Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.665
Cevap
208
Favori
961.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • e-reyondada aynı fiyatta 1566 !!!
  • e-reyondada aynı fiyatta 1566 !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: eenn_eess

e-reyondada aynı fiyatta 1566 !!!

Dikkat : Dyson süpürgeler şu an distribütor dışında başka bir tedarikçi daha türkiye piyasasına sokmuş durumda.. ve garantileri yok... bayilerin bile çoğunda bu garantisiz cihazlar satışta..... elinizde patlamasın dikkat edin. muhakkak garantilerine bakın....
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximustr

quote:

Orijinalden alıntı: eenn_eess

e-reyondada aynı fiyatta 1566 !!!

Dikkat : Dyson süpürgeler şu an distribütor dışında başka bir tedarikçi daha türkiye piyasasına sokmuş durumda.. ve garantileri yok... bayilerin bile çoğunda bu garantisiz cihazlar satışta..... elinizde patlamasın dikkat edin. muhakkak garantilerine bakın....

Bu durumda garantilerine bakmaktan daha önemlisi almadan önce HAkman'ı arayıp o firmanın garantisi hakkında bilgi alın.Mail yoluyla ulaşırsanız elinizde yazılı belge de olur.Ben öyle yapmıştım.Ama alamadan stokta bitti
  • Nihayet sonunda karar verdim DC 37 Animal aldım çok şükür.Henüz çalıştırmadık yogunlugumuzdan ama alet geçekten çok klas ve küçük benim evde küçük çok iyi bir seçim oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: BMW 528

Nihayet sonunda karar verdim DC 37 Animal aldım çok şükür.Henüz çalıştırmadık yogunlugumuzdan ama alet geçekten çok klas ve küçük benim evde küçük çok iyi bir seçim oldu

hayırlı olsun.

ne kadara nereden aldınız.

cevapdan sonra başka bir soru daha sormak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

quote:

Nihayet sonunda karar verdim DC 37 Animal aldım çok şükür.Henüz çalıştırmadık yogunlugumuzdan ama alet geçekten çok klas ve küçük benim evde küçük çok iyi bir seçim oldu

hayırlı olsun.

Pm ile cevapladım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

quote:

hayırlı olsun.

Pm ile cevapladım

fiyat ve alınan yer konusunda bilgilendirebilir misiniz?
    tşk.ler.
  • Arkadaşlar artık piyasa ile ilgili daha net bilgilere sahibim.İlgilenenlerr için tecrübelerimi paylaşayım istedim. Takip edenler biliyordur. Yılın son haftalarında beyazeşyam.com kampanya yapmış ve dc37 allergy modelini 1280 TL ye satıyordu.İlgiden dolayı ürün alımına yetişemedik.Daha sonraki araştırmalarımda sanalreyonum.com adlkı sitenin en ucuz olduğunu tesbit ettim. Ürün fiyatı 1385 TL idi.10 gün önce sipariş verdim.Şu güne kadar ürün elime geçmediği gibi ne telefonla ulaşabildim nede maillerime yanıt alabildim.Bu gün Hakman firmasını aradım. Bu firmaya ürün verip verilmediğini sordum.Sanal reyonum sitesi müşterimiz değil dediler.Bende sanalreyon sitesdinde sipariş iptal bölümünden ürünümün siparişini iptal ettirdim.Bakalım iptal işlemi için kaç gün bekleyeceğim.Sonra Beyaz eşyam sitesinden telefon numarası ile site yetkililerine ulaştım.Dc37 allergy ile ilgili stoklara ne zaman geleceğini ve fiyat bilgisi alayım istedim.Yetkili 10 günden önce stoklarımıza girmez dedi.Stoklara girersede kampanyalı fiyat olmaz dedi.Bende sanal reyonla yaşadığım sorunu paylaştım.Meğer sanal reyonum firmasıda dyson ürünlerini beyaz eşyamdan tedarik ediyormuş.Yetkili bizde olmayan ürün onlardada olamaz siparişinizi iptal ettirin ve bu tür sitelere pek güvenmeyin dedi. Bende bu konuyu sizlerie paylaşmak istedim.
    Bu arada yaptığım yeni araştırma sonucunda da gittigidiyor üzerinden kliksa nın fiyatlarının en avantajlı olduğunu farkettim.Dc 37 allergy 1399, Dc 37 animal 1499 TL.Ayrıca kargo ücretide ödenmiyor olamasıda bir avantaj.Sanal reyonum katıma ödemeyi iade eder etmez iki modelden birini alacağım.
    Hepinize saygılarımı sunuyorum.
  • şimdi en iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuksek77

quote:

Orijinalden alıntı: DaRK BLooD

Normalde basılan da çekilen de emiş gücünü anlık olarak düşürüyor, çekerek aynı işin görülebileceğini düşünüyordum siz söyledikten sonra denedim biraz önce çekildiğinde durmuyor fırça haklısınız. Tutma kulpu 40 TL'ye satılıyor bu arada.

