden alınıp değiştirilebilir türkiyedeki prizlere uygun şekilde. Ama Voltaj ve Frekans bilgilerini almadan önce öğrenmek lazım tam olarak. Amerika fransa türkiye vs avrupada standart 220V 50Hz dir. Zaten bu ülkelerde DC37 satılıyor. Amerika'da 110V 60 Hz, İngiltere'de 240V 50hz. DC39 bu iki ülkede de var farklı olarak üretimleri var. Amerika'da ki model Türkiye'de çalışmaz. İngiltere'de ki model çalışır. Ürünün nerden geldiğini ve makine üzerindeki değerleri satıcıyla görüşmenizde yarar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

Arkadaşlar merhaba!
    Eşimin bugün mediamarktta dyson dc37 modelini görmesiyle süpürge için ayırdığım 500 tl lik hesabım birden alt üst oldu. Başımdan aşağı kaynar su döküldü sanki
    Evimizde kedi besleyen bir aile olarak sizce dc37 animal bizim için gerekli midir? Yoksa daha düşük mü modellere bakmalıyım?
    İnternette araştırdığım kadarıyla yenicarşım üzerinde ücretsiz kargoyla dc37 animal modelini 1650 tl ye buldum. 150 tl de chip parayı düşünce 1500 tl ye geliyor. Satıcı ile görüştüm. Ürünlerinin distribütör garantisi altında olduğu ve garanti süresinin de 5 yıl süreyle olduğunu belirtti.
    Tavsiye edeceğiniz daha ucuz bir yer var mıdır?

http://www.yenicarsim.com/dyson-dc37animal-torbasiz-supurge/supurgeler/id/1098132/

Bir de kedi için groom aparatını süpürgeyi oradan almam durumunda 110 tl ye verebileceğini belirtti. Ama benim bildiğim kedi için değil; köpek için bu aparat

dostum düşünmeden al kliksa fiyatlarına bak, eşine saygılar akıllı kadın (o kadar zengin değilim ucuz mal alacak kadar) 2 aydır anımal 37 kullanıyorum tavsiye ediyorum düşünme al farkı göreceksin artı 5 yıl garantisi var benim eşim denemedi süpürge kalmadı en sonunda mutlu oldu ya ben ondan daha çok .
    saygılar mac14

• Gold bilgisayarda kampanya var. Animal 1529 TL. Ama garantisi konusunda emin olamadım. İlgilenen arkadaşlar bakabilir.
  • dc 37 ne zaman ucuzlar yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • Firma indirimlerine bakmanızı öneririm. Yoksa sabit bir fiyat skalası var. İniyor, çıkıyor. Şimdiye kadar en ucuz istanbulbilişimde gördüm. Ama sanırım paralel ithalat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekkk

dc 37 ne zaman ucuzlar yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

yazın indıreme gırer:)
  • Tabii burdan ucuzdan kastımınızın ne olduğu da önemlii :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igav -- 22 Ocak 2013; 19:55:28 >
  • Teknolojiyi öyle bir sene beklemeye kalkarsanız her sene zaten yeni model çıkar eskiler indirime girer işin sonu gelmez. Bu sefer yeni modeli almak isteyecekler onun indirimini beklerken bir sonraki çıkacak sonsuz döngü sürüp gidecek Yeni bir model çıktıktan sonra ilk aylar yüksek fiyattan satar sonra rayına oturur fiyatlar o zaman almak lazım.
  • Orası öyle ancak nedense 1200 ile 1500 arası gözümde büyüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekkk

Orası öyle ancak nedense 1200 ile 1500 arası gözümde büyüyor

Ödemeyi yapıp kullanmaya başlayınca, ödediğiniz paraya değdiğini göreceksiniz.
  • Kliksa Allergy 1569 TL Animal 1679 TL. Bonus Kart'a +%10 indirim var bilginize 12 taksit.

Beyazesyam Allergy 1449 TL Animal 1499 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Blood -- 24 Ocak 2013; 22:12:35 >
  • sayfalardır konuyu dikkatlice okudum bende dyson almayı düşünüyorum.
    37 animal modeli en iyisi gibi görünüyor ama fiyatı baya yüksek
    37 orijin 1000 TL ye denk getirilirse mantıklı gibi görünüyor. animal -alerjy modeli arasındaki fiyat farkı az alerjynin animala göre bir avantajı yoksa ikisi arasında animal mantıklı gibi
    1- ama fiyat farkını vermeye değer mi tam anlamadım orijin ve animal kullananlar yardımcı olursa sevinirim.

2- Benim anladığım orijin de hepa filtre yok o kadar ama animalın başlık farkı var bu başlık(animala özel başlık) ne kadar kullanışlı ve çok mu özel
    3- birde temizlik yapılırken başlık değiştirmek illa gereklimi bir başlıkla hem parkeler hemde halılar temizlenemiyor mu? animal, alerjy ve orijin içinde geçerli bu sorum

cevaplar için şimdiden teşekkürler
  • sayfalardır konuyu okudum dyson almayı düşünüyorum ama kafamda bazı şeyler tam netleşmedi.
    dyson 37 almayı düşünüyorum
    1- dyson 37 animal daki başlık gerekli mi, yani o başlık çok faydalımı
    2- dyson 37 orijinde anladığım kadarıyla hepa filtre yok ve animaldaki başlık yok gerisi aynı
    3- bir evi tek başlıkla süpürmek ne kadar mantıklı illa başlıklar halıda ve parkede değişmelimi

cevaplar için teşekkürler
    (başlık olayını kafamda oturtursam 37 orijini 1000 tl ye denk getirirsem almayı düşünüyorum)
  • hocam bu mesajı yazdığında beyzeşyamda animal varmıydı ?
    eğer varsa yine kaçırdık şimdi yok :/
  • hocam bu measajı yazdığında bayaz eşyamda animal avrmıydı? şimdi bitmişte yine mi kaçırdık :/
  • Evet vardı stok bitmiş bugün :) Getirirler yine. İndirim yaptıklarında bitiyor bir kaç güne
  • quote:

Orijinalden alıntı: paries

sayfalardır konuyu okudum dyson almayı düşünüyorum ama kafamda bazı şeyler tam netleşmedi.
    dyson 37 almayı düşünüyorum
    1- dyson 37 animal daki başlık gerekli mi, yani o başlık çok faydalımı
    2- dyson 37 orijinde anladığım kadarıyla hepa filtre yok ve animaldaki başlık yok gerisi aynı
    3- bir evi tek başlıkla süpürmek ne kadar mantıklı illa başlıklar halıda ve parkede değişmelimi

cevaplar için teşekkürler
    (başlık olayını kafamda oturtursam 37 orijini 1000 tl ye denk getirirsem almayı düşünüyorum)

1- Çok gerekli değil ama faydalı
    2- El tutamağı da farklı gerisi evet
    3- Mantıklı değil. Evet
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.