bende o kulpa baktım ama kulpun alerji içinmi animal içinmi olduğunu anlayamıyorsun tutma kulpunu animal,alerji diye ayırmamış sadece dc 37 tutma kulpu demiş.net bir şekilde üstten basmalı tuşu olan animal tutma kulpunu gösteren resim bulamadım..sen buldu isen paylaşırmısın?(alerji alıpta trigger başlığı kullanmak isteyenler için faydalı bir bilgi olur)

Zaten daha öncede bahsetmiştim hemen hemen her yerde allergy ile animal arasında 100tl fiyat farkı var sonradan animal başlığı almaya düşünen varsa baştan animal alsın diye. turbin başlık 175+tutma kulpu 40=215tl yapıyor üstüne mini turbine başlık da eklersek 75tl 290TL yapar.
  • Arkadaşlar merhaba!
    Eşimin bugün mediamarktta dyson dc37 modelini görmesiyle süpürge için ayırdığım 500 tl lik hesabım birden alt üst oldu. Başımdan aşağı kaynar su döküldü sanki
    Evimizde kedi besleyen bir aile olarak sizce dc37 animal bizim için gerekli midir? Yoksa daha düşük mü modellere bakmalıyım?
    İnternette araştırdığım kadarıyla yenicarşım üzerinde ücretsiz kargoyla dc37 animal modelini 1650 tl ye buldum. 150 tl de chip parayı düşünce 1500 tl ye geliyor. Satıcı ile görüştüm. Ürünlerinin distribütör garantisi altında olduğu ve garanti süresinin de 5 yıl süreyle olduğunu belirtti.
    Tavsiye edeceğiniz daha ucuz bir yer var mıdır?

http://www.yenicarsim.com/dyson-dc37animal-torbasiz-supurge/supurgeler/id/1098132/

Bir de kedi için groom aparatını süpürgeyi oradan almam durumunda 110 tl ye verebileceğini belirtti. Ama benim bildiğim kedi için değil; köpek için bu aparat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba!
    Eşimin bugün mediamarktta dyson dc37 modelini görmesiyle süpürge için ayırdığım 500 tl lik hesabım birden alt üst oldu. Başımdan aşağı kaynar su döküldü sanki
    Evimizde kedi besleyen bir aile olarak sizce dc37 animal bizim için gerekli midir? Yoksa daha düşük mü modellere bakmalıyım?
    İnternette araştırdığım kadarıyla yenicarşım üzerinde ücretsiz kargoyla dc37 animal modelini 1650 tl ye buldum. 150 tl de chip parayı düşünce 1500 tl ye geliyor. Satıcı ile görüştüm. Ürünlerinin distribütör garantisi altında olduğu ve garanti süresinin de 5 yıl süreyle olduğunu belirtti.

http://www.yenicarsim.com/dyson-dc37animal-torbasiz-supurge/supurgeler/id/1098132/

Bir de kedi için groom aparatını süpürgeyi oradan almam durumunda 110 tl ye verebileceğini belirtti. Ama benim bildiğim kedi için değil; köpek için bu aparat

• 5 yıl garantili en ucuz 1540tl şuan. O yüzden taksit fırsatıda varken 1500'e alın bence. Evde hayvan tüyleri de varsa koltuklarda, halıda vs. animal modelini uygun olur size.
  • Bir kac senedir Dyson ile ilgili basliklari bir sekilde takip ediyorum. Bugune kadar hic bir kimsenin urunden dolayi garantiye ihtiyaci olmadi okuduklarim ve gorduklerim arasinda. O nedenle bu garanti olayina cok takilmamak lazim 5 sene olmasinda 2 sene olsun. Eger 100-200 asagi ise hic dusunmeden ucuz olani tercih ederdim. Zaten bir arizasi olsa ilk kullanimlarda kendini belli eder. Tabii bu benim kendi gorusum herkes farkli dusunebilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

Arkadaşlar merhaba!

DC37 kullanıcısı olarak verdiğim parayı kuruşuna kadar hakettiğini düşünüyorum. Doğruyu bulmuşsunuz mümkünse vazgeçmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaRK BLooD

Zaten daha öncede bahsetmiştim hemen hemen her yerde allergy ile animal arasında 100tl fiyat farkı var sonradan animal başlığı almaya düşünen varsa baştan animal alsın diye. turbin başlık 175+tutma kulpu 40=215tl yapıyor üstüne mini turbine başlık da eklersek 75tl 290TL yapar.

Bende küçük bir ekleme yapayım. Animal model olmayanlarda çift modlu zemin aparatı olduğu için. 290-60=230 TL.
    Çift modlu zemin aparatı 60 TL.
  • Animal da artı olarak Parke aparatı var diye yazmadım aslında onu sert zeminde aynı işi görüyor diye.
  • Hala fiyatlar yılbaşı öncesindeki kampanya fiyatlarına dönmedi. En son araştırmalarımda gittigidiyor üzerinden kliksa da allergy 1399 ve animal 1490TL.
    Kargo bedava.Bunun haricinde daha uygun fiyat önerisi olan varsa belirtsin lütfen.1 veya 2 gün içinde kesin olarak animal alacağım.
    Bu arada kliksa ürünleri Hakman güvencesinde mi ? Bilen varsa paylaşabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.